Kalender

AegMeeskonnadKoht
09.10.2021 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
10-5
PAF meistriliiga
Virtuse SH
06.11.2021 - 16:00Emü SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-10
PAF meistriliiga
Emü SH
14.11.2021 - 18:00Eesti U19 - Jõgeva SK Tähe/Olivia
3-13
PAF meistriliiga
Virtuse SH
26.11.2021 - 19:30Jõgeva SK Tähe/Olivia - Eesti U19
14-7
PAF meistriliiga
Virtuse SH
28.11.2021 - 13:30Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
5-8
PAF meistriliiga
Õismäe SMH
18.12.2021 - 17:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
6-7
PAF meistriliiga
Virtuse SH
08.01.2022 - 19:00Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
7-1
PAF meistriliiga
Õismäe SMH
22.01.2022 - 19:00Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
9-4
PAF meistriliiga
Õismäe SMH
23.01.2022 - 15:00Eesti U19 - Jõgeva SK Tähe/Olivia
2-20
PAF meistriliiga
Virtuse SH
29.01.2022 - 16:00Emü SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia
7-5
PAF meistriliiga
Emü SK
19.02.2022 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Eesti U19
23-3
PAF meistriliiga
Virtuse SH
26.02.2022 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
10-4
PAF meistriliiga
Virtuse SH
12.03.2022 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
14-4
PAF meistriliiga 1. poolfinaal
Virtuse SH
13.03.2022 - 16:30Emü SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia
6-8
PAF meistriliiga 2. poolfinaal
Emü SK
19.03.2022 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
12-4
PAF meistriliiga 3. poolfinaal
Virtuse SH
09.04.2022 - 18:30Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
8-9
PAF meistriliiga 1. finaal
Õismäe SMH
10.04.2022 - 16:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
2-8
PAF meistriliiga 2. finaal
Virtuse SH
16.04.2022 - 18:30Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-6
PAF meistriliiga 3. finaal
Õismäe SMH
17.04.2022 - 16:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
6-4
PAF meistriliiga 4. finaal
Virtuse SH
23.04.2022 - 18:30Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-3
PAF meistriliiga 5. finaal
Õismäe SMH

PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 12 62 33
2 JSK Tähe/Olivia 12 55 22
3 Eesti Maaülikool 12 -17 13
4 Eesti U19 koondis 12 -100 4
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Peteris Freimanis

17 + 14 31
2 Alex Guske

18 + 10 28
3 Mathias Einamann

18 + 8 26
Play-offide resultatiivsemad
1 Mihails Kostusevs

9 + 11 20
2 Peteris Freimanis

8 + 11 19
3 Mathias Einamann

9 + 5 14
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (11)
Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (13)
Tähe 08

07. mai
Jaanika Õunmaa (12)
Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (11)
Tähe 10TÜ

12. mai
Margus Rosin (18)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 04

15. mai
Sten Metsar (20)
Esindusmeeskond,Tähe II

20. mai
Andry Kaarepere (8)
Tähe 12, Tähe 13

21. mai
Marcus Õunmaa (11)
Tähe 08, Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (14)
Tähe 08, Tähe 06, Tähe 04

30. mai
Karl Kastan (23)
Esindusmeeskond