PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Pildid

2018

Jõgeva Karikas 2018 (22-23.09.2018)

2017

Jõgeva Karikas 2017 (16-17.09.2017)

2016

Jõgeva Karikas 2016 (03-04.09.2016)

2015

Jõgeva Tähe 20 (16.10.2015)

2013

Jõgeva karikas 2013
EuroFloorball Cup 13 (09-13.10.2013)

2012

Jõgeva karikas 2012
U17 karikas (10.05.2012)
U15 karikas (05.05.2012)
U13 karikas (22.04.2012)
U19 neidude karikas (21.04.2012)
U17 Play-off (13.03.2012)
U19 Play-off (07.03.2012)
U19 neidude Play-off (04.03.2012)
U15 Play-off (02.03.2012)
U11 Play-off (29.02.2012)
U13 Play-off (22.02.2012)

2011

U15 (17.11.2011)
JSK Tähe II – EMÜ II (23.10.2011)
JSK Tähe – Saku (15.10.2011)
SK Tähe – EMÜ (08.10.2011)
Jõgeva karikas 2011(24-25.09.11)
U17 karikas (18.05.2011)
U15 karikas (27.04.2011)
U11 karikas (19.04.2011)
JSK Tähe – EMÜ pronksimäng (09.04.2011)
Lielvarde – JSK Tähe (07.04.2011)
U13 MV-sed (13.03.2011)
U15 Play-off (03.03.2011)
ÜG klassidevahelised MV-sed (22.02.2011)

2010

U15 etapp Tartus (17.11.2010)
ÜG Klassidevahelised võistlused (13. ja 20. okt.2010)
Jõgeva karikas 2010 (04 – 05.09.2010)
Läti Open (20.08.2010)
JSK Tähe – Augur finaal (18.04.2010)
JSK Tähe – Augur (10.04.2010)
Augur – JSK Tähe (09.04.2010)
JSK Tähe – Augur (04.04.2010)
JSK Tähe – EMÜ (27.03.2010)
U11 PLAY-OFF (10.03.2010)
U15 PLAY-OFF (03.03.2010)
JSK Tähe – Viimsi kepp (24.02.2010)
JSK Tähe – Ulbroka 1-8 finaal (21.02.2010)
U13 PLAY-OFF (19.02.2010)
JSK Tähe – Bauska (14.02.2010)

2009

JSK Tähe – Automaailm (04.10.2009)
JSK Tähe – Kurši (03.10.2009)
JSK Tähe – Kekava (20.09.2009)
Euro Floorball 2009 (26-30.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (16.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (15.08.2009)
Eesti karikas 2009 (01.08.2009)
Eesti MV 4. finaal Tähe – SK Augur (18.04.2009)
Eesti MV 3. finaal Tähe – SK Augur (11.04.2009)
Eesti MV 2. finaal Tähe – SK Augur (05.04.2009)
Eesti MV 1. finaal Tähe – SK Augur (04.04.2009)
Eesti MV 3. poolfinaal Tähe – TTÜ (28.03.2009)
Eesti MV 1. poolfinaal Tähe – TTÜ (21.03.2009)
Tähe – Talsi (18.03.2009)
Fännid Talsis (07.03.2009)
Tähe – RTU (21.02.2009)
Tähe – Valmiera (18.01.2009)

2008

U17 karikavõistlused (21.11.2008)
Tähe – Kurši (08.11.2008)
Tähe – FK Valmiera (04.10.2008)
Tähe – Pargauja (27.09.2008)
Tähe – Rubene (21.09.2008)
Eesti karikas 2008 – Finaal (13.07.2008)
Eesti karikas 2008 – Poolfinaal (13.07.2008)
Latvian Open 08 (22-24.08.2008)
Tähe – TTÜ 4 Finaal (20.04.2008)
Tähe – TTÜ 3 finaal (19.04.2008)
Tähe – TTÜ (13.04.2008)
Tähe – TTÜ (12.04.2008)
U13 PLAY-OFF (04.04.2008)
Tähe – Rubene (09.03.2008)
Tähe – Augur (29-03.2008)
Tähe – TTÜ (01.03.2008)
Paide mini Cap (23.02.2008)
Tähe – Lekrings (19.01.2008)
Tähe – Augur(13.01.2008)

2007

Tähe – Blazma (17.11.2007)
Tähe naised – Paide (09.11.2007)
Tähe – FK Kurši (03.11.2007)
Tähe naised – Tapa (28.10.2007)
Tähe naised – Tartu (26.10.2007)
Tähe – Lat Avize (08.12.2007)
Tähe – ASK Lielvarde (24.11.2007)
Tähe – Jäneda (21.11.2007)
Tähe – Autom (04.11.2007)
Tähe – TTÜ (28.10.2007)
Tähe – Tartu (17.10.2007)
Tähe – Jäneda SK (10.10.2007)
Tähe – Kekava (29.09.2007)
Tähe naiskond – Jäneda (28.09.2007)
Tähe – Augur (23.09.2007)
Tähe – FK Riga (22.09.2007)
Koceni Cup (23-26.08.2007)

2006

Jõgeva karikas 2006
Eesti MV 2. finaal Tähe -TTÜ (29.04.2006)
Eesti naiste MV 2. finaal Tähe – Saku Fortuna (29.04.2006)
Eesti MV 1. finaal Tähe – TTÜ (23.04.2006)
EMV Tähe – TTÜ (28.01.2006)
EMV Tähe – TÜ/ISIC 2006

2005

Eesti Karikas 2005
SK Tähe 2005/2006
Eesti MV 1.finaal TTÜ-ga (17.04.2005)
Eesti MV: Tähe – TTÜ (20.02.2005)
SK Tähe 10. juubel
10 aastat saalihokit Jõgeval

2004

Euroopa Karikas 2004 Prahas
MM 2004 Šveitsis
Jõgeva Karikas 2004 finaal: Tähe – Rubene (14.11.2004)
Jõgeva Karikas 2004 alagrupimängud (13.11.2004)
Eesti MV 2. finaal TTÜ-ga (01.05.2004)
Eesti naiste MV (25.04.2004)
Eesti MV 1. finaal TTÜ-ga (18.04.2004)
Eesti noorte MV (10.-11.04.2004)
Eesti MV 2. poolfinaal Citroen-iga (04.04.2004)
Eesti MV Tähe – Tartu (18.01.2004)

2003

Eesti MV Tähe – Exide (13.12.2003)
Eesti noorte MV 2003
Sõpruskohtumine Tähe – Kirkkonummi Rangers juuli 2003
Eesti MV finaal Tähe – TTÜ aprill 2003

2002

Põhja Liiga 2002 Tähe – Rubene
Poolfinaali 2. mäng Tähe – TTÜ 2002

2001

Jõgeva Karikas 2001
Eesti MV 2. finaalmäng 2001
Eesti MV 1. finaalmäng 2001
Tähe – Nõmme (18.03.2001)

2000

Eesti MV 2. finaalmäng 2000
Eesti MV 1. finaalmäng 2000
Jõgeva Karikas 2000

1999

Pildid 1999 aasta hooajast

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. juuni
Kädi Sirel (29)
Tähe naiskond

02. juuni
Marika Dodjak (37)
Tähe naiskond

02. juuni
Greete Melany Maasik (13)
Tähe 10TÜ

04. juuni
Rico-Stig Repson (8)
Tähe 15

06. juuni
Aleksander Andrejev (28)
Esindusmeeskond

08. juuni
Reio Sai (13)
Tähe 10

10. juuni
Rallo Joost (8)
Tähe 15

14. juuni
Kaspar Jaan Heljand (18)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06

30. juuni
Karl-Erik Kruusmaa (26)
Esindusmeeskond

30. juuni
Eleri Narits (30)
Tähe naiskond

30. juuni
Kristofer Anijärv (8)
Tähe 15