PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Saavutused

Esindusmeeskond

Eesti MV:
1995 II koht
1996 I koht
1997 I koht
1998 II koht
1999 I koht
2000 I koht
2001 I koht
2002 II koht
2003 I koht
2004 I koht
2005 II koht
2006 I koht
2007 II koht
2008 II koht
2009 I koht
2010 II koht
2011 III koht
2012 III koht
2013 I koht
2014 I koht
2020 I koht
2021 II koht
2022 II koht
2023 II kohtEesti karikavõitja:
1996; 1998; 1999;
2000; 2001; 2002;
2003; 2004; 2006;
2008; 2009Euroopa Karikas:
1997 9. koht
2004 13. koht
2005 9. koht
2007 9. koht
2009 7. koht
2013 II koht
2014 III koht
Turniirid

Jõgeva Karikas:
1995 II koht
1996 I koht
1997 II koht
1998 I koht
2000 I koht
2001 III koht
2003 III koht
2004 I koht
2006 II koht
2009 III koht
2011 I koht
2012 I koht
2013 I koht
2014 I koht
2021 I koht

Lääne Viru karikas:
1996 I koht

Cecise Karikas Lätis:
1997 I koht

RTU Cup Lätis:
2000 III koht

Lauku Avize Cup Lätis:
2002 II koht

Koceni Cup Lätis:
2006 III koht

Riga Open Lätis:
2006 II koht

Noored

Eesti juuniorite MV:
1999 I koht
2000 I koht
2001 I koht
2002 I koht
2003 I kohtEesti noorte meistrid: 
2004 U15, U19
2005 U13, U15, U19
2006 U19
2010 U13
2011 U13, U17
2012 U13, U15, U17
2013 U11, U13, U15, U17
2014 U15, U17, U19
2015 U17, U19
2018 U15
2019 U11, U15
2020 U16, U18
2021 U14, U16
2022 U12, U14, U18
2023 U9, U13T, U16Eesti noorte MV II koht:
2004 U17
2006 U17
2007 U17, U19
2008 U17
2010 U17
2011 U11, U15
2012 U19
2013 U19, U19TÜ
2014 U19 neiud
2016 U17, U19
2017 U9, U11, U13
2018 U11, U13, U19
2019 U13
2020 U12, U14
2021 U12, U18
2022 U9, U10, U16
2023 U12, U14
Eesti noorte MV III koht:
2005 U17
2006 U13
2008 U19
2010 U15
2011 U19
2012 U11, U19TÜ
2014 U11, U13
2015 U11, U15
2016 U11
2017 U15, U19
2018 U17
2019 U17
2023 U10, U15TEesti noorte karikas:
2004 I koht U13
2004 II koht U17, U19
2008 I koht U17
2009 I koht U19
2011 I koht U11, U13, U15, U17
2011 II koht U19
2012 II koht U11
2012 I koht U13, U15, U17, U19
2013 I koht U11, U13, U15, U17, U19, U19TÜ
2014 I koht, U19, U19 neiud
2015 I koht U11, U13, U19
2016 I koht U11, II koht U13, U17, U19
2017 II koht U11, U13, III koht U9
2018 I koht U15, II koht U9, U11, U13, III koht U17
2019 I koht U11, U15, II koht U13, U17
2022 I koht U9, U14, II koht U12
2023 I koht U13T, U15T, U16, II koht U9, U10, U14Noorte turniirid:
2018 U13 Kuusalu Cup I koht
2019 U13 Tallink Cup II koht
2019 U15 Riga Open III koht
2022 U14 Tallink Cup III koht
2022 U13 Tallink Cup I koht
2023 U14 Tallink Cup III koht
2023 U13T Tallink Cup I koht

Tütarlapsed

Eesti MV:
2002 I koht
2003 III koht
2004 I koht
2005 II koht
2006 II koht
2007 II koht
2015 I koht esiliigas
2016 III koht
Euroopa Karikas:
2005 12. koht

Klubi kõige resultatiivsemad mängijad seisuga 1994-2021

Eesti meistriliiga

NIMI VÄRAV SÖÖT KOKKU
1 Marko Saksing 266 256 522
2 Pavel Semenov 217 185 402
3 Raul Kivi 203 139 342
4 Margus Guss 165 139 291
5 Nikolai Roop 177 81 258
6 Andrus Tõruke 139 107 246
7 Lauri Hõim 137 84 221
8 Ilmar Niitov 108 92 200

Läti meistriliiga

NIMI VÄRAV SÖÖT KOKKU
1 Pavel Semenov 83 65 148
2 Valery Maslov 56 75 131
3 Marko Saksing 50 39 89
4 Nikolai Roop 56 25 81
5 Raul Kivi 43 34 77
6 Vladimir Nurmi 34 43 77
7 Ilmar Niitov 44 22 66
8 Lauri Hõim 20 40 60

*Arvestatud ainult Jõgeva SK Tähe koosseisus tehtud punktid.

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (13)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (15)
Tähe 10

07. mai
Jaanika Õunmaa (14)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (13)
Tähe naiskond, Tähe 10, Tähe 10TÜ

07. mai
Mikk Allika (15)
Tähe 08

10. mai
Maiu Eesalu (36)
Tähe naiskond

12. mai
Margus Rosin (20)
Esindusmeeskond, Tähe II

15. mai
Sten Metsar (22)
Esindusmeeskond

20. mai
Andry Kaarepere (10)
Tähe 12, Tähe 14

21. mai
Marcus Õunmaa (13)
Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (16)
Esindusmeeskond,Tähe 08, Tähe 06

31. mai
Rasmus Pärna (11)
Tähe 12