Kalender

AegMeeskonnadKoht
16.09.2023 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Lekrings/CPSS
9-3(4-3, 3-0, 2-0)
Läti 1. liiga
Virtus SH
22.09.2023 - 20:00FK Valka/Iglu - Jõgeva SK Tähe/Olivia
11-5(3-1, 3-1, 5-3)
Läti 1. liiga
Valka
04.10.2023 - 20:00FK Saulkalne - Jõgeva SK Tähe/Olivia
5-10(1-4, 1-3, 3-3)
Läti 1. liiga
Salaspils SC
08.10.2023 - 15:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Rubene-1
5-3(0-0, 4-2, 1-1)
Läti 1. liiga
Virtuse SH
14.10.2023 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - FBK Valmiera/VSS
14-1(5-0, 4-0, 5-1)
Läti 1. liiga
Virtuse SH
28.10.2023 - 18:30Jõgeva SK Tähe/Olivia - FK Ogre/VT Timber
5-4 (2-2, 1-2, 2-0)
Läti 1. liiga
Jõgeva SH
05.11.2023 - 14:00FBK SAC - Jõgeva SK Tähe/Olivia
0-31 (0-11, 0-8, 0-12)
Läti 1. liiga
Adažu SC
11.11.2023 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Rubene
6-8 (2-2, 2-2, 2-4)
Eesti - Läti Ühisliiga
Jõgeva SH
12.11.2023 - 15:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Lekrings
9-8 (5-6, 2-1, 1-1, 1-0)
Eesti - Läti Ühisliiga
Jõgeva SH
18.11.2023 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
6-5 (3-1, 0-4, 2-0, 0-0)
Eesti - Läti Ühisliiga
Jõgeva SH
23.11.2023 - 20:00Lekrings/CPSS - Jõgeva SK Tähe/Olivia
7-10 (3-3, 1-5, 3-2)
Läti 1. liiga
Cesis, Gaujas
25.11.2023 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - FKValka/Iglu
18-2 (7-0, 6-0, 5-2)
Läti 1. liiga
Jõgeva SH
02.12.2023 - 19:00Lielvarde/Fatpipe - Jõgeva SK Tähe/Olivia
6-3 (1-1, 1-1, 4-2)
Eesti - Läti Ühisliiga
Lielvarde
03.12.2023 - 17:00FBK Valmiera/Betsafe - Jõgeva SK Tähe/Olivia
9-3 (3-1, 4-1, 2-1)
Eesti - Läti Ühisliiga
Valmieras OC
08.12.2023 - 20:00FK Madona - Jõgeva SK Tähe/Olivia
6-9 (2-3, 2-3, 2-3)
Läti 1. liiga
Madona SC
09.12.2023 - 11:00FK Madona - Jõgeva SK Tähe/Olivia
1-16 (1-5, 0-4, 0-7)
Läti 1. liiga
Madona SC
17.12.2023 - 18:00FK Ogre/VT Timber - Jõgeva SK Tähe/Olivia
6-21 (2-7, 2-7, 2-7)
Läti 1. liiga
Ogres 1.vidusskola
27.12.2023 - 20:00Lekrings - Jõgeva SK Tähe/Olivia
6-9 (3-0, 2-6, 1-3)
Eesti - Läti Ühisliiga
Cesis, Gaujas
30.12.2023 - 16:00Rubene - Jõgeva SK Tähe/Olivia
10-9 (2-3, 3-3, 4-3, 1-0)
Eesti - Läti Ühisliiga
Koceni
06.01.2024 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - FK Saulkalne
16-4 (2-2, 7-1, 7-1)
Läti 1. liiga
Virtuse SH
09.01.2024 - 20:00FBK Valmiera/VSS - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-9 (2-3, 0-2, 2-4)
Läti 1. liiga
Valmieras OC
14.01.2024 - 15:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - FBK Valmiera/Betsafe
3-5 (0-1, 2-3, 1-1)
Eesti - Läti Ühisliiga
Jõgeva SH
16.01.2024 - 20:45Rubene-1 - Jõgeva SK Tähe/Olivia
2-12 (0-3, 0-4, 2-5)
Läti 1. liiga
Koceni
20.01.2024 - 19:15Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
5-6 (2-2, 1-1, 2-2, 0-1)
Eesti - Läti Ühisliiga
Õismäe SH
11.02.2024 - 15:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Lielvarde/Fatpipe
6-8 (2-4, 2-1, 2-3)
Eesti - Läti Ühisliiga
Jõgeva SH
16.02.2024 - 20:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - FBK SAC
13-4 (2-3,7-0,4-1)
Läti 1. liiga
Virtus SH
24.02.2024 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Kekavas Bulldogs
13-3 (6-2, 3-1, 4-0)
Läti 1. liiga 1. veerandfinaal
Jõgeva SH
25.02.2024 - 14:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Kekavas Bulldogs
12-6 (4-4, 2-2, 6-0)
Läti 1. liiga 2. veerandfinaal
Jõgeva SH
03.03.2024 - 13:00Kekavas Bulldogs - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-9 (0-1, 2-5, 2-3)
Läti 1. liiga 3. veerandfinaal
Kekavas
16.03.2024 - 19:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Rubene-1
5-6 (2-2, 3-2, 0-1, 0-1)
Läti 1. liiga 1. poolfinaal
Virtuse SH
17.03.2024 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Rubene-1
9-6 (4-0, 3-4, 2-2)
Läti 1. liiga 2. poolfinaal
Virtuse SH
23.03.2024 - 19:00Rubene-1 - Jõgeva SK Tähe/Olivia
7-6 (1-3, 3-2, 2-1, 1-0)
Läti 1. liiga 3. poolfinaal
Koceni
24.03.2024 - 15:00Rubene-1 - Jõgeva SK Tähe/Olivia
7-6 (1-4, 5-1, 2-1)
Läti 1. liiga 4. poolfinaal
Koceni
13.03.2024 - 18:19Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
4-7 (2-1, 0-3, 2-3)
Eesti meistriliiga 1. finaalmäng
Õismäe Sportmängude hall
14.04.2024 - 18:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
7-8 (2-3, 1-3, 2-4)
Eesti meistriliiga 2. finaalmäng
Jõgeva uus spordihoone
17.04.2024 - 20:00Jõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm

Eesti meistriliiga 3. finaalmäng
Jõgeva uus spordihoone
20.04.2024 - 15:00Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti meistriliiga 4. finaalmäng
Õismäe Spordimängude hall

Järgmine mäng
K 17.04 kell 20:00
Eesti meistriliiga
3. finaalmäng
Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta team Automaailm

L 20.04 kell 15:00
Eesti meistriliiga
4. finaalmäng
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. aprill
Ken-Hendrik Ostra (11)
Tähe 12

02. aprill
Aron Prjadko (10)
Tähe 10, Tähe 12, Tähe 14

06. aprill
Marek Rosin (16)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 06, Tähe 08

09. aprill
Hanna-Riin Guske (27)
Tähe naiskond

16. aprill
Kätriin Kukk (13)
Tähe 10, Tähe 10TÜ

21. aprill
Enri Telik (16)
Tähe 08

27. aprill
Kert Kristjan Kukk (16)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06, Tähe 08