Võistkonnad
PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Kalender

AegMängMeeskonnadTulemus
13.10.2018 Toimumiskoht: Jõgeva SH
18:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
26.10.2018 Toimumiskoht: Õismäe SMH
20:30MLSparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
02.11.2018 Toimumiskoht: EMÜ SH
20:30MLEmü SK - Jõgeba SK Tähe/Olivia
25.11.2018 Toimumiskoht: TTÜ SH
13:00MLTalTech - Jõgeva SK Tähe/Olivia
29.12.2018 Toimumiskoht: Jõgeva SH
18:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - Emü SK
19.01.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
18:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - TalTech
20.01.2019 Toimumiskoht: TTÜ SH
13:00MLTalTech - Jõgeva SK Tähe/Olivia
26.01.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
18:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
02.02.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
17:30MLJõgeba SK Tähe/Olivia - Sparta team Automaailm
10.02.2019 Toimumiskoht: EMÜ SH
16:00MLEmü SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia
23.02.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
17:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - TalTech
01.03.2019 Toimumiskoht: Õismäe SMH
20:30MLSparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia
03.03.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
15:00MLJõgeva SK Tähe/Olivia - Eesti juunioride koondis
10.03.2019 Toimumiskoht: TTÜ SH
12:00ML 1. poolfinaalTalTech - JSK Tähe/Olivia
23.03.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
20:30ML 2. poolfinaalJSK Tähe/Olivia - TalTech
24.03.2019 Toimumiskoht: TTÜ SH
13:00ML 3. poolfinaalTalTech - JSK Tähe/Olivia
30.03.2019 Toimumiskoht: Jõgeva SH
17:00ML pronksimängJSK Tähe/Olivia - Emü SK

Järgmine mäng
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

01. august
Kristjan Puu (30)
Esindusmeeskond

04. august
Gregor Saar (11)
Tähe 08

04. august
Kristofer Kiis (11)
Tähe 08

09. august
Uku Siim Oja (13)
Tähe 06

10. august
Lauri-Robert Indus (20)
Esindusmeeskond

11. august
Kevin Ots (14)
Tähe 04

11. august
Oliver Heljand (15)
Tähe 02, Tähe 04

24. august
Markus-Lion Räitsak (11)
Tähe 06, Tähe 08

25. august
Mattias Lust (15)
Tähe 02, Tähe 04

26. august
Marten Teppan (15)
Tähe 00, Tähe 02, Tähe 04

28. august
Iiro Liede (32)
Esindusmeeskond