PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

U19 MM kvalifikatsioon

U19 MM-kvalifikatsiooniturniiri viimasel päeval kuulutati välja Euroopa 2. alagrupi All-Star Team, kuhu valiti ka Margus Rosin.

U19 MM-finaalturniir toimub 26.-30. aprill Taanis.

Energialiiga

Kerttu Klaarman

Naiskond võitis Energialiigas Sakus peetud kohtumises Kaitseliidu Rapla malev võistkonda 2-1 (1-0, 1-1, 0-0).

Resultatiivsed olid Marika Dodjak (1+0), Jane Suvvi (1+0) ja Teele Randoja (0+2).

Võistkonna parim oli Kerttu Klaarman. Väravas seisis hästi Johanna Must.

Jõgevamaa parimad

Esindusmeeskond

Jõgevamaa spordi- ja terviseedendajate tänuõhtul tunnustati 2022. aasta maakonna parimaid!

Jõgeva SK Tähe / Olivia esindusmeeskond – Jõgevamaa parim võistkond 2022

Mathias Einamann – Saalihoki edendaja Jõgevamaal 2022

Rainer Kalde – Eesti Kultuurikapitali Jõgevamaa ekspertgrupi aastapreemia

U19 MM kvalifikatsioon

U19 kvalifikatsiooniturniir Hispaanias on läbi.

Tänases kohtumises võideti Hispaaniat 8-3. Mäng oli väga pingeline ja hispaanlaste kuues mees väljakul fännide näol oli neile suureks toeks.

Eesti U19 koondis võitis kõik neli mängu ja on edasi finaalturniiril, mis toimub aprillikuus Taanis.

U19 MM kvalifikatsioon

U19 MM-kvalifikatsiooniturniiril on veel üks kohtumine mängida jäänud.

Tänases mängus alistati suurelt Itaalia 16-3 (6-1, 6-1, 4-1). Kohtumise resultatiivseim oli Karl-Eerik Kukk (5+1), kes tunnistati ka võistkonna parimaks.

Viimaseks vastaseks on homme, 27.01 kell 20:00 korraldajamaa Hispaania.

U19 MM kvalifikatsioon

Marten Teppan
Margus Rosin

U19 MM-kvalifikatsiooniturniiril on kaks kohtumist neljast selja taga.

Eilses kohtumises võideti Ungarit 7-6 (0-1, 4-4, 3-1). Tänases kohtumises võideti Sloveeniat 6-3 (3-1, 0-1, 3-1), koondise kapten Margus Rosin valiti võistkonna parimaks ja väravas tegi suurepärast tööd Marten Teppan.

Tulevaste mängude ajakava:
26.01 kell 17:00 Eesti – Itaalia
27.01 kell 20:00 Eesti – Hispaania

U19 MM

Eesti U19 koondis osaleb MM kvalifikatsiooniturniiril Hispaanias, Madridis 23. – 28.01.

Jõgeva SK Tähest on koondises mängijad Margus Rosin (kapten), Rome-Andro Moora, Rasmus Randoja, Karl-Eerik Kukk, Oliver Heljand, Kevin Ots, väravavahid Kaspar Jaan Heljand ja Marten Teppan ning peatreener Marko Saksing.

24.01 kell 17:00 Eesti – Ungari
25.01 kell 17:00 Eesti – Sloveenia
26.01 kell 17:00 Eesti – Itaalia
27..01 kell 20:00 Eesti – Hispaania

Finaalturniirile Taani pääseb kaks parimat võistkonda.

Läti mv-sed

Esindusmeeskond võitis suurelt koduhallis peetud kohtumises FBK SAC võistkonda 21-3 (7-1, 3-2, 11-0).

Resultatiivsed olid Lauri-Robert Indus (0+2), Kaspar Virkus (2+0), Artur Okružko (1+2), Heino Avi (3+1), Mathias Einamann (3+4) Alex Guske (3+4), Mihails Kostusevs (6+2) ja Peteris Freimanis (3+6).

Meeskonna parimaks tunnistati Alex Guske. Väravat kaitses kindlalt Rainer Kalde.

Saalihokiliiga veerandfinaal

Kaspar Jaan Heljand

Jõgeva SK Tähe / Olivia II võitis veerandfinaali teises kohtumises võõrsil Sparta Team Automaailm II võistkonda 7-5 (3-0, 0-2, 4-3).

Mäng kujunes väga raskeks ja keeruliseks, sest teise perioodi keskel sai punase kaardi Karl-Eerik Kukk. Poisid näitasid üles väga suurt võitlusvaimu ja toetasid üksteist lõpuni.

Resultatiivsed olid Oliver Heljand (0+1), Kevin Ots (0+1), Gregor Saar (1+0), Marek Rosin (1+0), Margus Rosin (1+1), Rasmus Randoja (2+0) ja Rome-Andro Moora (2+0).

Võistkonna parimaks tunnistati väravas suurepärase mängu teinud Kaspar Jaan Heljand.

Seeria võideti 2-0 ja edasi mängitakse meistriliiga poolfinaalis!

U15 tüdrukute mv-sed

Kätriin Kukk

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10TÜ osalesid Tamsalus U15 tüdrukute etapil. Kokku saadi 2 võitu, 1 viik ja 1 kaotus.

Esimeses mängus võideti TVSK
/ Tamsalu Ebe võistkonda 4-1 (0-1, 4-0). Resultatiivsed olid Loore Ottenson (0+1), Lii Välk (1+0), Kätriin Kukk (1+1) ja Janne Veetõusme (2+1).

Teises kohtumises alistati Sparta / TSG võistkond 2-1 (1-0, 1-1). Resultatiivsed olid Loore Ottenson (0+1) ja Kätriin Kukk (2+0).

Kolmandas mängus jäädi alla EMÜ SK võistkonnale 2-6 (1-4,1-2). Ainsamad väravad realiseeris Kätriin Kukk (2+0).

Viimases kohtumises mängiti viiki Rapla / Kehtna SHKV võistkonnaga 5-5 (3-2, 2-3). Resultatiivsed olid Janne Veetõusme (1+0), Mona Marietta Teppan (1+0) ja Kätriin Kukk (3+1), kes tunnistati võistkonna parimaks.

Väravas seisis kindlalt Jaanika Õunmaa. Tüdrukud olid kõik väga tublid, sest mängisid endast 2-3 aastat vanematega.

Järgmine mäng

R 3.02 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Saulkalne Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 4.02 kell 18:00
Läti 1. liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FK Valka/IGLU

PAF Saalihokiliiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 92 18
2 JSK Tähe/Olivia II 6 3 12
3 Start Ehitus/
Tartu vald
6 2 11
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
6 -13 9
5 Eesti Maaülikool 6 -4 7
6 Valga Välk 6 -34 3
7 Vana hea puur 6 -46 3

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 14 0 42
2 FK Ogre/PGD.LV 12 10 26
3 FK Valka/IGLU 13 16 23
4 Saulkalne 13 21 18
5 FK Madona 14 24 18
6 FBK Valmiera/BSS 13 23 16
7 Lekrings/CPSS 13 23 16
8 Rubene – 1 13 24 15
9 FBK SĀC 13 36 3

Resultatiivsemad

PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

6+17 23
2 Mathias Einamann

9+13 22
3 Karl-Eerik Kukk

11+10 21
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 20+32 52
2 Mihails Kostusevs 25+23 48
3 Mathias Einamann 23+16 39

Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (18)
Esindusmeeskond, Tähe 05, Tähe II

07. jaanuar
Mihails Kostusevs (35)
Esindusmeeskond

10. jaanuar
Roald-Hain Kaarepere (8)
Tähe 13, Tähe 14

11. jaanuar
Rainer Kalde (33)
Esindusmeeskond

11. jaanuar
Jane Suvvi (37)
Tähe naiskond

13. jaanuar
Riko Põdersalu (9)
Tähe 13, Tähe 14

15. jaanuar
Mathias Einamann (25)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Martin Rosin (16)
Tähe II, Tähe 05, Tähe 07

29. jaanuar
Kaidar Sai (14)
Tähe 07, Tähe 09