PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Läti mv-sed

Karl-Eerik Kukk

Esindusmeeskond võitis võõrsil Rubene-1 võistkonda 12-2 (3-0, 4-0, 5-2).

Resultatiivsed olid Lauri-Robert Indus (0+1), Rasmus Moora (1+0), Karl Mark Tammsaar (1+0), Mathias Einamann (1+0), Rome-Andro Moora (1+1), Artur Okružko (2+0), Rasmus Randoja (2+0), Peteris Freimanis (0+3), Margus Rosin (1+2), Simon Georg Mahla (1+2) ja Karl-Eerik Kukk (2+2), kes tunnistati ka meeskonna parimaks.

Rasmus Moora viskas kohtumisel esimese värava esindusmeeskonna eest.

Ühisliiga

Karl-Erik-Kruusmaa

Esindusmeeskond kaotas Jõgeva spordihoones peeetud kohtumises FBK Valmiera / Betsafe võistkonnale 3-5 (0-1, 2-3, 1-1).

Esindusmeeskond ei saanud palli kuidagi vastaste väravasse. Väravad suudeti saada eriolukordadest, kuid 5vs5 vastu väravat ei suudetudki visata.

Resultatiivsed olid Rasmus Randoja (0+1), Artur Okružko (1+0), Mathias Einamann (1+0) ja Karl-Eerik Kukk (1+1).

Meeskonna parimaks tunnistati väravas hea mängu teinud Karl-Erik Kruusmaa.

U16 tüdrukute mv-sed

Laura Ait

Raplas peetud U16 tüdrukute etapil võitis Jõgeva SK Tähe / Olivia 10TÜ mõlemad kohtumised.

Esimeses mängus alistati Kehtna / Rapla SHKV 9-3 (4-0, 3-2, 2-1). Resultatiivsed olid Loore Ottenson (2+0), Laura Ait (1+2), Kätriin Kukk (2+1) ja Janne Veetõusme (3+0).

Teises kohtumises võideti Sparta võistkonda 10-3 (3-0, 6-1, 1-2). Resultatiivsed olid Jete Ottenson (0+1), Mona Marietta Teppan (1+0), Loore Ottenson (1+0), Laura Ait (1+1), Janne Veetõusme (4+0) ja Kätriin Kukk (3+3).

Võistkonna parimaks tunnistati Laura Ait.

Tüdrukutega kaasas olles tegi treeneridebüüdi Teele Randoja.

U12 mv-sed

Kaur Oja

Jõgeva SK Tähe / Olivia 12 võitis Raplas peetud kohtumises SK KETS võistkonda 18-4 (5-0, 5-1, 8-3).

Resultatiivsed olid Joosep Sander Heljand (0+1), Loore Ottenson (0+1), Aron Prjadko (1+0), Raul Kivi (1+1), Riko Põdersalu (2+0), Kristjan Ristjõe (1+2), Roald-Hain Kaarepere (3+3) ja Kaur Oja (10+2), kes tunnistati võistkonna parimaks.

Saalihokiliiga

Kaspar Jaan Heljand

Jõgeva SK Tähe / Olivia II võitis koduhallis peetud kohtumises EMÜ SK võistkonda 10-4 (2-1, 3-1, 5-2).

Resultatiivsed olid Rasmus Moora (0+1), Kert Kristjan Kukk (1+1), Markus-Lion Räitsak (2+0), Rasmus Randoja (1+2), Marcos Timmusk (2+1), Margus Rosin (2+1) ja Karl-Eerik Kukk (2+3).

Võistkonna parimaks tunnistati väravas hea mängu teinud Kaspar Jaan Heljand.

Saalihokiliigas on kogutud 18 punkti ja ollakse esimesel kohal.

Läti mv-sed

Kert Kristjan Kukk

Esindusmeeskond võitis võõrsil FBK Valmiera / VSS võistkonda 9-4 (3-2, 2-0, 4-2).

Resultatiivsed olid Peteris Freimanis (0+1), Lauri-Robert Indus (0+1), Rome-Andro Moora (0+1), Kert Kristjan Kukk (1+0), Rasmus Randoja (0+2), Mathias Einamann (2+1), Simon Georg Mahla (0+3), Karl-Eerik Kukk (3+0) ja Artur Okružko (3+0).

Meeskonna parimaks valiti Kert Kristjan Kukk. Väravas seisis kindlalt ja tegi head tööd Karl-Erik Kruusmaa.

Saalihokiliiga

Kolmapäeval, 10. jaanuaril kell 19:30 kohtub Tähe II võistkond EMÜ SK võistkonnaga!

Tulge omadele kaasa elama!

Läti mv-sed

Sten Ritson

Esindusmeeskond võitus koduhallis peetud kohtumises FK Saulkalne võistkonda 16-4 (2-2, 7-1, 7-1).

Resultatiivsed olid Sten Metsar (0+1), Oliver Heljand (1+0), Mathias Einamann (1+0), Simon Georg Mahla (1+1), Margus Rosin (1+1), Rasmus Randoja (0+2), Alex Kark (2+0), Rome-Andro Moora (1+2), Sten Ritson (1+3), Karl-Eerik Kukk (1+3), Artur Okružko (3+1) ja Lauri-Robert Indus (4+0).

Meeskonna parimaks tunnistati Sten Ritson. Väravas tegi head tööd Karl-Erik Kruusmaa.

U14 tüdrukute mv-sed

Kätriin Kukk

Kuusalus toimunud U14 tüdrukute etapil sai Jõgeva SK Tähe / Olivia 10TÜ kirja kaks võitu.

Esimeses mängus võideti Kuusalu võistkonda 8-4 (2-2, 2-2, 4-0). Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (1+0), Laura Ait (0+2), Janne Veetõusme (2+0) ja Kätriin Kukk (5+0).

Teises kohtumises alistati EMÜ SK võistkond 8-4 (1-2, 4-0, 3-2). Resultatiivsed olid Maribella Saksing (0+1), Mona Marietta Teppan (2+0), Janne Veetõusme (3+2) ja Kätriin Kukk (3+3) kes tunnistati võistkonna parimaks.

Ühisliiga

Artur Okružko

Esindusmeeskond kaotas võõrsil Eesti-Läti ühisliiga kohtumises Läti meistriliiga liidrile Rubene võistkonnale lisaajal 9-10 (3-2, 3-3, 3-4, 0-1).

Kohtumist juhiti pea terve mäng, kuid vastased suutsid 13 sekundit enne normaalaja lõppu seisu viigistada. Lisaajal tegi vastane ka kiire lõppmängu. Läti liidrile anti kõva lahing ja väga kahju, et lõpp käest ära läks. Õnnetuseks sai veel vigastada põhiväravavaht Rainer Kalde.

Resultatiivsed olid Peteris Freimanis (0+1), Rome-Andro Moora (1+0), Mathias Einamann (1+0), Margus Rosin (0+2), Rasmus Randoja (0+2), Marcos Timmusk (1+1), Simon Georg Mahla (1+2) ja Artur Okružko (5+0), kes tunnistati ka meeskonna parimaks.

Suured tänud toetajatele ja kohale sõitnud fännidele!

Järgmine mäng

Täna (L 24.02) kell 18:00
Läti 1. liiga
1. veerandfinaal
Jõgeva SK Tähe/Olivia Kekavas Bulldogs

P 25.02 kell 14:00
Läti 1. liiga
2. veerandfinaal
Jõgeva SK Tähe/Olivia Kekavas Bulldogs

P 3.03 kell 13:00
Läti 1. liiga
3. veerandfinaal
Kekavas Bulldogs Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti – Läti Ühisliiga

Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 15 24 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FK Madona 16 40 8
9 FBK SĀC 15 39 6

Resultatiivsemad

Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 38+25 63
2 Mathias Einamann 28+24 52
3 Artur Okruzko 25+16 41

Sünnipäevad

04. veebruar
Sten Ritson (25)
Esindusmeeskond

22. veebruar
Karl-Eerik Kruuk (7)
Tähe 15

24. veebruar
Marcos Timmusk (19)
Esindusmeeskond

27. veebruar
Kaarel Eerik Kruus (14)
Tähe 10