PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Energialiiga

Naiskond võitis Raplas peetud kohtumises Kuusalu Eluterve Naine võistkonda 4-2 (0-0, 3-2, 1-0).

Resultatiivsed olid Inna Paulus (0+1), Teele Randoja (0+1), Kerttu Klaarman (1+0), Eneli Vadi(0+2) ja Anu Tammiku (3+0).

Väravas tegi head tööd Johanna Must.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 07 tuli Eesti karikavõitjaks.

Jõgeval peetud U16 karikavõistlustel võitis Jõgeva SK Tähe/Olivia 07 esimeses mängus EMÜ SK võistkonda 4-1(2-1,2-0). Resultatiivsed olid Rasmus Moora(0+1), Ranek Aas(0+1), Marek Rosin(1+0), Markus-Lion Räitsak(1+0), Gregor Rande(1+0) ja Kert Kristjan Kukk(1+1).  Teises kohtumises alistati Sparta team Automaailm 5-4(3-1,2-3). Gregor Saar(1+1), Marek Rosin(2+1) ja Ranek Aas(2+1).

Karikavõitjaks tulid väravavahid Martin Rosin, Mikk Allika ja Siim Luhamäe, kapten Gregor Rande, Kaidar Sai, Enri Telik, Markus-Lion Räitsak, Rasmus Moora, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Gregor Saar, Marek Rosin, treenerid Marko Saksing ja Mathias Einamann.

Saalihokiliiga

Kert Kristjan Kukk

Jõgeva SK Tähe /Olivia II võitis  koduhallis peetud saalihokiliiga kohtumises Vana hea puur võistkonda 11-1 (3-0, 5-1, 3-0).

Resultatiivsed olid Marten Teppan (0+1), Heino Avi (0+1), Kristo Voitk (0+1), Markus-Lion Räitsak (1+1), Kert Kristjan Kukk (2+0), Karl-Eerik Kukk (2+1), Margus Rosin (2+2) ja Rome-Andro Moora (3+2).

Võistkonna parimaks tunnistati Kert Kristjan Kukk.

Väravas tegid head tööd ja jagasid võrdselt mänguaega Kaspa Jaan Heljand ja Marten Teppan.

Antud võiduga tõusis Jõgeva SK Tähe/Olivia II Saalihokiliigas lõunagrupis esimesele kohale. Esindusmeeskonnal on üks mäng vähem peetud.

Saalihokiliiga

Jõgeva SK Tähe/Olivia II võttis võõrsil kindla võidu EMÜ SK võistkonna vastu 13-3 (4-2, 2-1, 7-0).

Resultatiivsed olid Margus Rosin (0+1), Kaspar Jaan Heljand (0+1), Kristo Voitk (1+0), Heino Avi (1+1), Rome-Andro Moora (1+4), Rasmus Randoja (4+1) ja Karl-Eerik Kukk (6+3), kes valiti võistkonna parimaks.

Suured tänud fännide ja toetajatele, kes olid tulnud kohale kaasa elama!

U10 karikavõistlused 

Jõgeva SK Tähe / Olivia 13 saavutas U10 karikavõistlustel teise koha.

Alagrupis jäädi alla Sparta Team Automaailm võistkonnale 3-5 (2-2, 1-3). Aron Prjadko (1+0) ja Riko Põdersalu (2+0). Teises mängus võideti Viskoosa SK võistkonda 10–2 (6-1, 4-1). Resultatiivsed olid Roald-Hain Kaarepere (2+0) ja Aron Prjadko (8+0).

Kolmel võistkonnal tekkis surnud ring ja parem väravate vahe (+8) viis finaali meie poisid.

Finaalis tuli kaotus vastu võtta SNSK võistkonnalt 2-7 (1-6, 1-1). Resultatiivsed olid Roald Hain Kaarepere (0+1), Riko Põdersalu (1+0) ja Aron Prjadko (1+1).

Läti mv-sed

Esindusmeeskond võitis võõrsil FK Valka / IGLU võistkonda 7-3 (3-0, 1-2, 3-1).

Mäng oli väga võitluslik ja rohkete vigadega. Resultatiivsed olid Kaspar Virkus (0+1), Lauri-Robert Indus (0+1), Andreas Õun (0+1), Sven Uue (1+0), Rome-Andro Moora (1+0), Artur Okružko (1+0), Mathias Einamann (1+1), Rasmus Randoja (0+2) ja Peteris Freimanis (3+1).

Meeskonna parimaks tunnistati Kristo Lehiste. Väravas tegi suurepärase mängu Kevin Tamm.

Suured tänud kohale sõitnud fännidele ja toetajatele!

U15 tüdrukute mv-sed

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10TÜ võistkond mängis kaasa U15 tüdrukute vanuseklassi esimesel etapil Tallinnas.

Esimeses mängus jäädi alla Sparta / TSG võistkonnale 0-6 (0-4, 0-2). Teine kohtumine kaotati tulemusega 2-5 (0-2, 2-3) Oru Põhikoolile.

Viimases mängus tuli kaotus vastu võtta TVSK / Tamsalu Ebe võistkonnalt 0-4 (0-2, 0-2).

Võistkonna parimaks tunnistati Grete-Liis Vend.

Kõik tüdrukud olid kõik väga tublid, sest meie U13 tüdrukute võistkond teeb kaasa vanemas grupis, et rohkem kogemusi saada! Suured tänud treener Eneli Vadile.

U12 karikavõistlused

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11 jäi karikavõistlustel neljandaks.

Neljast mängust võideti 1, viigistati 1 ja kaotati 2 kohtumist.

Esimeses mängus viigistati võistkonnaga Sparta Team Automaailm 4-4 (2-0, 2-4). Vastased viigistasid 1 sekund enne lõppu. Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (0+1), Reio Sai (2+1) ja Kalmer Sooniste (2+1). Teises kohtumises jäädi alla EMÜ SK võistkonnale 2-4 (1-1, 1-3). Kätriin Kukk (0+1) ja Kalmer Sooniste (2+0). Kolmandas mängus kaotati napilt Kehtna SK võistkonnale 4-5 (1-1, 3-4). Resultatiivsed olid Reio Sai (0+2) ja Kalmer Sooniste (4+0). Päeva viimases kohtumises avati võiduarve Kuusalu vastu, keda võideti 11-0 (7-0, 4-0). Resultatiivsed olid Janne Veetõusme (0+1), Anni Lääne (0+1), Herki-Sven Helme (1+0), Mona Marietta Teppan (2+0), Reio Sai (4+0) ja Kalmer Sooniste (4+2)

Energialiiga

Naiskond võitis Energialiigas FinEst Flash võistkonda 7-2 (5-0, 1-1, 1-1).

Resultatiivsed olid Kädi Sirel (0+1), Getter Angerjas (0+1), Eneli Vadi (0+1), Anu Tammiku (1+0), Jane Suvvi (1+1), Hanna-Riin Guske (2+1) ja Teele Randoja (3+1).

Saalihoki MM

Eesti koondis lõpetas maailmameistrivõistlustel 9. kohaga.

Turniiril võideti 5 ja kaotati 1 kohtumine. Kohamängus võideti Taanit 5-4 (0-0, 1-0, 4-4). Mängu parimaks tunnistati väravas supermängu teinud Rainer Kalde.

Täna lõpetas enda sportlaskärjääri Roman Pass, kes mängis meeste koondise eest aastatel 2002-2022.

Järgmine mäng

R 3.02 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Saulkalne Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 4.02 kell 18:00
Läti 1. liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FK Valka/IGLU

PAF Saalihokiliiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 92 18
2 JSK Tähe/Olivia II 6 3 12
3 Start Ehitus/
Tartu vald
6 2 11
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
6 -13 9
5 Eesti Maaülikool 6 -4 7
6 Valga Välk 6 -34 3
7 Vana hea puur 6 -46 3

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 14 0 42
2 FK Ogre/PGD.LV 12 10 26
3 FK Valka/IGLU 13 16 23
4 Saulkalne 13 21 18
5 FK Madona 14 24 18
6 FBK Valmiera/BSS 13 23 16
7 Lekrings/CPSS 13 23 16
8 Rubene – 1 13 24 15
9 FBK SĀC 13 36 3

Resultatiivsemad

PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

6+17 23
2 Mathias Einamann

9+13 22
3 Karl-Eerik Kukk

11+10 21
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 20+32 52
2 Mihails Kostusevs 25+23 48
3 Mathias Einamann 23+16 39

Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (18)
Esindusmeeskond, Tähe 05, Tähe II

07. jaanuar
Mihails Kostusevs (35)
Esindusmeeskond

10. jaanuar
Roald-Hain Kaarepere (8)
Tähe 13, Tähe 14

11. jaanuar
Rainer Kalde (33)
Esindusmeeskond

11. jaanuar
Jane Suvvi (37)
Tähe naiskond

13. jaanuar
Riko Põdersalu (9)
Tähe 13, Tähe 14

15. jaanuar
Mathias Einamann (25)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Martin Rosin (16)
Tähe II, Tähe 05, Tähe 07

29. jaanuar
Kaidar Sai (14)
Tähe 07, Tähe 09