PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico
AS PEREVARA

Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas Kuup3

Energialiiga

Naiskond võitis Energialiigas FinEst Flash võistkonda 7-2 (5-0, 1-1, 1-1).

Resultatiivsed olid Kädi Sirel (0+1), Getter Angerjas (0+1), Eneli Vadi (0+1), Anu Tammiku (1+0), Jane Suvvi (1+1), Hanna-Riin Guske (2+1) ja Teele Randoja (3+1).

Saalihoki MM

Eesti koondis lõpetas maailmameistrivõistlustel 9. kohaga.

Turniiril võideti 5 ja kaotati 1 kohtumine. Kohamängus võideti Taanit 5-4 (0-0, 1-0, 4-4). Mängu parimaks tunnistati väravas supermängu teinud Rainer Kalde.

Täna lõpetas enda sportlaskärjääri Roman Pass, kes mängis meeste koondise eest aastatel 2002-2022.

Meeste MM

Eesti meeste saalihokikoondis alustab täna Šveitsis maailmameistrivõistlusi. Esimeseks vastaseks on Singapur.

Jõgeva SK Tähest on koondises väravavaht Rainer Kalde, mängijad Mathias Einamann, Lauri-Robert Indus ja Rasmus Randoja ning treener Marko Saksing.

Eesti koondis mängib C-alagrupis.
05.11 kell 19:00 Eesti –  Singapur
07.11 kell 14:00 Eesti – Kanada
08.11 kell 11:00 Eesti – Taimaa
1/8 finaalis võib vastaseks tulla Saksamaa või Läti.

U14 karikavõistlused

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11 saavutas U14 karikavõistlustel II koha.

Poolfinaalis võideti Sparta Team Automaailm võistkonda 5-4 (3-1, 2-3). Resultatiivsed olid Reio Sai (0+1), Kaidar Sai (1+0), Ranek Aas (1+0), Kaarel Eerik Kruus (1+0) ja Rasmus Moora (2+0).

Finaalis tuli vastu võtta kaotus Vipers / SNSK võistkonna käest 2-6 (1-4, 1-2). Resultatiivsed oli Reio Sai (1+0) ja Rasmus Moora (1+1).

Teise koha saavutasid väravavahid Mikk Allika ja Siim Luhamäe, kapten Rasmus Moora, Kaidar Sai, Illimar Miško, Reio Sai, Mona Marietta Teppan, Rennet Kalaus, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Kätriin Kukk, Ranek Aas, Kristofer Robin Laur, Oliver Kuuskmann, Marcus Õunmaa, treener Marko Saksing ja peatreener Mathias Einamann.

Eesti mv-sed

Markus-Lion Räitsak
Markus-Lion Räitsak

Koduhallis peetud kohtumises võitis esindusmeeskond Eesti Saalihokiliigas Valga Välk võistkonda 24-2 (12-2, 5-0, 7-1).

Resultatiivsed olid Marek Rosin (1+0), Margus Rosin (2+1), Sten Metsar (2+0), Aleksander Andrejev (2+0), Karl-Eerik Kukk (1+2), Alex Guske (2+1), Andreas Õun (2+1), Markus-Lion Räitsak (0+3), Rome-Andro Moora (3+1), Mathias Einamann (2+3), Rasmus Randoja (2+3), Lauri-Robert Indus (0+6) ja Heino Avi (6+0).

Meeskonna parimaks tunnistati Markus-Lion Räitsak.

Suured tänud fännidele ja toetajatele!

Läti mv-sed

Esindusmeeskond võitis koduhallis peetud kohtumises FK Saulkalne võistkonda 16-2 (3-1, 7-1, 6-0).

Resultatiivsed olid Andreas Õun (0+1), Kristo Lehiste (0+1), Margus Rosin (1+0), Heino Avi (1+0), Aleksander Andrejev (1+0), Mathias Einamann (1+0), Lauri-Robert Indus (1+1), Rasmus Randoja (0+2), Karl-Eerik Kukk (1+2), Mihails Kostusevs (1+2), Ainars Juškevics (2+1), Peteris Freimanis (1+3) ja Alex Guske (6+1), kes tunnistati meeskonna parimaks.

Väravas tegi väga hea mängu Rainer Kalde.

Suur aitäh ka kõikidele fännidele ja toetajatele!

Naiskond

Tähe naiskond

Klubi naiskond on hooja alguses uuesti kokku tulnud ja alustab võistlemist Energialiigas, mida võib ka nimetada Eesti naiste esiliigaks.

Viimati osales naiskond Eesti meistrivõistkustel hooajal 2015 / 2016 kui võideti pronksmedalid.

Energialiiga hooaja esimese mängus tuli tunnistada SK Mustvee paremust. Alla jäädi tulemusega 2-4 (0-1, 1-3, 1-0). Resultatiivsed olid Teele Randoja (0+1), Hanna-Riin Guske (0+1), Marika Dodjak (1+0) ja Merge Murumaa (1+0).

Naiskonna koosseis hooajal 2022/2023: väravavahid Maiu Eesalu ja Johanna Must, kapten Teele Randoja, abikaptenid Jane Suvvi ja Eneli Vadi, Kerttu Klaarman, Anu Tammiku, Inna Paulus, Kaisa-Triina Maiste, Caroliine Kapp, Kädi Sirel, Marika Dodjak, Hanna-Riin Guske, Merge Murumaa, Karolin Kastan, Mariliis Lindsalu-Rätsep ja peatreener Lauri-Robert Indus.

Saalihokiliiga

Kaspar Jaan Heljand

Jõgeva SK Tähe/Olivia II võitis Saalihokiliigas hooaja esimeses  mängus Start Ehitus/Tartu vald võistkonda 5-4 (2-1, 2-1, 1-2). Resultatiivsed olid Margus Rosin (0+1), Rasmus Randoja (1+2) ja Karl-Eerik Kukk (3+1). Võistkonna parimaks valiti väravas head mängu teinud Kaspar Jaan Heljand.

Läti mv-sed

Esindusmeeskond alistas võõrsil suurelt FBK SAC võistkonda 33-5 (9-1, 10-2, 14-2).

Resultatiivsed olid Lauri-Robert Indus (0+1), Margus Rosin (1+1), Rasmus Randoja (1+1), Karl-Eerik Kukk (2+2), Mathias Einamann (3+1), Ainars Juškevics (4+2), Heino Avi (6+0), Artur Okružko (5+4), Sven Uue (6+3), Mihails Kostusevs (3+8) ja Peteris Freimanis (2+10), kes tunnistati meeskonna parimaks.

Suured tänud võõrsile kohale sõitnud fännidele!

U9 karikavõistlused

Jõgeval peetud U9 karikavõistlustel saavutas Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 teise koha.

Võideti 3 ja kaotati 1 mäng.
– Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 – SNSK 8-9(1-7,7-2)
– Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 – Sparta team Automaailm  15-3(8-2,6-1)
– Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 – Kehtna SK 6-3(2-2,4-1)
– Jõgeva SK Tähe/Olivia 14 – EMÜ SK 8-4(3-1,5-3)

Teise koha saavutasid Roald-Hain Kaarepere, Kaur Oja, Aron Prjadko, Riko Põdersalu, Kristjan Ristjõe, Andry Kaarepere ja peatreener Mathias Einamann.

Järgmine mäng

R 2.12 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 3.12 kell 11:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

PAF Saalihokiliiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 4 67 12
2 JSK Tähe/Olivia II 4 2 9
3 Eesti Maaülikool 4 2 7
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
3 -6 6
5 Start Ehitus/
Tartu vald
4 -11 5
6 Vana hea puur 4 -16 3
7 Valga Välk 5 -38 0

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 7 78 21
2 FK Valka/IGLU 7 29 18
3 FK Ogre/PGD.LV 7 6 17
4 FK Madona 7 -1 12
5 Lekrings/CPSS 7 -1 10
6 Saulkalne 7 -11 9
7 FBK Valmiera/BSS 6 2 5
8 Rubene – 1 6 -19 1
9 FBK SĀC 8 -83 0

Resultatiivsemad

PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

5+15 20
2 Karl-Eerik Kukk

6+9 15
3 Mathias Einamann

5+10 15
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 8+19 27
2 Mihails Kostusevs 9+12 21
3 Mathias Einamann 13+6 19

Sünnipäevad

05. detsember
Heino Avi (23)
Esindusmeeskond

05. detsember
Teele Randoja (37)
Tähe naiskond

07. detsember
Timo Kotkas (24)
Tähe II

30. detsember
Loore Ottenson (10)
Tähe 11, Tähe 10TÜ, Tähe12

31. detsember
Alex Guske (21)
Esindusmeeskond