PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Saalihokiliiga veerandfinaal

Rasmus Randoja

Jõgeva SK Tähe / Olivia II võitis koduhallis peetud veerandfinaali esimeses kohtumises Sparta Team Automaailm võistkonda 10-4 (2-0, 6-0, 2-4).

Resultatiivsed olid Oliver Heljand (0+1), Margus Rosin (1+1), Rasmus Randoja (2+3), Rome-Andro Moora (3+2) ja Karl-Eerik Kukk (4+1).

Võistkonna parimaks tunnistati Rasmus Randoja. Väravat kaitses esimesed kaks kolmandikku väga hästi Kaspar Jaan Heljand, kelle mängu tõrjeprotsendiks jäi 100.

Suured tänud kõikidele fännidele ja toetajatele, kes olid kaasa elama tulnud!

Läti mv-sed

Esindusmeeskond võitis võõrsil väga raskeks kujunenud kohtumises Rubene-1 võstkonda 4-3 (0-1, 2-1, 2-1).

Resultatiivsed olid Rome-Andro Moora (0+1), Mihails Kostusevs (0+1), Peteris Freimanis (1+0), Margus Rosin (1+0), Mathias Einamann (1+0) ja Karl-Eerik Kukk (1+1).

Meeskonna parimaks tunnistati väravas väga hea mängu teinud Rainer Kalde.

Energialiiga karikavõistlused

Johanna Must

Naiskond pääses Energialiiga karikavõistlustel järgmisse ringi.

Järva-Jaani võistkonnale kaotati teises kohtumises karistusvisetega 2-3 (0-2, 2-0,0-1). Resultatiivsed olid Inna Paulus (0+1) ja Jane Suvvi (2+0). Teatavasti võideti esimene mäng 8-3. Seega tuli edasipääsuks uuesti karistusviskeid visata. Naiskonna eest oli täpne Eneli Vadi ja sellest piisas, sest vastaste kõik sooritused tõrjus Johanna Must, kes oli naiskonna parim.

Seekord läks napilt, aga edaspidi peab rohkem treeningutele keskenduma!

U9 mv-sed

Aron Prjadko

Jõgeva SK Tähe / Olivia 14 mängis hästi Tallinnas peetud U9 etapil.

Esimeses kohtumises võideti Sparta Team Automaailm võistkonda 19-1 (4-0, 8-0, 7-1). Resultatiivsed olid Andry Kaarepere (1+1), Kaur Oja (2+2), Roald-Hain Kaarepere (5+0), Aron Prjadko (2+5) ja Kristjan Ristjõe (9+0).

Teises mängus alistati SK KETS võistkond 17-5 (3-0, 7-3, 7-2). Resultatiivsed olid Kaur Oja (0+1), Andry Kaarepere (2+0), Roald-Hain Kaarepere (3+0), Kristjan Ristjõe (6+2) ja Aron Prjadko (5+4), kes tunnistati võistkonna parimaks.

Läti mv-sed

Esindusmeeskond alustas uut aastat võidukalt.

Koduhallis peetud kohtumises alistati Lekrings / CPSS võistkond 10-6 (2-1, 3-4, 5-1).

Mäng oli üle kivide ja kändude. Esimesed kaks kolmandikku mängiti väga kehvasti – mitte kuidagi ei suudetud kaitses seista ja väravaid realiseerida. Viimasel perioodil oli aga mängupilt juba ilusam ja palli valdamine oli parem kui esimesel kahel kolmandikul.

Resultatiivsed olid Lauri-Robert Indus (0+1), Heino Avi (0+1), Rasmus Randoja (0+1), Rome-Andro Moora (0+1), Andreas Õun (1+0), Oliver Heljand (1+0), Peteris Freimanis (1+1), Margus Rosin (0+2), Mathias Einamann (3+0) ja Karl-Eerik Kukk (4+0), kes tunnistati meeskonna parimaks.

Energialiiga

Caroliine Kapp

Naiskond kaotas Energialiigas Järva-Jaani võistkonnale 2-3 (1-1, 1-1, 0-1).

Resultatiivsed olid Eneli Vadi (0+1), Marika Dodjak (1+0) ja Teele Randoja (1+0).

Naiskonna parimaks tunnistati Caroliine Kapp.

U13 tüdrukute mv-sed

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ alustas uut aastat võidukalt. Raplas peetud U13 tüdrukute etapil võideti kaks kohtumist.

Esimeses mängus alistati Kehtna SK 7-3(5-1,2-0,0-2). Resultatiivsed olid Grete-Liis Vend(0+1), Loore Ottenson(1+0), Mona Marietta Teppan(1+1), Janne Veetõusme(1+2) ja Kätriin Kukk(4+0).

Teises kohtumises võideti Oru Põhikooli 5-3(1-2,2-0,2-1). Resultatiivsed olid Jete Ottenson(0+1), Mona Marietta Teppan(0+1), Kätriin Kukk(2+1) ja Janne Veetõusme(3+0), kes valiti võistkonna parimaks.

Väravat kaitses kindlalt Jaanika Õunmaa.

Parimad

Tähe 13 – Aron Prjadko
Tähe 12 – Loore Ottenson
Tähe 10 – Ranek Aas
Tähe 10TÜ – Kätriin Kukk
Tähe 08 – Markus-Lion Räitsak
Tähe 06 – Kaspar Jaan Heljand
Tähe 04 – Margus Rosin
Tähe II – Karl-Eerik Kukk
Esindusmeeskond – Rainer Kalde ja Mathias Einamann

Järgmine mäng

R 3.02 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Saulkalne Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 4.02 kell 18:00
Läti 1. liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FK Valka/IGLU

PAF Saalihokiliiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 92 18
2 JSK Tähe/Olivia II 6 3 12
3 Start Ehitus/
Tartu vald
6 2 11
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
6 -13 9
5 Eesti Maaülikool 6 -4 7
6 Valga Välk 6 -34 3
7 Vana hea puur 6 -46 3

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 14 0 42
2 FK Ogre/PGD.LV 12 10 26
3 FK Valka/IGLU 13 16 23
4 Saulkalne 13 21 18
5 FK Madona 14 24 18
6 FBK Valmiera/BSS 13 23 16
7 Lekrings/CPSS 13 23 16
8 Rubene – 1 13 24 15
9 FBK SĀC 13 36 3

Resultatiivsemad

PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

6+17 23
2 Mathias Einamann

9+13 22
3 Karl-Eerik Kukk

11+10 21
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 20+32 52
2 Mihails Kostusevs 25+23 48
3 Mathias Einamann 23+16 39

Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (18)
Esindusmeeskond, Tähe 05, Tähe II

07. jaanuar
Mihails Kostusevs (35)
Esindusmeeskond

10. jaanuar
Roald-Hain Kaarepere (8)
Tähe 13, Tähe 14

11. jaanuar
Rainer Kalde (33)
Esindusmeeskond

11. jaanuar
Jane Suvvi (37)
Tähe naiskond

13. jaanuar
Riko Põdersalu (9)
Tähe 13, Tähe 14

15. jaanuar
Mathias Einamann (25)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Martin Rosin (16)
Tähe II, Tähe 05, Tähe 07

29. jaanuar
Kaidar Sai (14)
Tähe 07, Tähe 09