PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
AdidasKuup3

Pildid

2018

Jõgeva Karikas 2018 (22-23.09.2018)

2017

Jõgeva Karikas 2017 (16-17.09.2017)

2016

Jõgeva Karikas 2016 (03-04.09.2016)

2015

Jõgeva Tähe 20 (16.10.2015)

2013

Jõgeva karikas 2013
EuroFloorball Cup 13 (09-13.10.2013)

2012

Jõgeva karikas 2012
U17 karikas (10.05.2012)
U15 karikas (05.05.2012)
U13 karikas (22.04.2012)
U19 neidude karikas (21.04.2012)
U17 Play-off (13.03.2012)
U19 Play-off (07.03.2012)
U19 neidude Play-off (04.03.2012)
U15 Play-off (02.03.2012)
U11 Play-off (29.02.2012)
U13 Play-off (22.02.2012)

2011

U15 (17.11.2011)
JSK Tähe II – EMÜ II (23.10.2011)
JSK Tähe – Saku (15.10.2011)
SK Tähe – EMÜ (08.10.2011)
Jõgeva karikas 2011(24-25.09.11)
U17 karikas (18.05.2011)
U15 karikas (27.04.2011)
U11 karikas (19.04.2011)
JSK Tähe – EMÜ pronksimäng (09.04.2011)
Lielvarde – JSK Tähe (07.04.2011)
U13 MV-sed (13.03.2011)
U15 Play-off (03.03.2011)
ÜG klassidevahelised MV-sed (22.02.2011)

2010

U15 etapp Tartus (17.11.2010)
ÜG Klassidevahelised võistlused (13. ja 20. okt.2010)
Jõgeva karikas 2010 (04 – 05.09.2010)
Läti Open (20.08.2010)
JSK Tähe – Augur finaal (18.04.2010)
JSK Tähe – Augur (10.04.2010)
Augur – JSK Tähe (09.04.2010)
JSK Tähe – Augur (04.04.2010)
JSK Tähe – EMÜ (27.03.2010)
U11 PLAY-OFF (10.03.2010)
U15 PLAY-OFF (03.03.2010)
JSK Tähe – Viimsi kepp (24.02.2010)
JSK Tähe – Ulbroka 1-8 finaal (21.02.2010)
U13 PLAY-OFF (19.02.2010)
JSK Tähe – Bauska (14.02.2010)

2009

JSK Tähe – Automaailm (04.10.2009)
JSK Tähe – Kurši (03.10.2009)
JSK Tähe – Kekava (20.09.2009)
Euro Floorball 2009 (26-30.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (16.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (15.08.2009)
Eesti karikas 2009 (01.08.2009)
Eesti MV 4. finaal Tähe – SK Augur (18.04.2009)
Eesti MV 3. finaal Tähe – SK Augur (11.04.2009)
Eesti MV 2. finaal Tähe – SK Augur (05.04.2009)
Eesti MV 1. finaal Tähe – SK Augur (04.04.2009)
Eesti MV 3. poolfinaal Tähe – TTÜ (28.03.2009)
Eesti MV 1. poolfinaal Tähe – TTÜ (21.03.2009)
Tähe – Talsi (18.03.2009)
Fännid Talsis (07.03.2009)
Tähe – RTU (21.02.2009)
Tähe – Valmiera (18.01.2009)

2008

U17 karikavõistlused (21.11.2008)
Tähe – Kurši (08.11.2008)
Tähe – FK Valmiera (04.10.2008)
Tähe – Pargauja (27.09.2008)
Tähe – Rubene (21.09.2008)
Eesti karikas 2008 – Finaal (13.07.2008)
Eesti karikas 2008 – Poolfinaal (13.07.2008)
Latvian Open 08 (22-24.08.2008)
Tähe – TTÜ 4 Finaal (20.04.2008)
Tähe – TTÜ 3 finaal (19.04.2008)
Tähe – TTÜ (13.04.2008)
Tähe – TTÜ (12.04.2008)
U13 PLAY-OFF (04.04.2008)
Tähe – Rubene (09.03.2008)
Tähe – Augur (29-03.2008)
Tähe – TTÜ (01.03.2008)
Paide mini Cap (23.02.2008)
Tähe – Lekrings (19.01.2008)
Tähe – Augur(13.01.2008)

2007

Tähe – Blazma (17.11.2007)
Tähe naised – Paide (09.11.2007)
Tähe – FK Kurši (03.11.2007)
Tähe naised – Tapa (28.10.2007)
Tähe naised – Tartu (26.10.2007)
Tähe – Lat Avize (08.12.2007)
Tähe – ASK Lielvarde (24.11.2007)
Tähe – Jäneda (21.11.2007)
Tähe – Autom (04.11.2007)
Tähe – TTÜ (28.10.2007)
Tähe – Tartu (17.10.2007)
Tähe – Jäneda SK (10.10.2007)
Tähe – Kekava (29.09.2007)
Tähe naiskond – Jäneda (28.09.2007)
Tähe – Augur (23.09.2007)
Tähe – FK Riga (22.09.2007)
Koceni Cup (23-26.08.2007)

2006

Jõgeva karikas 2006
Eesti MV 2. finaal Tähe -TTÜ (29.04.2006)
Eesti naiste MV 2. finaal Tähe – Saku Fortuna (29.04.2006)
Eesti MV 1. finaal Tähe – TTÜ (23.04.2006)
EMV Tähe – TTÜ (28.01.2006)
EMV Tähe – TÜ/ISIC 2006

2005

Eesti Karikas 2005
SK Tähe 2005/2006
Eesti MV 1.finaal TTÜ-ga (17.04.2005)
Eesti MV: Tähe – TTÜ (20.02.2005)
SK Tähe 10. juubel
10 aastat saalihokit Jõgeval

2004

Euroopa Karikas 2004 Prahas
MM 2004 Šveitsis
Jõgeva Karikas 2004 finaal: Tähe – Rubene (14.11.2004)
Jõgeva Karikas 2004 alagrupimängud (13.11.2004)
Eesti MV 2. finaal TTÜ-ga (01.05.2004)
Eesti naiste MV (25.04.2004)
Eesti MV 1. finaal TTÜ-ga (18.04.2004)
Eesti noorte MV (10.-11.04.2004)
Eesti MV 2. poolfinaal Citroen-iga (04.04.2004)
Eesti MV Tähe – Tartu (18.01.2004)

2003

Eesti MV Tähe – Exide (13.12.2003)
Eesti noorte MV 2003
Sõpruskohtumine Tähe – Kirkkonummi Rangers juuli 2003
Eesti MV finaal Tähe – TTÜ aprill 2003

2002

Põhja Liiga 2002 Tähe – Rubene
Poolfinaali 2. mäng Tähe – TTÜ 2002

2001

Jõgeva Karikas 2001
Eesti MV 2. finaalmäng 2001
Eesti MV 1. finaalmäng 2001
Tähe – Nõmme (18.03.2001)

2000

Eesti MV 2. finaalmäng 2000
Eesti MV 1. finaalmäng 2000
Jõgeva Karikas 2000

1999

Pildid 1999 aasta hooajast

 

PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 12 62 33
2 JSK Tähe/Olivia 12 55 22
3 Eesti Maaülikool 12 -17 13
4 Eesti U19 koondis 12 -100 4
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Peteris Freimanis

17 + 14 31
2 Alex Guske

18 + 10 28
3 Mathias Einamann

18 + 8 26
Play-offide resultatiivsemad
1 Mihails Kostusevs

9 + 11 20
2 Peteris Freimanis

8 + 11 19
3 Mathias Einamann

9 + 5 14
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (11)
Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (13)
Tähe 08

07. mai
Jaanika Õunmaa (12)
Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (11)
Tähe 10TÜ

12. mai
Margus Rosin (18)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 04

15. mai
Sten Metsar (20)
Esindusmeeskond,Tähe II

20. mai
Andry Kaarepere (8)
Tähe 12, Tähe 13

21. mai
Marcus Õunmaa (11)
Tähe 08, Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (14)
Tähe 08, Tähe 06, Tähe 04

30. mai
Karl Kastan (23)
Esindusmeeskond