PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Saalihokiliiga veerandfinaal

Rasmus Randoja

Jõgeva SK Tähe / Olivia II võitis koduhallis peetud veerandfinaali esimeses kohtumises Sparta Team Automaailm võistkonda 10-4 (2-0, 6-0, 2-4).

Resultatiivsed olid Oliver Heljand (0+1), Margus Rosin (1+1), Rasmus Randoja (2+3), Rome-Andro Moora (3+2) ja Karl-Eerik Kukk (4+1).

Võistkonna parimaks tunnistati Rasmus Randoja. Väravat kaitses esimesed kaks kolmandikku väga hästi Kaspar Jaan Heljand, kelle mängu tõrjeprotsendiks jäi 100.

Suured tänud kõikidele fännidele ja toetajatele, kes olid kaasa elama tulnud!

Järgmine mäng
R 3.02 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Saulkalne Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 4.02 kell 18:00
Läti 1. liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FK Valka/IGLU

PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 92 18
2 JSK Tähe/Olivia II 6 3 12
3 Start Ehitus/
Tartu vald
6 2 11
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
6 -13 9
5 Eesti Maaülikool 6 -4 7
6 Valga Välk 6 -34 3
7 Vana hea puur 6 -46 3
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 14 0 42
2 FK Ogre/PGD.LV 12 10 26
3 FK Valka/IGLU 13 16 23
4 Saulkalne 13 21 18
5 FK Madona 14 24 18
6 FBK Valmiera/BSS 13 23 16
7 Lekrings/CPSS 13 23 16
8 Rubene – 1 13 24 15
9 FBK SĀC 13 36 3
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

6+17 23
2 Mathias Einamann

9+13 22
3 Karl-Eerik Kukk

11+10 21
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 20+32 52
2 Mihails Kostusevs 25+23 48
3 Mathias Einamann 23+16 39
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (18)
Esindusmeeskond, Tähe 05, Tähe II

07. jaanuar
Mihails Kostusevs (35)
Esindusmeeskond

10. jaanuar
Roald-Hain Kaarepere (8)
Tähe 13, Tähe 14

11. jaanuar
Rainer Kalde (33)
Esindusmeeskond

11. jaanuar
Jane Suvvi (37)
Tähe naiskond

13. jaanuar
Riko Põdersalu (9)
Tähe 13, Tähe 14

15. jaanuar
Mathias Einamann (25)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Martin Rosin (16)
Tähe II, Tähe 05, Tähe 07

29. jaanuar
Kaidar Sai (14)
Tähe 07, Tähe 09