PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
AdidasKuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 tuli Eesti karikavõitjaks!

Jõgeval peetud U14 karikavõistlustel võitis Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 kindlalt kõik kolm mängu!

Alagrupi esimeses mängus võideti HC Vipers/SNSK Must võistkonda 9-0 (3-0, 6-0). Resultatiivsed olid Markus Aleksander Teppan (0+1), Markus-Lion Räitsak (0+1), Kaidar Sai (1+0), Enri Telik (1+0), Rasmus Moora (1+0), Gregor Saar (1+0), Kert Kristjan Kukk (1+1), Kaarel Eerik Kruus (1+2) ja Marek Rosin (3+2).

Teises alagrupi kohtumises alistati Valga/Kuusalu võistkonda 11-3 (6-1, 5-2). Resultatiivsed olid Kaarel Eerik Kruus (0+1), Rasmus Moora (1+0), Enri Telik (1+1), Gregor Saar (1+1), Marek Rosin (2+0), Janori Remmelg (1+2), Kert Kristjan Kukk (2+1), Kaidar Sai (0+3) ja Ranek Aas (3+0).

Finaalis mängiti kindlalt üle EMÜ SK võistkond tulemusega 11-2 (3-0, 3-1, 5-1). Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (0+1), Enri Telik (1+0), Markus Aleksander Teppan (1+0), Kaarel Eerik Kruus (1+0), Ranek Aas (1+0), Rasmus Moora (0+2), Markus-Lion Räitsak (2+0), Marek Rosin (1+2), Kert Kristjan Kukk (0+4) ja Janori Remmelg (4+0).

Karikavõitjaks tulid Mikk Allika, Kaidar Sai, Reio Sai, Illimar Miško, Mona Marietta Teppan, Enri Telik, Markus-Lion Räitsak, Siim Luhamäe, Rasmus Moora, Janori Remmelg, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Gregor Saar, Marek Rosin, Marcus Õunmaa, treener Mathias Einamann ja peatreener Marko Saksing.

Võistkonnal oli suurepärane hooaeg – võideti kõik mängud! Kiitus kõikidele mängijatele!

PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 12 62 33
2 JSK Tähe/Olivia 12 55 22
3 Eesti Maaülikool 12 -17 13
4 Eesti U19 koondis 12 -100 4
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Peteris Freimanis

17 + 14 31
2 Alex Guske

18 + 10 28
3 Mathias Einamann

18 + 8 26
Play-offide resultatiivsemad
1 Mihails Kostusevs

9 + 11 20
2 Peteris Freimanis

8 + 11 19
3 Mathias Einamann

9 + 5 14
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (11)
Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (13)
Tähe 08

07. mai
Jaanika Õunmaa (12)
Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (11)
Tähe 10TÜ

12. mai
Margus Rosin (18)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 04

15. mai
Sten Metsar (20)
Esindusmeeskond,Tähe II

20. mai
Andry Kaarepere (8)
Tähe 12, Tähe 13

21. mai
Marcus Õunmaa (11)
Tähe 08, Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (14)
Tähe 08, Tähe 06, Tähe 04

30. mai
Karl Kastan (23)
Esindusmeeskond