Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Finaal

Esindusmeeskond sai kaela hõbemedalid

Võõrsil peeetud viiendas ja otsustavas finaalmängus tuli esindusmeeskonnal vastu võtta kaotus pärast karistusviskeid 3-4 (0-2, 1-1, 2-0, 0-1).

Esimene periood kaotati 0-2, kuigi pealevisetega võideti 13-8. Kasutada oli veel kaks ülekaalu, mida aga ei suudetud realiseerida. Teise kolmandiku alguses suudeti lõpuks värav visata ja kaotusseisu vähendada 1-2. Värava viskas Alex Kark, söötjaks Kristo Lehiste. Sama kolmandiku lõpus realiseerisid vastased ülekaalu ja enne kolmandat perioodi mindi vaheajale kaotusseisus. Viimasel perioodil üritati kõvasti ja mänguliselt oldi vastastest paremad. 52:43 vähendas kaotusseisu Alex Guske, söötjaks Mathias Einamann. Vaid 36 sekundit hiljem viigistas Mathias Einamann mänguseisu 3-3. Söödu andis Karl-Eerik Kukk. Normaalajal rohkem väravaid ei löödud, kuigi suruti kõvasti. Lisaajal oldi ka rohkem üritaja rollis aga pall ei läinud kuidagi väravasse. Mängu lõpus päästis vastased kaotusest väravapost.

Pärast lisaaega algasid karistusvisked. Kahjuks ei õnnestunud esindusmeeskonna mängijatel vastaste väravavaht üle mängida. Vastastel õnnestus see aga kahel korral, mis otsustas ka mängu saatuse. Vastu tuli võtta väga karm kaotus.

Resultatiivsed olid Kristo Lehiste(0+1), Karl-Eerik Kukk(0+1), Alex Guske(1+0), Alex Kark(1+0) ja Mathias Einamann(1+1), kes tunnistati meeskonna parimaks.

Sügav kummardus ja tänu meie fännidele ja toetajatele kogu meeskonna poolt! Teie toetus ja kaasaelamine on üle kõige – olete parimad! Fännide seeria lõppes 5-0 võiduga ja karikas toodi koju!

Suured tänud Merilyn Saksingule ja Rando Rätsepale fännibussi ja fänniarmee korralduse eest!

Klubi tänab kõiki mängijaid, nende pereliikmeid, toetajaid ja fänne. Olite meile väga suureks abiks!