PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
AdidasKuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 13 tuli Eesti karikavõitjaks!

Tartus peetud U9 karikavõistlustel võideti kõik kolm kohtumist!

Esimeses mängus alistati Kehtna SK võistkond 10-2 (6-2, 3-0, 1-0). Resultatiivsed olid Karel Kuuskmann (0+1), Riko Põdersalu (1+0), Kaur Oja (1+0), Loore Ottenson (1+0), Roald-Hain Kaarepere (2+1) ja Kristjan Ristjõe (5+0). Teises kohtumises võideti EMÜ SK II võistkonda 15-4 (7-0, 4-1, 4-3) Karel Kuuskmann (0+1), Roald-Hain Kaarepere (1+1), Kaur Oja (1+1), Loore Ottenson (2+0), Riko Põdersalu (3+1), Kristjan Ristjõe (4+0) ja Aron Prjadko (4+1). Päeva viimases ja otsustavas kohtumises võideti EMÜ SK I võistkonda 9-7 (4-3, 2-1, 3-3). Resultatiivsed olid Karel Kuuskmann (0+1), Loore Ottenson (0+1), Roald-Hain Kaarepere (2+1), Kristjan Ristjõe (2+1) ja Aron Prjadko (5+0).

Karikavõitjaks tulid Roald-Hain Kaarepere, Kaur Oja, Aron Prjadko, Karel Kuuskmann, Loore Ottenson, Riko Põdersalu, Kristjan Ristjõe, Andry Kaarepere, peatreener Mathias Einamann ja abitreener Marko Saksing.

PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 12 62 33
2 JSK Tähe/Olivia 12 55 22
3 Eesti Maaülikool 12 -17 13
4 Eesti U19 koondis 12 -100 4
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Peteris Freimanis

17 + 14 31
2 Alex Guske

18 + 10 28
3 Mathias Einamann

18 + 8 26
Play-offide resultatiivsemad
1 Mihails Kostusevs

9 + 11 20
2 Peteris Freimanis

8 + 11 19
3 Mathias Einamann

9 + 5 14
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (11)
Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (13)
Tähe 08

07. mai
Jaanika Õunmaa (12)
Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (11)
Tähe 10TÜ

12. mai
Margus Rosin (18)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 04

15. mai
Sten Metsar (20)
Esindusmeeskond,Tähe II

20. mai
Andry Kaarepere (8)
Tähe 12, Tähe 13

21. mai
Marcus Õunmaa (11)
Tähe 08, Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (14)
Tähe 08, Tähe 06, Tähe 04

30. mai
Karl Kastan (23)
Esindusmeeskond