PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
AdidasKuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 tuli Eesti meistriks!

Tallinnas toimusid U12 Eesti meistrivõistluste medalimängud.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 võitis poolfinaalis Sparta team Automaailma 4-1 (2-0, 1-0, 1-1). Resultatiivsed olid Markus Aleksander Teppan (1+0), Karel Teder (1+0), Kaarel Eerik Kruus (0+2) ja Ranek Aas (2+0).


Finaalis alistati pingelises kohtumises SK Noorus 10-5 (6-1, 1-4, 3-0). Väga hästi mängiti esimesed 14 minutit, kui asuti juhtima 7-1. Teisel perioodil suutsid vastased vahe vähendada 5-7 ja mäng muutus pingeliseks. Viimane kolmandik suudeti vastased nulli peal hoida ja ise kolm väravat visata. Resultatiivsed olid Kalmer Sooniste (0+1), Reio Sai (1+0), Ranek Aas (3+0), Kaarel Eerik Kruus (3+1) ja Markus Aleksander Teppan (3+2).

Eriauhinnad:
Põhiturniiri parim väravavaht – Siim Luhamäe
Play-offide resultatiivseim – Markus Aleksander Teppan
Meistrivõistluste parim kaitsja – Marcus Õunmaa
Põhiturniir resultatiivseim ja MVP – Ranek Aas

Eesti meistriks tulid kapten Markus Aleksander Teppan, väravavaht Siim Luhamäe, Kalmer Sooniste, Janne Veetõusme, Reio Sai, Illimar Miško, Mona Marietta Teppan, Kevin Mattisen, Karel Teder, Herki-Sven Helme, Henry Möller, Kaarel Eerik Kruus, Kätriin Kukk, Ranek Aas, Kristofer Robin Laur, Oliver Kuuskmann, Marcus Õunmaa peatreener Mathias Einamann ja treener Marko Saksing.

PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 12 62 33
2 JSK Tähe/Olivia 12 55 22
3 Eesti Maaülikool 12 -17 13
4 Eesti U19 koondis 12 -100 4
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Peteris Freimanis

17 + 14 31
2 Alex Guske

18 + 10 28
3 Mathias Einamann

18 + 8 26
Play-offide resultatiivsemad
1 Mihails Kostusevs

9 + 11 20
2 Peteris Freimanis

8 + 11 19
3 Mathias Einamann

9 + 5 14
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (11)
Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (13)
Tähe 08

07. mai
Jaanika Õunmaa (12)
Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (11)
Tähe 10TÜ

12. mai
Margus Rosin (18)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 04

15. mai
Sten Metsar (20)
Esindusmeeskond,Tähe II

20. mai
Andry Kaarepere (8)
Tähe 12, Tähe 13

21. mai
Marcus Õunmaa (11)
Tähe 08, Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (14)
Tähe 08, Tähe 06, Tähe 04

30. mai
Karl Kastan (23)
Esindusmeeskond