PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico
AS PEREVARA

Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas Kuup3

U14 mv-sed

Rasmus Moora

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 pidas koduhallis põhiturniiri kaks viimast kohtumist. Esimeses kohtumises võideti Valga/Kuusalu võistkonda 20-3(7-0,5-1,8-2). Resultatiivsed olid Marcus Õunmaa(0+1), Enri Telik(0+1), Mona Marietta Teppan(1+0), Reio Sai(1+0), Kaidar Sai(1+0), Kaarel Eerik Kruus(2+0), Kert Kristjan Kukk(1+2), Markus-Lion Räitsak(2+1), Ranek Aas(0+3), Janori Remmelg(2+2), Gregor Saar(3+2), Rasmus Moora(1+5) ja Marek Rosin(6+1). Põhiturniiri viimases mängus võideti EMÜ spordiklubi 4-2(1-0,2-1,1-1). Kaidar Sai(0+1), Markus-Lion Räitsak(0+1), Rasmus Moora(0+1), Gregor Saar(0+1), Kert Kristjan Kukk(1+0) ja Marek Rosin(3+0). Võistkonna parim oli Rasmus Moora.

Põhiturniiril võideti kõik kohtumised ja koguti 29 punkti. Väravate vahe 123-27. Resuktativsemad olid Marek Rosin 48 punkti(35+13), Markus-Lion Räitsak 46(29+17) ja Kert Kristjan Kukk 27(15+12).

Play-offid toimuvad 25.03 Jõgeval.

Järgmine mäng
R 2.12 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 3.12 kell 11:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 4 67 12
2 JSK Tähe/Olivia II 4 2 9
3 Eesti Maaülikool 4 2 7
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
3 -6 6
5 Start Ehitus/
Tartu vald
4 -11 5
6 Vana hea puur 4 -16 3
7 Valga Välk 5 -38 0
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 7 78 21
2 FK Valka/IGLU 7 29 18
3 FK Ogre/PGD.LV 7 6 17
4 FK Madona 7 -1 12
5 Lekrings/CPSS 7 -1 10
6 Saulkalne 7 -11 9
7 FBK Valmiera/BSS 6 2 5
8 Rubene – 1 6 -19 1
9 FBK SĀC 8 -83 0
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

5+15 20
2 Karl-Eerik Kukk

6+9 15
3 Mathias Einamann

5+10 15
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 8+19 27
2 Mihails Kostusevs 9+12 21
3 Mathias Einamann 13+6 19
Sünnipäevad

05. detsember
Heino Avi (23)
Esindusmeeskond

05. detsember
Teele Randoja (37)
Tähe naiskond

07. detsember
Timo Kotkas (24)
Tähe II

30. detsember
Loore Ottenson (10)
Tähe 11, Tähe 10TÜ, Tähe12

31. detsember
Alex Guske (21)
Esindusmeeskond