PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico
AS PEREVARA

Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas Kuup3

U10 mv-sed

Loore Ottenson

Jõgeva SK Tähe/Olivia 12 lõpetas meistrivõistkused kolmanda kohaga.
Tallinnas peetud U10 meistrivõistluste medalimängudel kaotati poolfinaalis Viskoosa SK võistkonnale 1-4(0-1,0-2,1-1). Ainukese värava viskas Loore Ottenson. Päeva viimases mängus jäädi alla Kehtna spordiklubile 2-3(0-0,1-1,1-2), kes osales väljaspool arvestust. Resultatiivsed olid Grete-Liis Vend(0+1), Aron Prjadko(1+0) ja Loore Ottenson(1+1).

Eriauhind:
Parim ründaja – Loore Ottenson.

Kolmanda koha saavutasid Joosep Sander Heljand, Roal-Hain Kaarepere, Kaur Oja, Jako Lehtmets, Aron Prjadko, Maribella Saksing, Grete-Liis Vend, Karel Kuuskmann, Loore Ottenson, Riko Põdersalu, Kristjan Ristjõe, Andy Kaarepere, Karl Oskar Saare, peatreener Mathias Einamann ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
R 2.12 kell 20:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

L 3.12 kell 11:00
Läti 1. liiga
FK Madona Jõgeva SK Tähe/Olivia

PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 4 67 12
2 JSK Tähe/Olivia II 4 2 9
3 Eesti Maaülikool 4 2 7
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
3 -6 6
5 Start Ehitus/
Tartu vald
4 -11 5
6 Vana hea puur 4 -16 3
7 Valga Välk 5 -38 0
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 7 78 21
2 FK Valka/IGLU 7 29 18
3 FK Ogre/PGD.LV 7 6 17
4 FK Madona 7 -1 12
5 Lekrings/CPSS 7 -1 10
6 Saulkalne 7 -11 9
7 FBK Valmiera/BSS 6 2 5
8 Rubene – 1 6 -19 1
9 FBK SĀC 8 -83 0
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

5+15 20
2 Karl-Eerik Kukk

6+9 15
3 Mathias Einamann

5+10 15
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 8+19 27
2 Mihails Kostusevs 9+12 21
3 Mathias Einamann 13+6 19
Sünnipäevad

05. detsember
Heino Avi (23)
Esindusmeeskond

05. detsember
Teele Randoja (37)
Tähe naiskond

07. detsember
Timo Kotkas (24)
Tähe II

30. detsember
Loore Ottenson (10)
Tähe 11, Tähe 10TÜ, Tähe12

31. detsember
Alex Guske (21)
Esindusmeeskond