PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva karikas 2019

Sparta team Automaailm
Jõgeva karikas 2019 võitjaks tuli esmakordselt Sparta team Automaailm, kes finaalis alistas Emü SK 8-4(6-3,2-1). Jõgeva SK Tähe/Olivia lõpetas kolmanda kohaga. Poolfinaalis tuli alla jääda Emü SK võistkonnale 3-4(0-2,3-1, 0-1) KV 0-2. Normaalaeg jäi 3-3. Otsustavaks said karistusviskeid. Kahjuks ei suudetud ühtegi bullitid realiseerida.
 
 
Margus lõpetas karjääri värava ja medaliga
Resultatiivsed olid Peteris Freimanis(0+1), Mathias Einamann(0+1), Carol Viiding(1+0), Raul Kivi(1+0) ja Sven Uue(1+1). Komanda koha mängus võideti VKTP meeskonda 3-2(1-1,2-1). Sven Uue(0+1), Rome Andro Moora(0+1), Mathias Einamann(1+0), Carol Viiding(1+0) ja Margus Guss(1+0). 
 
 
 

Turniiri parimad:
MVP – Tanel Kasenurm(Sparta team Automaailm)
Resultatiivseim mängija – Tanel Kasenurm( Sparta team Automaailm), 25p(26+9) 
Parim ründaja – Stenver Savi(Sparta team Automaailm)
Parim kaitsja – Sten Kõiv(Emü SK)
Parim väravavaht – Rainer Kalde(Jõgeva SK Tähe/Olivia)

Meeskondade parimad:
Oliver Savi – Sparta team Automaailm
Sander Mägi – Emü SK 
Sven Uue – Jõgeva SK Tähe/Olivia
Lari Ylikarjula – VKTP
Rasmus Randoja – Eesti U19

Järgmine mäng
L 26.10 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Viskoosa
L 2.11 kell 19:00
Läti 1.liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FBK Valmiera/BSS
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 2 29 6
2 Ääsmäe 2 14 6
3 Tahmaküla 2 7 6
4 Eesti Maaülikool 2 2 5
5 JSK Tähe/Olivia 1 15 3
6 Sinimäe 2 -8 3
7 Viimsi Kepp 2 -3 2
8 Sparta/Autom II 2 -2 1
9 Jäneda 2 -3 1
10 Viskoosa SK 1 -15 0
11 Bändidos 2 -17 0
12 KAMA2 2 -19 0
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia43512
2FBK Valmiera/BSS4-48
3FK Valka437
4Lielvārde/Fans2116
5Rubene-1296
6EMU SK3-35
7FK Madona5-104
8FBK SĀC213
9Lekrings3-180
10Rēzeknes BJSS5-240
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Sven Uue

5 + 2 7
2 Mathias Einamann

1 + 4 5
3 Andreas Õun

2 + 2 4
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 9+13 22
2 Ainārs Juškēvičs 9+6 15
3 Sven Uue 8+7 15
Sünnipäevad

05. oktoober
Daniil Lavruškin (11)
Tähe 08

07. oktoober
Rauno Pärtel (16)
Tähe 02, Tähe 04

09. oktoober
Karl Mark Tammsaar (15)
Tähe 04

14. oktoober
Karl Kalm (20)
Esindusmeeskond

21. oktoober
Rome Andro Moora (15)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04