PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

U17 karikavõistlused

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 saavutas karikavõistlustel teise koha. Tallinnas peetud võistlustel võideti esimeses mängus Viskoosa SK 22-2(7-0,9-2,6-0). Resultatiivsed punktid said kirja kõik mängijad ja väravavaht. Marten Teppan(0+1), Oliver Heljand(0+1), Sten Siida(1+0), Sten Metsar(1+1), Karlis-Kirsimägi(1+2), Karl-Eerik Kukk(2+2), Rome Andro Moora(3+1), Alex Guske(4+1), Kristo Voitk(2+4), Margus Rosin(5+2) ja Rasmus Randoja(3+5). Otsustavas mängus jäädi alla karistusvisetega Sparta team Automaailmale 4-5(1-1,3-1,0-2). Bullitid 0-3. Rome Andro Moora(0+1), Kristo Voitk(0+1), Karlis Kirsimägi(1+0) ja Rasmus Randoja(1+0).
Karikavõistlustel teise koha saavutasid kapten Alex Guske, väravavaht Marten Teppan, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Margus Rosin, Sten Metsar, Rasmus Randoja, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Karl-Eerik Kukk, Kristo Voitk, treener Eneli Vadi ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 23.11 kell 18:00
Läti 1.liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Lekrings
L 30.11 kell 14:00
Läti 1.liiga
Rubene-1 Jõgeva SK Tähe/Olivia
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 4 51 12
2 Eesti Maaülikool 4 11 11
3 JSK Tähe/Olivia 3 28 9
4 Sinimäe 5 -7 9
5 Ääsmäe 3 15 8
6 Sparta/Autom II 5 1 8
7 Tahmaküla 4 -1 6
8 Viimsi Kepp 5 -13 6
9 Bändidos 4 -16 3
10 KAMA2 5 -23 2
11 Jäneda 4 -9 1
12 Viskoosa SK 4 -37 0
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia75021
2FBK SĀC81815
3Rubene-151615
4EMU SK7-312
5Lielvārde/Fans7811
6FK Madona8-710
7FBK Valmiera/BSS7-108
8FK Valka7-117
9Lekrings7-256
10Rēzeknes BJSS9-363
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

4 + 7 11
2 Sven Uue

7 + 3 10
3 Andreas Õun

5 + 2 7
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 14+19 33
2 Ainārs Juškēvičs 16+9 25
3 Sven Uue 9+8 17
Sünnipäevad

07. november
Karl-Eerik Kukk (14)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04, Tähe 06

26. november
Markus Aleksander Teppan (10)
Tähe 08

18. november
Kevin Tamm (22)
Esindusmeeskond