PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Meistriliiga

Esindusmeeskond võitis koduhallis peetud kohtumises Eesti juunioride koondist 10-7(1-0,5-1,4-6). Resultatiivsed olid Aleksander Andrejev(0+1), Sten Metsar(0+1), Siim Selgis(0+1), Sven Uue(0+1), Rainer
Kalde(1+0), Kristjan Puu(1+1), Andreas Õun(0+2), Lauri-Robert Indus(2+0), Alex Guske(2+1) ja Kristo Lehiste(3+1). Meeskonna parimaks tunnistati Alex Guske.

Eesti juunioride koondis valmistub MM-i kvalifikatsiooniturniiriks, mis toimub septembris 2020. Koondises saavad osaleda mängijad, kes on sündinud 2002 ja nooremad. Meie klubist mängisid kaasa Kristo Voitk, Sten Metsar(mängis täna esindusmeeskonna eest), Sten Siida, Karlis Kirsimägi ja esmakordselt koodist esindanud Margus Rosin ja Rome Andro Moora. Mõlemad mängijad on sündinud 2004. Esindusmeeskonna vastu olid resultatiivsed Rome Andro Moora(1+1) ja Kristo Voitk(2+1).

Järgmine mäng
L 1.02 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Viimsi Kepp
P 2.02 kell 15:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta team Automaailm II
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 7 88 21
2 Ääsmäe 6 34 17
3 Eesti Maaülikool 7 12 17
4 Sparta/Autom II 8 9 17
5 JSK Tähe/Olivia 6 41 15
6 Viimsi Kepp 8 -1 12
7 Sinimäe 8 -12 12
8 Tahmaküla 8 -5 9
9 Bändidos 8 -24 6
10 Jäneda 8 -51 4
11 Viskoosa SK 8 -47 3
12 KAMA2 8 -44 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia149141
2Rubene-1142936
3FBK SĀC152626
4FK Madona14925
5EMU SK14-322
6Lielvārde/Fans15721
7FBK Valmiera/BSS14-1020
8FK Valka14-2413
9Lekrings14-4412
10Rēzeknes BJSS18-813
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

9 + 12 21
2 Sven Uue

7 + 3 10
3 Andreas Õun

8 + 2 10
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 26+39 65
2 Ainārs Juškēvičs 35+17 52
3 Mathias Einamann 16+10 26
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (15)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04

03. jaanuar
Holger Nõmm (16)
Tähe 04

11. jaanuar
Rainer Kalde (30)
Esindusmeeskond

15. jaanuar
Mathias Einamann (22)
Esindusmeeskond

21. jaanuar
Martin Rosin (13)
Tähe 06

29. jaanuar
Kaidar Sai (11)
Tähe 08