PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Toetajad

Esindusmeeskond saab homme, 16. septembril uue hooajaga alustada, kuid võitlus uuel hooajal mängimise eest pole lõppenud!

Täname kõiki, kes meid uue hooaja alustamisega toetanud on: Kikson OÜ, Ats Püvi, MLS Ehitus OÜ, Lauri Hõim, Melikri OÜ, Meelis Stroo, Wesico Projekt OÜ, Anti Mölter, Jõgeva Gaas, Sven Lillemägi, Merxton Veod OÜ, Tõnu Alas, Rannarootsi Lihatööstustuse AS, Silver Kaur, Kivikuvand OÜ, Baltic Agro, Ants Puusta, OÜ Ajatu Maitse, Pizzakiosk, Lea Põder, Pro Grupp Invest OÜ, NOCC Solution OÜ, Sulgpalliklubi Badmint, Builsor OÜ, Ander Voitk, Raja Ehitus OÜ, Tammi Kivi, Siim Selgis, Fredi Karo, Andrus Sibul, Marek Saksing, Jann Vend, Aneta Claudia Marttila, Merilyn Saksing, Eva Rogenbaum, Aita ja Priit Saksing, Tiina Teppan, Meelis Teppan, Kaigo ja Ethel Ottenson, Siim Hõim, Robin Major, Carmen Taavet, Janmar Reiljan, Helina Frank, Mario Oja, Jarl Ein, Kristin Lalin, Rainer Kikkas, Mait Murumaa, Koit Kesamaa, Rauno Indus, Triin Selgis, Andres Randoja, Svetlana Olgo, Jevgeni Blinnikov, Siret Podra, Siim Hordo, Silvi Teppan, Karl-Johan Kaarepere, Mari-Liis Luhamäe, Jaanika Käärst, Annaliisa Vinnal, Marika Lind, Raiki Kruuk, Piret Hõim, Merli Vaarmets, Helari Rogenbaum, Olavi Kool, Katrin Lehtsaar, Liivi Karpištšenko ja Svetlana Aunpuu.

Küll aga palub klubi jätkuvalt fännide ja toetajate toetust, sest vajalik summa pole kaugeltki koos!

MTÜ Jõgeva Spordiklubi Tähe
EE462200001120121318
Makse selgituses palume ära märkida enda nime ja lisada juurde ‘’toetus’’.

Küsimuste korral võta ühendust klubi peatreeneri Markoga e-posti teel sktahe@sktahe.ee või telefoni teel 502 4549.

Täname veel kord kõiki olemasolevaid ja tulevasi toetajaid!

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. juuni
Kädi Sirel (29)
Tähe naiskond

02. juuni
Marika Dodjak (37)
Tähe naiskond

02. juuni
Greete Melany Maasik (13)
Tähe 10TÜ

04. juuni
Rico-Stig Repson (8)
Tähe 15

06. juuni
Aleksander Andrejev (28)
Esindusmeeskond

08. juuni
Reio Sai (13)
Tähe 10

10. juuni
Rallo Joost (8)
Tähe 15

14. juuni
Kaspar Jaan Heljand (18)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06

30. juuni
Karl-Erik Kruusmaa (26)
Esindusmeeskond

30. juuni
Eleri Narits (30)
Tähe naiskond

30. juuni
Kristofer Anijärv (8)
Tähe 15