PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Tallink Cup

Jõgeva SK Tähe / Olivia 11TÜ tuli rahvusvahelise saalihoki turniiri Tallink Cup võitjaks tüdrukute vanuses 2011-2012! Alagrupis saadi neli võitu ja üks viik.

Esimeses kohtumises võideti EMÜ / Kehtna SK võistkonda 7-0 (4-0, 3-0). Resultatiivsed olid Lii Välk (0+1), Jete Ottenson (1+0), Mona Marietta Teppan (1+1), Kätriin Kukk (2+2) ja Janne Veetõusme (3+1).

Teises mängus võideti Rubene (Läti) võistkonda 2-1 (1-1,1-0). Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (1+0) ja Janne Veetõusme (1+1).

Kolmandas mängus alistati Kekavas Buldogs (Läti) võistkond 15-1 (7-1, 8-0). Resultatiivsed olid Jete Ottenson (1+0), Loore Ottenson (0+2), Lii Välk (2+1), Mona Marietta Teppan (2+2), Maribella Saksing (2+2), Kätriin Kukk (3+1) ja Janne Veetõusme (5+4).

Neljandas kohtumises mängiti viiki Häme Stars (Soome) võistkonnaga 4-4 (3-3, 1-1). Resultatiivsed olid Jaanika Õunmaa (0+1), Kätriin Kukk (2+0), Janne Veetõusme (2+0) ja Mona Marietta Teppan (0+3).

Alagrupi viimases kohtumises võideti SK Babite (Läti) võistkonda 8-2 (4-1, 4-1). Resultatiivsed olid Janne Veetõusme (1+0), Maribella Saksing (1+1), Loore Ottenson (1+1), Kätriin Kukk (2+0), Jete Ottenson (2+1) ja Mona Marietta Teppan (1+3).

Finaalis kohtuti uuesti Häme Stars (Soome) võistkonnaga, kellega varasemalt jäi kohtumine viiki. Tasavägine ja pingeline kohtumine suudeti võita 1-0 (1-0, 0-0). Ainukese värava viskas Kätriin Kukk Janne Veetõusme söödust.

Turniiri resultatiivseim mängija oli Janne Veetõusme 19 punktiga (12+7) ja MVP oli  väravas väga häid mänge teinud Jaanika Õunamaa.

Tallink Cup võitjaks tulid kapten Mona Marietta Teppan, väravavaht Jaanika Õunmaa, Maribella Saksing, Jete Ottenson, Janne Veetõusme, Loore Ottenson, Kätriin Kukk, Greete Melany Maasik, Lii Välk, treener Marko Saksing ja peatreener Mathias Einamann.

Tüdrukud olid väga tublid ja said hakkama uskumatu teoga! Esimest korda osaleti rahvusvahelisel turniiril ja kohe toodi ka esikoht koju! Tüdrukud mängisid südamega ja võitlesid kogu hingest – suur kiitus kõikidele mängijatele!

Järgmine mäng
K 17.04 kell 20:00
Eesti meistriliiga
3. finaalmäng
Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta team Automaailm

L 20.04 kell 15:00
Eesti meistriliiga
4. finaalmäng
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. aprill
Ken-Hendrik Ostra (11)
Tähe 12

02. aprill
Aron Prjadko (10)
Tähe 10, Tähe 12, Tähe 14

06. aprill
Marek Rosin (16)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 06, Tähe 08

09. aprill
Hanna-Riin Guske (27)
Tähe naiskond

16. aprill
Kätriin Kukk (13)
Tähe 10, Tähe 10TÜ

21. aprill
Enri Telik (16)
Tähe 08

27. aprill
Kert Kristjan Kukk (16)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06, Tähe 08