Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Tallink Cup

Tüdrukute teekond lõppes Tallink Cupil veerandfinaalis.

Hommikul võideti kaks alagrupi kohtumist. Esimeses mängus võideti Kekava Bulldogs (Läti) võistkonda 7-4 (4-0, 3-4). Resultatiivsed olid Maribella Saksing (0+1), Mona Marietta Teppan (0+1), Kätriin Kukk (1+0), Loore Ottenson (1+0), Janne Veetõusme (2+0) ja Laura Ait (3+0).

Alagrupi viimases mängus võideti Laitilan Jyske / Black (Soome) võistkonda 2-0 (1-0, 1-0). Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (0+1), Kätriin Kukk (0+1), Laura Ait (1+0) ja Janne Veetõusme (1+0).

Alagrupis saadi teine koht. Kokku saadi 6 punkti. Väravate vahe 15-10. Veerandfinaal tuli kohe otsa mängida. Vastaseks tuli Häme Stars Red (Soome) võistkond. Pingeline mäng kaotati 1-2 (0-1, 1-2). Kohtunik jättis lugemata karistuviske. Ainukese värava viskas Miriam Miško, söödu andis Loore Ottenson.
Võistkonna resultatiivseimad olid Laura Ait ja Janne Veetõusme. Mõlemad viskasid 5 väravat.

Poisid mängivad kolmanda koha peale. Poisid võitsid viimases alagrupi mängus Kangasalan Urheilijat -68 (Soome) võistkonda 8-0 (4-0,4-0). Resultatiivsed olid Rasmus Moora (0+1), Kaidar Sai (0+1), Nooa Kinanen (1+0), Kaidar Sai (0+2), Ranek Aas (2+0), Markus-Lion Räitsak (1+3) ja Marek Rosin (4+0).

Alagrupis saadi esimene koht tänu parematele väravate vahele. Veerandfinaalis tuli vastaseks B-alagrupi teine Sport Club Hyvinkää / Musta (Soome). Tasavägine mäng suudeti võita 3-2 (2-2, 1-0). Resultatiivsed olid Markus-Lion Räitsak (0+1), Marek Rosin (1+0), Rasmus Moora (1+1) ja Ranek Aas (1+1).

Poolfinaalis jäädi napilt alla 5mV- ja U-Seura Tuomarilan (Soome) võistkonnale 5-6 (4-2, 1-4). Resultatiivsed olid Markus-Lion Räitsak (0+1), Kaidar Sai (0+1), Kaarel Eerik Kruus (1+0), Ranek Aas (1+1) ja Marek Rosin (3+0).

Homme, 19. mail kell 9:45 toimub poiste 3.-4. koha mäng.