Adidas

Kuup3

Pronksmedalid

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10TÜ võitis U16 tüdrukute vanuseklassis pronksmedalid!

Poolfinaalis tuli napilt alla jääda Kehtna / Rapka SHKV võistkonnale 1-2 (0-0, 0-1, 1-1). Võrdses mängus oli vastastel rohkem õnne. Pall ei läinud kuidagi väravasse. Ainukese värava viskas Greete Melany Maasik, söödu andis Mona Marietta Teppan.

Kolmanda koha mängus võideti Sparta võistkonda 6-5 (1-1, 0-2, 5-2). Mängu kaks esimest perioodi olid väga rasked. Tundus, et poolfinaali kaotus oli raskelt mõjunud. Enne kolmandat kolmandikku oldi kaotusseisus 1-3. Päästeingliteks tõusid Laura Ait ja Kätriin Kukk. Laura 2 väravat ja Kätriini 4 väravat. Kolmas periood võideti 5-2 ja kogu mäng 6-5.
Resultatiivsed olid Jete Ottenson (0+1), Janne Veetõusme (0+1), Laura Ait (2+0) ja Kätriin Kukk (4+2). Play-offide resultatiivsem – Kätriin Kukk.

Pronksmedalid võitsid kapten Mona Marietta Teppan, väravavaht Jaanika Õunmaa, Maribella Saksing, Jete Ottenson, Janne Veetõusme, Janelle Veetõusme, Loore Ottenson, Kätriin Kukk, Lisett Lillepõld, Greete Melany Maasik, peatreener Marko Saksing, abitreenerid Eneli Vadi ja Lauri-Robert Indus.

Tüdrukutelt väga tubli saavutus, sest enamik mängijaid on teistest 2-3 aastat nooremad!