PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Jõgeva SK Tähe / Olivia II tuli Saalihokiliigas Eesti meistriks!

Koduhallis peetud finaalmängus võideti Sparta team Automaailm II võistkonda 7-3 (3-0, 3-1, 1-2). Poisid mängisid väga hästi ja kontrollisid mängu algusest lõpuni. Resultatiivsed olid Karl Mark Tammsaar (0+1), Janori Remmelg (0+1), Margus Rosin (0+1), Kaspar Jaan Heljand (0+1), Marcos Timmusk (1+0), Karl-Eerik Kukk (3+0) ja Rasmus Randoja (3+2), kes tunnistati võistkonna parimaks.

Saalihokiliiga meistrivõistluste eriauhinnad:
Kohamängude parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
MVP – Rasmus Randoja

Saalihokiliiga meistriks tulid kapten Margus Rosin, väravavahid Kaspar Jaan Heljand, Martin Rosin ja Mikk Allika, Oliver Heljand, Reio Sai, Rasmus Randoja, Enri Telik, Marcos Timmusk, Markus-Lion Räitsak, Gregor Rande, Rasmus Moora, Janori Remmelg, Karl-Eerik Kukk, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Rome-Andro Moora, Karl Mark Tammsaar, Margus Ait, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Kaidar Sai, Gregor Saar, Marek Rosin, Kristo Voitk ja peatreener Marko Saksing.

Suured, suured tänud kõikidele toetajatele ja fännidele!

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (13)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (15)
Tähe 10

07. mai
Jaanika Õunmaa (14)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (13)
Tähe naiskond, Tähe 10, Tähe 10TÜ

07. mai
Mikk Allika (15)
Tähe 08

10. mai
Maiu Eesalu (36)
Tähe naiskond

12. mai
Margus Rosin (20)
Esindusmeeskond, Tähe II

15. mai
Sten Metsar (22)
Esindusmeeskond

20. mai
Andry Kaarepere (10)
Tähe 12, Tähe 14

21. mai
Marcus Õunmaa (13)
Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (16)
Esindusmeeskond,Tähe 08, Tähe 06

31. mai
Rasmus Pärna (11)
Tähe 12