PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 tuli Eesti meistriks!

Jõgeval peetud U14 vanuse medalimängudes oli võidukas Jõgeva SK Tähe / Olivia 10. Poolfinaalis võideti Sparta team Automaailm võistkonda 9-2 (1-0, 4-0, 4-2). Resultatiivsed olid Laura Ait (1+0), Kaur Oja (1+0), Kaarel Eerik Kruus (1+1), Kätriin Kukk (1+1), Ranek Aas (2+2) ja Reio Sai (3+3).

Finaalis võideti lisaajal EMÜ SK võistkonda 5-4 (3-2, 0-1, 1-1, 1-0). Mäng oli väga huvitav ja pingeline. Vastan mängus ilusat saalihokit ja head söödumängu. Alguses suudeti juhtima minna 3-1, kuid vastane tuli järgi ja enne kolmandat perioodi oli seis viigis 3-3. Kolmandal perioodil suudeti korra juhtima minna 4-3, kuid vastased viigistasid kui mängitud oli 32:22. Lisaajast oli mängitud vaid 26 sekundit kui Kaarel Eerik Kruus viskas võiduvärava, söötjaks Ranek Aas.

Eriauhinnad:
Põhtiturniiri resultatiivseim ja parim ründaja – Ranek Aas
Põhiturniiri ja meistrivõistluste parim väravavaht – Siim Luhamäe
Play-offide resultatiivseim – Reio Sai
MVP – Kaarel Eerik Kruus

Eesti meistriks tulid kapten Markus Aleksander Teppan, väravavahid Siim Luhamäe ja Joosep Sander Heljand, Laura Ait, Kaur Oja, Kalmer Sooniste, Jete Ottenson, Loore Ottenson, Janne Veetõusme, Reio Sai, Mona Marietta Teppan, Aron Prjadko, Kaarel Eerik Kruus, Kätriin Kukk, Kristofer Robin Laur, Ranek Aas, Illimar Miško, peatreener Marko Saksing ja abitreener Lauri-Robert Indus.

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. juuli
Mihails Kostusevs (36)
Esindusmeeskond

06. juuli
Gregor Rande (17)
Tähe II, Tähe 06

06. juuli
Rasmus Moora (15)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06, Tähe 08

13. juuli
Lii Välk (14)
Tähe 10TÜ

18. juuli
Anu Tammiku (34)
Tähe naiskond

21. juuli
Maribella Saksing (12)
Tähe 10TÜ, Tähe 12

21. juuli
Kaarel Kuuskmann (11)
Tähe 12

27. juuli
Remy Sulg (8)
Tähe 15