PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Jõgeva SK Tähe / Olivia 10 TÜ tuli U13 tüdrukute vanuses Eesti meistriks!

Poolfinaalis võideti Kuusalu võistkonda 7-3 (2-1, 2-0, 3-2). Resultatiivsed olid Mona Marietta Teppan (0+1), Jete Ottenson (1+0), Loore Ottenson (1+0), Janne Veetõusme (0+2) ja Kätriin Kukk (5+0).

Finaalis alistati pingelises mängus lisaajal EMÜ SK võistkond 3-2 (0-1, 1-0, 1-1, 1-0). Kuldse värava viskas lisaajal Janne Veetõusme söödust Kätriin Kukk kui mängitud oli 1:34. Resultatiivsed olid Janne Veetõusme (0+1), Mona Marietta Teppan (0+1), Loore Ottenson (0+1) ja Kätriin Kukk (3+0).

Eesti meistriks tulid väravavaht Jaanika Õunmaa, kapten Mona Marietta Teppan, Maribella Saksing, Jete Ottenson, Janne Veetõusme, Grete-Liis Vend, Loore Ottenson, Anni Lääne, Kätriin Kukk, Greete Melany Maasik, Lii Välk, treenerid Eneli Vadi ja Marko Saksing, peatreener Mathias Einamann.

Eriauhinnad:
Põhiturniiri resultatiivseim – Kätriin Kukk
Põhiturniiri parim väravavaht – Jaanika Õunmaa
Play-offide resultatiivseim – Kätriin Kukk
Parim kaitsja – Jete Ottenson
MVP – Mona Marietta Teppan

Kõik tüdrukud olid väga tublid ja võitlesid hingestatult ning südamega! Esimest korda klubi ajaloos tuli tüdrukute võistkond Eesti meistriks!

Suured tänud kõikidele toetajatele ja fännidele!

Järgmine mäng
K 17.04 kell 20:00
Eesti meistriliiga
3. finaalmäng
Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta team Automaailm

L 20.04 kell 15:00
Eesti meistriliiga
4. finaalmäng
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. aprill
Ken-Hendrik Ostra (11)
Tähe 12

02. aprill
Aron Prjadko (10)
Tähe 10, Tähe 12, Tähe 14

06. aprill
Marek Rosin (16)
Esindusmeeskond, Tähe II, Tähe 06, Tähe 08

09. aprill
Hanna-Riin Guske (27)
Tähe naiskond

16. aprill
Kätriin Kukk (13)
Tähe 10, Tähe 10TÜ

21. aprill
Enri Telik (16)
Tähe 08

27. aprill
Kert Kristjan Kukk (16)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06, Tähe 08