PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 tuli Eesti meistriks!

U16 vanuseklassi play-off mängud peeti Jõgeval Spordikeskuses Virtus. Poolfinaalis võideti kindlalt Sparta team Automaailm / Kehtna SK ühisvõistkonda 17-3 (4-2, 6-0, 7-1). Resultatiivsed olid Reio Sai (0+1), Margus Ait (0+1), Ranek Aas (1+0), Kaarel Eerik Kruus (1+0), Rasmus Moora (1+1), Marek Rosin (1+2), Markus-Lion Räitsak (0+3), Janori Remmelg (4+1), Gregor Saar (3+3) ja Kert Kristjan Kukk (6+0).

Finaalis võideti väga pingelises kohtumises EMÜ SK võistkonda 8-5 (2-2, 2-0, 4-3). Resultatiivsed olid Enri Telik (0+1), Markus-Lion Räitsak (0+1), Rasmus Moora (0+1), Kert Kristjan Kukk (1+0), Janori Remmelg (2+0), Gregor Saar (3+1) ja Marek Rosin (2+3).

Eriauhinnad:
Põhiturniiri parim väravavaht – Mikk Allika
Play-offide resultatiivsem – Gregor Saar
Parim ründaja – Markus -Lion Räitsak
MVP ja põhiturniiri resultatiivsem – Marek Rosin

Eesti meistriks tulid kapten Marek Rosin, väravavahid Mikk Allika ja Siim Luhamäe, Janne Veetõusme, Reio Sai, Mona Marietta Teppan, Enri Telik, Markus-Lion Räitsak, Rasmus Moora, Janori Remmelg, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Kätriin Kukk, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Kaidar Sai, Gregor Saar, Margus Ait, Illimar Miško, Karl Artur Valk ja peatreener Marko Saksing.

Suured tänud kõikideke fännidele ja toetajatele!

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

04. mai
Janne Veetõusme (13)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ, Tähe 10

07. mai
Milka Allika (15)
Tähe 10

07. mai
Jaanika Õunmaa (14)
Tähe naiskond, Tähe 10TÜ

07. mai
Jete Ottenson (13)
Tähe naiskond, Tähe 10, Tähe 10TÜ

07. mai
Mikk Allika (15)
Tähe 08

10. mai
Maiu Eesalu (36)
Tähe naiskond

12. mai
Margus Rosin (20)
Esindusmeeskond, Tähe II

15. mai
Sten Metsar (22)
Esindusmeeskond

20. mai
Andry Kaarepere (10)
Tähe 12, Tähe 14

21. mai
Marcus Õunmaa (13)
Tähe 10

28. mai
Janori Remmelg (16)
Esindusmeeskond,Tähe 08, Tähe 06

31. mai
Rasmus Pärna (11)
Tähe 12