PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Finaalseeria

Alex Kark

Esindusmeeskond asus finaalseeriat juhtima 2-1!

Koduhallis täismaja ees peetud kohtumises alistati Sparta Team Automaailm võistkond 9-5 (3-4, 3-1, 3-0).

Esimese kolmandiku alguses jäädi kaotusseisu 0-1. Edasi mängiti hästi ja visati kolm väravat järjest. 3-1 eduseisul uinuti korraks ja vaheajale tuli hoopis 3-4 kaotusseisus minna. Teine periood mängiti väga hästi ja võideti 3-1. Enne viimast kolmandikku juhiti napilt 6-5. Viimane kolmandik võideti kindlalt 3-0 ja lõpptulemuseks 9-5.

Resultatiivsed olid Kristo Lehiste (0+1), Mihails Kostusevs (0+1), Rome-Andro Moora (1+0), Sven Uue (1+1), Rasmus Randoja (1+1), Artur Okružko (1+1), Mathias Einamann (2+0), Margus Rosin (0+3) ja Alex Kark (3+0), kes tunnistati meeskonna parimaks! Väravas tegi väga hea mängu Rainer Kalde!

Meeskond oli kohtumiseks hästi valmistunud ja võitles kogu hingest – tuleb kiita kõiki meeskonna liikmeid!

Suured tänud kõikidele fännidele ja toetajatele – teie toetus on lihtsalt suurepärane!

Järgmine mäng
Täna (L 24.02) kell 18:00
Läti 1. liiga
1. veerandfinaal
Jõgeva SK Tähe/Olivia Kekavas Bulldogs

P 25.02 kell 14:00
Läti 1. liiga
2. veerandfinaal
Jõgeva SK Tähe/Olivia Kekavas Bulldogs

P 3.03 kell 13:00
Läti 1. liiga
3. veerandfinaal
Kekavas Bulldogs Jõgeva SK Tähe/Olivia

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 15 24 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FK Madona 16 40 8
9 FBK SĀC 15 39 6
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 38+25 63
2 Mathias Einamann 28+24 52
3 Artur Okruzko 25+16 41
Sünnipäevad

04. veebruar
Sten Ritson (25)
Esindusmeeskond

22. veebruar
Karl-Eerik Kruuk (7)
Tähe 15

24. veebruar
Marcos Timmusk (19)
Esindusmeeskond

27. veebruar
Kaarel Eerik Kruus (14)
Tähe 10