PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas

Kuup3

Tallink Cupilt kuld ja pronks

Jõgeva SK Tähe/Olivia 09 võitis oma vanustes Tallink Cupi. Finaalis alistati kindlalt Kekavas Bulldogs (Läti) 9-1 (5-0, 4-1). Resultatiivsed olid Kalmer Sooniste (1+0), Reio Sai (1+1), Markus-Lion Räitsak (1+2), Ranek Aas (1+2) ja Marek Rosin (4+1).

Tallink Cupi võitjaks tulid väravavahid Mikk Allika ja Siim Luhamäe, kapten Rasmus Moora, Kalmer Sooniste, Kaidar Sai, Reio Sai, Illimar Miško, Mona Marietta Teppan, Markus-Lion Räitsak, Janori Remmelg, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Marek Rosin, Marcus Õunmaa, treener Marko Saksing ja peatreener Mathias Einamann.

Eriauhind:
Turniiri parim mängija – Marek Rosin

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 võitis pronksmedalid. Kolmanda koha mängus alistati Bauskas BJSS (Läti) 7-5 (2-3, 5-2). Resultatiivsed olid Markus-Lion Räitsak(1+1), Gregor Saar(2+0), Rasmus Moora(1+2) ja
Marek Rosin(3+0).

Pronksmedalid võitsid väravavahid Martin Rosin ja Mikk Allika, kapten Marek Rosin, Kaidar Sai, Enri Telik, Markus-Lion Räitsak, Gregor Rande, Rasmus Moora, Janori Remmelg, Markus Aleksander Teppan, Kaarel Eerik Kruus, Ranek Aas, Kert Kristjan Kukk, Gregor Saar, Tormi Treiberg, Kert Lell, treener Mathias Einamann ja peatreener Marko Saksing.

Kiita tuleb veel ka mõlemas võistkonnas mänginud Rasmus Moorat, Markus Rosinat ja Markus-Lion Räitsakut, kes said eriti suure koormuse turniiril.

Klubi ajaloos suudeti esimest korda võita Tallink Cupil esikoht!
Kõik võistkonnaliikmed olid väga, väga tublid!
Suured tänud kõikidele toetajatele ja fännidele!

Järgmine mäng
L 8.10 kell 18:00
Läti 1. liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Rubene 1
P 16.10 kell 14:00
Läti 1. liiga
Lekrings/CPSS Jõgeva SK Tähe/Olivia
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 2 15 6
2 FK Valka/IGLU 2 10 6
3 Saulkalne 2 5 3
4 FK Madona 2 -1 3
5 FK Ogre/PGD.LV 2 -10 3
6 Lekrings/CPSS 0 0 0
7 FBK Valmiera/BSS 1 -3 0
8 Rubene – 1 2 -4 0
9 FBK SĀC 1 -12 0
Resultatiivsemad
Läti 1. liiga
1 Mathias Einamann 5+1 6
2 Pēteris Freimanis 2+3 5
3 Alex Guske 1+3 4
Sünnipäevad

03. september
Karl Artur Valk (15)
Tähe 06, Tähe 04

05. september
Alex Kark (28)
Esindusmeeskond

07. september
Marko Saksing (49)
Treener

12. september
Grete-Liis Vend (11)
Tähe 12,Tähe 10TÜ

13. september
Karel Teder (12)
Tähe 08, Tähe 10

17. september
Kristo Voitk (20)
Tähe II

19. september
Kalmer Sooniste (1012)
Tähe 10

20. september
Siim Luhamäe (13)
Tähe 08, Tähe 10

23. september
Kaur Oja (9)
Tähe 12, Tähe 13