PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
AdidasKuup3

Jõgeva karikas 21

Esindusmeeskond tuli Jõgeva karikas 21 võitjaks

Esindusmeeskond tuli Jõgeva karikas 21 võitjaks. Eesti U19 koondist võideti 12-5(3-2,5-1,4-2). Resultatiivsed olid Karl-Eerik Kukk(0+1), Kristo Lehiste(0+1), Margus Rosin(1+0), Rome-Andro Moora(1+1), Alex Guske(1+1), Aleksander Andrejev(1+1), Lauri-Robert Indus(0+2), Rainer Kalde(2+0), Mathias Einamann(1+2), Rasmus Randoja(2+1) ja Heino Avi(3+1). Otsustavas mängus alistati Sparta team Automaailm 2-0(1-0,0-0,1-0). Mathias Einamann(1+0) ja Peteris Freimanis(1+1).

Turniiri parimad:
MVP – Rainer Kalde(Jõgeva SK Tähe/Olivia)
Resultatiivseim mängija – Marcos Timmusk(Eesti U19)
Parim ründaja – Stenver Savi(Sparta team Automaailm)
Parim kaitsja – Lauri-Robert Indus(Jõgeva SK Tähe/Olivia)                                   
Parim väravavaht – Kristen Kurval(Sparta team Automaailm)

Meeskondade parimad:
Mathias Einamann – Jõgeva SK Tähe/Olivia
Gerdo Unga – Sparta team Automaailm
Hermann Liivik – Eesti U19

Järgmine mäng
L 22.01 kell 19:00
PAF meistriliiga
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia
P 23.01 kell 15:00
PAF meistriliiga
Eesti U19 Jõgeva SK Tähe/Olivia
PAF meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 7 42 21
2 JSK Tähe/Olivia 7 18 13
3 Eesti Maaülikool 7 -10 7
4 Eesti U19 koondis 7 -50 1
Resultatiivsemad
PAF meistriliiga
1 Mathias Einamann

13 + 3 16
2 Lauri-Robert Indus

6 + 9 15
3 Alex Guske

10 + 4 14
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (17)
Esindusmeeskond, Tähe 04, Tähe II

07. jaanuar
Mihails Kostusevs (34)
Esindusmeeskond

10. jaanuar
Roald-Hain Kaarepere (7)
Tähe 12, Tähe 13

11. jaanuar
Rainer Kalde (32)
Esindusmeeskond

13. jaanuar
Riko Põdersalu (8)
Tähe 12, Tähe 13

15. jaanuar
Mathias Einamann (24)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Martin Rosin (15)
Tähe II, Tähe 06

21. jaanuar
Kristofer Robin Laur (12)
Tähe 10

29. jaanuar
Kaidar Sai (13)
Tähe 06, Tähe 08