PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

Auhinnatseremoonia

 

Reedel toimus Jõgeva spordikeskuses Virtus auhinnatseremoonia, kus jagati klubi võistkondadel kätte medalid, karikad ja eriauhinnad. Auhinnad said kätte U14, U16, U18 ja teise liiga võistkonnad ning esindusmeeskond.

U14 eri

auhinnad:
Põhiturniiri väravavaht – Martin Rosin
Meistrivõistluste parim ründaja – Karl-Eerik Kukk
Meistrivõistluste parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand

 

U16 eriauhinnad:
Põhiturniiri resultatiivsem – Rasmus Randoja
Põhiturniiri parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Meistrivõistluste parim ründaja – Margus Rosin
Meistrivõistluste parim kaitsja – Oliver Heljand
Meistrivõistluste MVP – Rome Andro Moora

U18 eriauhinnad:
Põhiturniiri resultativsem – Rasmus Randoja
Meistrivõistluste parim ründaja – Rome Andro Moora
Meistrivõistluste MVP – Alex Guske

PAF Teine liiga eriauhinnad:
Meistrivõistluste resultatiivsem – Margus Rosin
Meistrivõistluste parim väravavaht – Marten Teppan
Meistrivõistluste MVP – Margus Rosin

Läti 1.liiga eriauhind:
Põhiturniiri resultatiivsem – Peteris Freimanis 90 punkti(33+57).

PAF Saalihokiliiga eriauhind:
Meistrivõistluste parim

 väravavaht – Kevin Tamm.

Klubi andis üle tänukirjad abi ja toetuse eest hooajal 2019/2020.
Ants Puusta
Marek Saksing
Andrus Sibul
Lauri Hõim
Silver Kaur
Anti Mölter
Sven Lillemägi
Jann Vend
Kaido Lehtla
Aivar Kokk
Peep Põdder
Aita ja Priit Saksing
Merilyn ja Indro
Eneli Vadi
Üllar-Johannes Kõiv
Alo Teder
Eesti Saalihoki Liit
Teele Randoja

Täname panuse eest klubi treeningtöösse hooajal 2019/2020
Mathias Einaman
Rainer Kalde
Ailer Mõtsar

Täname silmapaistva sportlike tulemuste eest hooajal 2019/2020
Peteris Freimanis
Ainars Juškevics

Jõgeva Spordiklubi Tähe tulemused hooajal 2019-2020:
Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 – II koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 – II koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 – Eesti meister
Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 – Eesti meister
Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 – Eesti meister teises liigas
Esindusmeeskond – Eesti meister ja Läti 1.liiga põhiturniiri võitja.

Järgmine mäng
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 11 78 30
2 Sparta/Autom 11 104 30
3 Eesti Maaülikool 11 14 26
4 Ääsmäe 11 51 26
5 Viimsi Kepp 11 3 18
6 Sparta/Autom II 11 -17 17
7 Tahmaküla 11 -4 15
8 Sinimäe 11 -28 15
9 Bändidos 11 -27 9
10 Jäneda 11 -54 7
11 Viskoosa SK 11 -61 3
12 KAMA2 11 -59 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia1813353
2Rubene-1184245
3FBK SĀC183335
4FK Madona181331
5EMU SK18931
6Lielvārde/Fans181727
7FBK Valmiera/BSS18-4220
8FK Valka18-5813
9Lekrings18-6612
10Rēzeknes BJSS18-813
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

14 + 18 32
2 Ainars Juškevics

15 + 4 19
3 Peteris Freimanis

4 + 15 19
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 33+57 90
2 Ainārs Juškēvičs 54+27 81
3 Mathias Einamann 24+15 39
Sünnipäevad

01. august
Kristjan Puu (31)
Esindusmeeskond

04. august
Gregor Saar (12)
Tähe 06, Tähe 08

04. august
Kristofer Kiis (12)
Tähe 06, Tähe 08

10. august
Lauri-Robert Indus (21)
Esindusmeeskond

11. august
Kevin Ots (15)
Tähe 04, Teine liiga

11. august
Oliver Heljand (16)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga

24. august
Markus-Lion Räitsak (12)
Tähe 08, Tähe 06

26. august
Marten Teppan (16)
Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga