PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

Auhinnatseremoonia

 

Reedel toimus Jõgeva spordikeskuses Virtus auhinnatseremoonia, kus jagati klubi võistkondadel kätte medalid, karikad ja eriauhinnad. Auhinnad said kätte U14, U16, U18 ja teise liiga võistkonnad ning esindusmeeskond.

U14 eri

auhinnad:
Põhiturniiri väravavaht – Martin Rosin
Meistrivõistluste parim ründaja – Karl-Eerik Kukk
Meistrivõistluste parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand

 

U16 eriauhinnad:
Põhiturniiri resultatiivsem – Rasmus Randoja
Põhiturniiri parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Meistrivõistluste parim ründaja – Margus Rosin
Meistrivõistluste parim kaitsja – Oliver Heljand
Meistrivõistluste MVP – Rome Andro Moora

U18 eriauhinnad:
Põhiturniiri resultativsem – Rasmus Randoja
Meistrivõistluste parim ründaja – Rome Andro Moora
Meistrivõistluste MVP – Alex Guske

PAF Teine liiga eriauhinnad:
Meistrivõistluste resultatiivsem – Margus Rosin
Meistrivõistluste parim väravavaht – Marten Teppan
Meistrivõistluste MVP – Margus Rosin

Läti 1.liiga eriauhind:
Põhiturniiri resultatiivsem – Peteris Freimanis 90 punkti(33+57).

PAF Saalihokiliiga eriauhind:
Meistrivõistluste parim

 väravavaht – Kevin Tamm.

Klubi andis üle tänukirjad abi ja toetuse eest hooajal 2019/2020.
Ants Puusta
Marek Saksing
Andrus Sibul
Lauri Hõim
Silver Kaur
Anti Mölter
Sven Lillemägi
Jann Vend
Kaido Lehtla
Aivar Kokk
Peep Põdder
Aita ja Priit Saksing
Merilyn ja Indro
Eneli Vadi
Üllar-Johannes Kõiv
Alo Teder
Eesti Saalihoki Liit
Teele Randoja

Täname panuse eest klubi treeningtöösse hooajal 2019/2020
Mathias Einaman
Rainer Kalde
Ailer Mõtsar

Täname silmapaistva sportlike tulemuste eest hooajal 2019/2020
Peteris Freimanis
Ainars Juškevics

Jõgeva Spordiklubi Tähe tulemused hooajal 2019-2020:
Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 – II koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 – II koht
Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 – Eesti meister
Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 – Eesti meister
Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 – Eesti meister teises liigas
Esindusmeeskond – Eesti meister ja Läti 1.liiga põhiturniiri võitja.

Järgmine mäng
L 23.01 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Sparta team Automaailm I
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 91 18
2 Sparta/Autom I 6 75 15
3 SK LINK/Saku 6 37 15
4 Saalihokivarustus 6 -17 9
5 Eesti Maaülikool 6 -25 9
6 Viimsi Kepp 5 -38 3
7 Sparta/Autom II 6 -46 0
8 Bändidos 5 -77 0
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Andreas Õun

22 + 6 28
2 Mathias Einamann

14 + 14 28
3 Lauri-Robert Indus

17 + 8 25
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (16)
Esindusmeeskond, Teine liiga, Tähe 03, 05

11. jaanuar
Rainer Kalde (31)
Esindusmeeskond

15. jaanuar
Mathias Einamann (23)
Esindusmeeskond, Treener

21. jaanuar
Kristofer Robin Laur (11)
Tähe 09

21. jaanuar
Martin Rosin (14)
Teine liiga, Tähe 05, 07

29. jaanuar
Kaidar Sai (12)
Tähe 07, 09