PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

Eesti meistrivõistlused

Esindusmeeskond

Esindusmeeskond

Eesti Saalihoki Liidu juhatus tegi häälteenamusega otsuse võitjad välja kuulutada. Info http://www.saalihoki.ee/Uudised/Uudis.aspx?u=1473

Esindusmeeskond tuli Eesti meistriks. Medalit tuli oodata kuus pikka aastat. See on meie mängijatele, nende peredele, toetajatele, fännidele ja tervele kogukonnale väga tähtis.

Eesti meistriks tulid kapten Mathias Einamann, väravavahid Rainer Kalde, Kevin Tamm ja Karl Kalm, Sven Uue, Peteris Freimanis, Carol Viiding, Timo Kotkas, Oliver Heljand, Raul Kivi, Margus Rosin, Andreas Õun, Siim Selgis, Lauri-Robert Indus, Sten Metsar, Rasmus Randoja, Rainer Kalde, Alex Guske, Mario Paulus, Aleksander Prõttšikov, Erki Teder, Karl-Eerik Kukk, Joel Ekroos, Rome Andro Moora, Kristjan Puu, Ainars Juškevics, Karl Kastan, Rauno Pärtel, Kristo Lehiste, Kristo Voitk, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar ja peatreener Marko Saksing.

 

Teine liiga

Teine liiga

Veel tulid Eesti meistriks teise liiga võistkond, U18 ja U16 poisid. U14 poisid võitsid hõbemedalid.
Teise liiga meistriks tulid kapten Margus Rosin, väravavahid Marten Teppan ja Kaspar Jaan Heljand, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Sten Metsar, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Sten Siida, Alex Guske, Gregor Rande, Karlis Kirsimägi, Karl-Eerik Kukk, Aleks Deinekin, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Kristo Voitk, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar, treener Mathias Einmann ja peatreener Marko Saksing.

 

U18

U18

U18 vanuses tulid Eesti meistriks kapten Alex Guske, väravavahid Marten Teppan ja Kaspar Jaan Heljand, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Margus Rosin, Kevin Ots, Sten Metsar, Rasmus Randoja, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Kristo Voitk, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar, treener Mathias Einamann ja peatreener Marko Saksing.

 

U16

U16

U16 vanuses tulid Eesti meistriks kapten Margus Rosin, väravavahid Marten Teppan ja Kaspar Jaan Heljand, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Kevin Ots, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Gregor Rande, Alex Kaarepere, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Holger Nõmm, Marek Rosin, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar, treener Mathias Einamann ja peatreener Marko Saksing.

 

U14

U14

U14 vanuses võitsid hõbemedalid kapten Karl-Eerik Kukk, väravavahid Kaspar Jaan Heljand ja Martin Rosin, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Markus-Lion Räitsak, Kristofer Kiis, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Uku Siim Oja, Daniil Lavruškin, Kert Kristjan Kukk, Gregor Saar, Marek Rosin, füüsilise ettevalmistuse treener Ailer Mõtsar, treener Mathias Einamann ja peatreener Marko Saksing.

 

Klubi tänab kõiki mängijaid, nende peresid, treenerid, fänne ja toetajaid! Suured, suured tänud!

Järgmine mäng
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 11 78 30
2 Sparta/Autom 11 104 30
3 Eesti Maaülikool 11 14 26
4 Ääsmäe 11 51 26
5 Viimsi Kepp 11 3 18
6 Sparta/Autom II 11 -17 17
7 Tahmaküla 11 -4 15
8 Sinimäe 11 -28 15
9 Bändidos 11 -27 9
10 Jäneda 11 -54 7
11 Viskoosa SK 11 -61 3
12 KAMA2 11 -59 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia1813353
2Rubene-1184245
3FBK SĀC183335
4FK Madona181331
5EMU SK18931
6Lielvārde/Fans181727
7FBK Valmiera/BSS18-4220
8FK Valka18-5813
9Lekrings18-6612
10Rēzeknes BJSS18-813
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

14 + 18 32
2 Ainars Juškevics

15 + 4 19
3 Peteris Freimanis

4 + 15 19
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 33+57 90
2 Ainārs Juškēvičs 54+27 81
3 Mathias Einamann 24+15 39
Sünnipäevad

06. juuli
Gregor Rande (13)
Tähe 04, Tähe 06, Teine liiga

06. juuli
Rasmus Moora (11)
Tähe 06, Tähe 08

13. juuli
Ainars Juškevics (39)
Esindusmeeskond

19. juuli
Hendrik Valge (11)
Tähe 08