PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 võitis hõbemedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06

Fatpipe Eesti noorte meistrivõistlustel U13 vanuses saavutasid Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 poisid teise koha. Poolfinaalis võideti Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9-4(3-3,6-1). Resultatiivsed olid Kaur Kevin Kalda(0+1), Kaspar Jaan Heljand(0+1), Kert Kristjan Kukk(1+0), Marek Rosin(1+0), Gregor Rande(0+2), Markus-Lion Räitsak(2+0) ja Karl-Eerik Kukk(5+3). Finaalis jäädi alla Sparta team Automaailmale 1-8(1-5,0-3). Ainukese värava viskas Marek Rosin. Söötjaks Karl-Eerik Kukk.

Kaspar Jaan Heljand ja Karl-Eerik Kukk

Kaspar Jaan Heljand ja Karl-Eerik Kukk

Eriauhinnad:
Põhiturniiri parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Meistrivõistluste parim ründaja – Karl-Eerik Kukk

Hõbemedalid võitsid kapten Karl-Eerik Kukk, väravavahid Kaspar Jaan Heljand, Martin Rosin, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Markus-Lion Räitsak, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Kert Kristjan Kukk, Marek Rosin, Marek Blinnikov ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 11 78 30
2 Sparta/Autom 11 104 30
3 Eesti Maaülikool 11 14 26
4 Ääsmäe 11 51 26
5 Viimsi Kepp 11 3 18
6 Sparta/Autom II 11 -17 17
7 Tahmaküla 11 -4 15
8 Sinimäe 11 -28 15
9 Bändidos 11 -27 9
10 Jäneda 11 -54 7
11 Viskoosa SK 11 -61 3
12 KAMA2 11 -59 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia1813353
2Rubene-1184245
3FBK SĀC183335
4FK Madona181331
5EMU SK18931
6Lielvārde/Fans181727
7FBK Valmiera/BSS18-4220
8FK Valka18-5813
9Lekrings18-6612
10Rēzeknes BJSS18-813
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

14 + 18 32
2 Ainars Juškevics

15 + 4 19
3 Peteris Freimanis

4 + 15 19
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 33+57 90
2 Ainārs Juškēvičs 54+27 81
3 Mathias Einamann 24+15 39
Sünnipäevad

07. mai
Milka Allika (11)
Tähe 08

09. mai
Siim Selgis (28)
Esindusmeeskond

12. mai
Margus Rosin (16)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga

15. mai
Sten Metsar (18)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Teine liiga

20. mai
Sten Siida (17)
Tähe 02, Teine liiga

29. mai
Alex Kaarepere (13)
Tähe 04, Tähe 06

30. mai
Karl Kastan (21)
Esindusmeeskond