PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid võitsid kuldmedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Tartus peetud play-off mängudes võitsid Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid poolfinaalis Sparta team Automaailma 12-1(5-0,7-1). Resultatiivsed olid Rasmus Moora(0+2), Markus Aleksander Teppan(2+0), Kristofer Kiis(0+3), Marek Rosin(2+2), Kert Kristjan Kukk(3+2) ja Markus-Lion Räitsak(5+0). Finaalis alistati põhjagrupi võitnud HC Vipers/Novikov team 09 tulemusega 5-4(1-2,3-2,1-0). Mäng oli väga tasavägine ja vahepeal tundus juba, et vastased on mängu võitnud. Poisid olid väga tublid ja tulid välja koatusseisudest 1-3 ja 2-4. Otsustavaks said karistusvisked, mis võideti 3-1. Resultatiivsed olid Kristofer Kiis(0+1), Rasmus Moora(0+1), Marek Rosin(0+1), Daniil Lavruškin(1+0), Markus-Lion Räitsak(1+0) ja Kert Kristjan Kukk(3+0). Bullitid realiseerisid Markus-Lion Räitsak, Rasmus Moora ja Kert Kristjan Kukk.

Eriauhinnad:
Lõunagrupi resultatiivsem – Markus-Lion Räitsak
Play-offide resultatiivsem – Kert Kristjan Kukk
MVP – Marek Rosin
Kuldmedalid võitsid kapten Marek Rosin, väravavaht Mikk Allika, Oliver Raudsepp, Silver Raudsepp, Markus-Lion Räitsak, Markus Aleksander Teppan, Rasmus Moora, Remi Asman, Oleg Vasjov, Daniil Lavruškin, Kert Kristjan Kukk, Kristofer Kiis ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 7.11 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Viimsi Kepp
L 21.11 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Bändidos
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 SK LINK/Saku 2 22 6
2 Sparta/Autom I 2 17 6
3 JSK Tähe/Olivia 1 9 3
4 Saalihokivarustus 1 2 3
5 Eesti Maaülikool 1 -2 0
6 Bändidos 1 -10 0
7 Sparta/Autom II 2 -19 0
8 Viimsi Kepp 2 -19 0
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Peteris Freimanis

7 + 3 10
2 Mathias Einamann

3 + 4 7
3 Sven Uue

2 + 3 5
Sünnipäevad

03. oktoober
Simo Kütt (12)
Tähe 08

05. oktoober
Daniil Lavruškin (12)
Tähe 06, Tähe 08

07. oktoober
Rauno Pärtel (17)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga

09. oktoober
Karl Mark Tammsaar (16)
Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga

14. oktoober
Karl Kalm (21)
Esindusmeeskond

21. oktoober
Rome Andro Moora (16)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04, Teine liiga