PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid võitsid kuldmedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Tartus peetud play-off mängudes võitsid Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid poolfinaalis Sparta team Automaailma 12-1(5-0,7-1). Resultatiivsed olid Rasmus Moora(0+2), Markus Aleksander Teppan(2+0), Kristofer Kiis(0+3), Marek Rosin(2+2), Kert Kristjan Kukk(3+2) ja Markus-Lion Räitsak(5+0). Finaalis alistati põhjagrupi võitnud HC Vipers/Novikov team 09 tulemusega 5-4(1-2,3-2,1-0). Mäng oli väga tasavägine ja vahepeal tundus juba, et vastased on mängu võitnud. Poisid olid väga tublid ja tulid välja koatusseisudest 1-3 ja 2-4. Otsustavaks said karistusvisked, mis võideti 3-1. Resultatiivsed olid Kristofer Kiis(0+1), Rasmus Moora(0+1), Marek Rosin(0+1), Daniil Lavruškin(1+0), Markus-Lion Räitsak(1+0) ja Kert Kristjan Kukk(3+0). Bullitid realiseerisid Markus-Lion Räitsak, Rasmus Moora ja Kert Kristjan Kukk.

Eriauhinnad:
Lõunagrupi resultatiivsem – Markus-Lion Räitsak
Play-offide resultatiivsem – Kert Kristjan Kukk
MVP – Marek Rosin
Kuldmedalid võitsid kapten Marek Rosin, väravavaht Mikk Allika, Oliver Raudsepp, Silver Raudsepp, Markus-Lion Räitsak, Markus Aleksander Teppan, Rasmus Moora, Remi Asman, Oleg Vasjov, Daniil Lavruškin, Kert Kristjan Kukk, Kristofer Kiis ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 19.09 kell Edasi lükatud
Läti 1.liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia FK Meteji
L 26.09 kell Edasi lükatud
Läti 1.liiga
Lekrings/CPSS Jõgeva SK Tähe/Olivia
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 11 78 30
2 Sparta/Autom 11 104 30
3 Eesti Maaülikool 11 14 26
4 Ääsmäe 11 51 26
5 Viimsi Kepp 11 3 18
6 Sparta/Autom II 11 -17 17
7 Tahmaküla 11 -4 15
8 Sinimäe 11 -28 15
9 Bändidos 11 -27 9
10 Jäneda 11 -54 7
11 Viskoosa SK 11 -61 3
12 KAMA2 11 -59 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1FBK Valmiera/BSS000
2FK Saulkalne000
3Rubene-1000
4FK Metēji000
5FK Madona000
6FK Valka000
7Lielvārde000
8FBK SĀC000
9Jogeva SK Tähe/Olivi..000
10Lekrings/CPSS000
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

14 + 18 32
2 Ainars Juškevics

15 + 4 19
3 Peteris Freimanis

4 + 15 19
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 33+57 90
2 Ainārs Juškēvičs 54+27 81
3 Mathias Einamann 24+15 39
Sünnipäevad

07. september
Marko Saksing (47)
Esindusmeeskond

16. september
Kristofer Frank (15)
Tähe 04, Tähe 06, Teine liiga

17. september
Kristo Voitk (18)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Teine liiga

20. september
Kaur Kevin Kalda (15)
Tähe 02, Tähe 04, Tähe 06, Teine liiga

21. september
Ronaldo Zarin (12)
Tähe 08