PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Melikri
EOK
Jõgeva Gaas



Adidas Kuup3

Läti meistriliiga

Hooaeg 2008-2009

06. september, laupäev
Latvijas Avize/LU – JSK Tähe 17:00
20. september, laupäev
JSK Tähe – Talsi 18:00
21. september, pühapäev
Rubene – JSK Tähe 18:00
27. september, laupäev
JSK Tähe – Pargauja 18:00

04. oktoober, laupäev
Valmiera – JSK Tähe 18:00
05. oktoober, pühapäev
ASK/Lielvarde – JSK Tähe 14:00
18. oktoober, laupäev
JSK Tähe – Kekava 18:00
25. oktoober, laupäev
Uzvara lauks – JSK Tähe 18:00
26. oktoober, pühapäev
RTU – JSK Tähe 17:00
08. november, laupäev 
JSK Tähe – Kurši 18:00
23. november, pühapäev
JSK Tähe – CelTik/Lekrings 15:00
20. detsember, laupäev
JSK Tähe – Latvijas Avize/LU 18:00
03. jaanuar, laupäev
Talsi – JSK Tähe 18:00
04. jaanuar, pühapäev
Kurši – JSK Tähe 17:00
10. jaanuar, laupäev
JSK Tähe – Rubene 18:00
17. jaanuar, laupäev
Pargauja – JSK Tähe 16:00
18. jaanuar, pühapäev
JSK Tähe – Valmiera 15:00
24. jaanuar, laupäev
Kekava – JSK Tähe 19:00
31. jaanuar, laupäev
JSK Tähe – Uzvara lauks 18:00
14. veebruar, laupäev
JSK Tähe – ASK/Lielvarde 18:00
21. veebruar, laupäev
JSK Tähe – RTU 18:00
28. veebruar, laupäev
CelTik/Lekrings – JSK Tähe 18:00
veerandfinaalid 3 võiduni
7. märts 1. mäng
8. märts 2. mäng
?? 3. mäng
14. märts 4. mäng
15. märts 5. mäng
poolfinaalid 3 võiduni
21. märts 1. mäng
22. märts 2. mäng
?? 3. mäng
28. märts 4. mäng
29. märts 5. mäng
finaalid ja 3.-4. koht, 3 võiduni
4. apr 1. mäng
5. apr 2. mäng
??? 3. mäng
18. apr 4. mäng
19. apr 5. mäng

 

Eesti – Läti Ühisliiga
Võistkond M S P
1 Rubene 10 12 18
2 Automaailm 10 12 18
3 Lielvārde 10 14 16
4 Lekrings 10 15 15
5 FBK Valmiera 10 17 13
6 JSK Tähe/Olivia 10 20 10
Läti 1. liiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 3 45
2 FK Valka/IGLU 16 11 37
3 FBK Valmiera/VSS 16 17 31
4 Rubene-1 16 19 29
5 Lekrings/CPSS 16 22 26
6 FK Ogre/VT Timber 16 27 21
7 FK Saulkalne 16 38 10
8 FBK SĀC 16 39 9
9 FK Madona 16 40 8
Resultatiivsemad
Eesti – Läti Ühisliiga
1 Artur Okruzko 20+9 29
2 Mathias Einamann 9+6 15
3 Rasmus Randoja 5+7 12
Läti 1. liiga
1 Karl-Eerik Kukk 43+27 70
2 Mathias Einamann 30+29 59
3 Artur Okruzko 32+20 52
Sünnipäevad

01. juuni
Kädi Sirel (29)
Tähe naiskond

02. juuni
Marika Dodjak (37)
Tähe naiskond

02. juuni
Greete Melany Maasik (13)
Tähe 10TÜ

04. juuni
Rico-Stig Repson (8)
Tähe 15

06. juuni
Aleksander Andrejev (28)
Esindusmeeskond

08. juuni
Reio Sai (13)
Tähe 10

10. juuni
Rallo Joost (8)
Tähe 15

14. juuni
Kaspar Jaan Heljand (18)
Esindusmeeskond,Tähe II, Tähe 06

30. juuni
Karl-Erik Kruusmaa (26)
Esindusmeeskond

30. juuni
Eleri Narits (30)
Tähe naiskond

30. juuni
Kristofer Anijärv (8)
Tähe 15