PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 jäi karikavõistlustel teiseks

Tartus peetud Fatpipe Eesti noorte U13 karikavõistlustel jäid Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 poisid teiseks. Alagrupis võideti mõlemad kohtumised kindlalt. Esimeses mängus alistati Emü SK 5-0(1-0,4-0). Resultatiivsed olid Rome Andro Moora(0+1), Kaur Kevin Kalda(0+1), Karl-Eerik Kukk(1+0), Kristofer Frank(0+2), Karl Mark Tammsaar(2+0) ja Rasmus Randoja(2+1). Teises mängus võideti Sparta team Fatpipe 8-2(8-1,0-1). Gregor Rande(1+2), Karl Mark Tammsaar(2+1), Rasmus Randoja(2+2) ja Karl-Eerik Kukk(3+1). Poolfinaalis alistati Tamsalu EBE 7-3(5-1,2-2). Kristofer Frank(0+1), Martin Rosin(0+1), Karl Mark Tammsaar(1+0), Gregor Rande(1+1), Karl-Eerik Kukk(2+1) ja Rasmus Randoja(3+1). Finaalis tuli alla jääda Sparta team Automaailmale 2-6(0-1,2-5). Rasmus Randoja(0+1), Karl-Eerik Kukk(0+1), Karl Mark Tammsaar(1+0) ja Rome Andro Moora(1+0).
Hõbemedalid said kaela väravavahid Martin Rosin ja Kaspar Jaan Heljand, kapten Rasmus Randoja, Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Kert Kriatjan Kukk, Marek Rosin, Kevin Ots ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
R 26.10 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia
R 2.11 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Emü SK Jõgeba SK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 1 6 3
2 JSK Tähe/Olivia 1 2 3
3 Eesti juunioride koondis 0 0 0
4 EMÜ SK 1 -2 0
5 TalTech 1 -6 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Sven Uue

2 – 1 3
2 Kristjan Puu

2 – 0 2
3 Joel Ekroos

1 – 1 2
Sünnipäevad

05. oktoober
Daniil Lavruškin (10)
Esindusmeeskond, Tähe 07, Tähe 09

07. oktoober
Rauno Pärtel (15)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05

09. oktoober
Karl Mark Tammsaar (14)
Tähe 03, Tähe 05

14. oktoober
Karl Kalm (19)
Tähe 99

20. oktoober
Karlos Tammsaar (10)
Tähe 09

21. oktoober
Rome Andro Moora (14)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05