PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 jäi karikavõistlustel teiseks

Tartus peetud Fatpipe Eesti noorte U13 karikavõistlustel jäid Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 poisid teiseks. Alagrupis võideti mõlemad kohtumised kindlalt. Esimeses mängus alistati Emü SK 5-0(1-0,4-0). Resultatiivsed olid Rome Andro Moora(0+1), Kaur Kevin Kalda(0+1), Karl-Eerik Kukk(1+0), Kristofer Frank(0+2), Karl Mark Tammsaar(2+0) ja Rasmus Randoja(2+1). Teises mängus võideti Sparta team Fatpipe 8-2(8-1,0-1). Gregor Rande(1+2), Karl Mark Tammsaar(2+1), Rasmus Randoja(2+2) ja Karl-Eerik Kukk(3+1). Poolfinaalis alistati Tamsalu EBE 7-3(5-1,2-2). Kristofer Frank(0+1), Martin Rosin(0+1), Karl Mark Tammsaar(1+0), Gregor Rande(1+1), Karl-Eerik Kukk(2+1) ja Rasmus Randoja(3+1). Finaalis tuli alla jääda Sparta team Automaailmale 2-6(0-1,2-5). Rasmus Randoja(0+1), Karl-Eerik Kukk(0+1), Karl Mark Tammsaar(1+0) ja Rome Andro Moora(1+0).
Hõbemedalid said kaela väravavahid Martin Rosin ja Kaspar Jaan Heljand, kapten Rasmus Randoja, Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Kert Kriatjan Kukk, Marek Rosin, Kevin Ots ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 23.03 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML 2. poolfinaal
JSK Tähe/Olivia TalTech
P 24.03 kell 13:00
Eesti meistriliiga
ML 3. poolfinaal
TalTech JSK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

04. märts
Erki Teder (24)
Esindusmeeskond

05. märts
Andreas Õun (20)
Esindusmeeskond

15. märts
Sven Uue (24)
Esindusmeeskond

17. märts
Peteris Freimanis (38)
Esindusmeeskond

20. märts
Remi Asman (11)
Tähe 08

26. märts
Kristo Lehiste (29)
Esindusmeeskond

30. märts
Karlis Kirsimägi (16)
Tähe 00, Tähe 02