PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi

Wesico


Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas

Adidas Kuup3

Energialiiga

Caroliine Kapp

Naiskond kaotas Energialiigas Järva-Jaani võistkonnale 2-3 (1-1, 1-1, 0-1).

Resultatiivsed olid Eneli Vadi (0+1), Marika Dodjak (1+0) ja Teele Randoja (1+0).

Naiskonna parimaks tunnistati Caroliine Kapp.

U13 tüdrukute mv-sed

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10TÜ alustas uut aastat võidukalt. Raplas peetud U13 tüdrukute etapil võideti kaks kohtumist.

Esimeses mängus alistati Kehtna SK 7-3(5-1,2-0,0-2). Resultatiivsed olid Grete-Liis Vend(0+1), Loore Ottenson(1+0), Mona Marietta Teppan(1+1), Janne Veetõusme(1+2) ja Kätriin Kukk(4+0).

Teises kohtumises võideti Oru Põhikooli 5-3(1-2,2-0,2-1). Resultatiivsed olid Jete Ottenson(0+1), Mona Marietta Teppan(0+1), Kätriin Kukk(2+1) ja Janne Veetõusme(3+0), kes valiti võistkonna parimaks.

Väravat kaitses kindlalt Jaanika Õunmaa.

Parimad

Tähe 13 – Aron Prjadko
Tähe 12 – Loore Ottenson
Tähe 10 – Ranek Aas
Tähe 10TÜ – Kätriin Kukk
Tähe 08 – Markus-Lion Räitsak
Tähe 06 – Kaspar Jaan Heljand
Tähe 04 – Margus Rosin
Tähe II – Karl-Eerik Kukk
Esindusmeeskond – Rainer Kalde ja Mathias Einamann

Sõpruskohtumine

Esindusmeeskond võitis koduhallis peetud sõpruskohtumises Eesti U19 koondist 11-8 (5-3, 3-3, 3-2).

Resultatiivsed olid Kristo Lehiste (0+1), Rome-Andro Moora (1+0), Aleksander Andrejev (1+0), Andreas Õun (1+0), Kristjan Puu (1+0), Sten Metsar (1+1), Alex Guske (2+0), Rainer Kalde (2+0), Karl-Eerik Kukk (1+2) ja Lauri-Robert Indus (1+2).

Meeskonna parimaks tunnistati Rome-Andro Moora. Väravas tegi häid tõrjeid Kaspar Jaan Heljand.

U14 mv-sed

Kaarel Eerik Kruus

Jõgeval peetud etapil alustas Jõgeva SK Tähe/Olivia 09 U14 meistrivõistlusi kahe võiduga.

Esimeses mängus võideti Arenculle võistkonda 37-0 (15-0, 9-0, 13-0). Resultatiivsed olid Illimar Miško (0+1), Marcus Õunmaa (1+0), Janne Veetõusme (1+0), Kätriin Kukk (1+1), Aron Prjadko (2+2), Kaarel Eerik Kruus (2+3), Kaidar Sai (7+0), Reio Sai (6+5), Rasmus Moora (8+5) ja Ranek Aas (8+7).

Teises kohtumises alistati Sparta Team Automaailm võistkond 10-7 (1-1, 5-2, 4-4). Resultatiivsed olid Kaidar Sai (0+1), Rasmus Moora (1+0), Reio Sai (3+1), Kaarel Eerik Kruus (4+0) ja Ranek Aas (2+6).

Võistkonna parimaks tunnistati Kaarel Eerik Kruus. Väravat kaitses hästi Siim Luhamäe.

U12 mv-sed

Jõgeva SK Tähe / Olivia 11 alustas U12 meistrivõistlusi Raplas peetud etapil võidu ja kaotusega.

Esimeses mängus võideti Kehtna SK võistkonda 5-3 (1-0, 3-1, 1-2). Resultatiivsed olid Janne Veetõusme (1+0), Reio Sai (0+2) ja Kalmer Sooniste (4+0).

Teises kohtumises jäädi alla EMÜ SK võistkonnale 4-7 (3-3, 1-2, 0-2). Resultatiivsed olid Marcus Õunmaa (0+1), Kätriin Kukk (0+1), Mona Marietta Teppan (0+1), Reio Sai (1+1) ja Kalmer Sooniste (3+0), kes tunnistati võistkonna parimaks.

Väravas tegi head tööd Joosep Sander Heljand.

 

Läti mv-sed

Esindusmeeskond alistas selle aasta viimases mängus Läti meistrivõistlustel FK Ogre / PGD.LV võistkonda 11-4 (2-1, 5-0, 7-3).

Resultatiivsed olid Rome-Andro Moora (3+1), Peteris Freimanis (2+2), Mihails Kostusevs (2+1), Mathias Einamann (1+2), Karl-Eerik Kukk (1+1), Rasmus Randoja (0+2), Lauri-Robert Indus (1+0), Margus Rosin (1+0) ja Oliver Heljand (0+1).

Meeskonna parimaks tunnistati Peteris Freimanis ja väravat kaitses hästi Rainer Kalde.

Järgmine mäng

L 11.02 kell 18:00
Saalihokiliiga
1. poolfinaal
Jõgeva SK Tähe/Olivia Viimsi Kepp

L 25.02 kell 17:00
Saalihokiliiga
2. poolfinaal
Viimsi Kepp Jõgeva SK Tähe/Olivia

PAF Saalihokiliiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 6 92 18
2 JSK Tähe/Olivia II 6 3 12
3 Start Ehitus/
Tartu vald
6 2 11
4 Pärnu Bullet /
Silverehitus
6 -13 9
5 Eesti Maaülikool 6 -4 7
6 Valga Välk 6 -34 3
7 Vana hea puur 6 -46 3

Läti 1. liiga

Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 16 0 48
2 FK Ogre/PGD.LV 13 10 29
3 FK Valka/IGLU 14 19 23
4 FK Madona 15 24 21
5 Saulkalne 14 24 18
6 FBK Valmiera/BSS 14 26 16
7 Lekrings/CPSS 13 23 16
8 Rubene – 1 13 24 15
9 FBK SĀC 14 39 3

Resultatiivsemad

PAF Saalihokiliiga
1 Lauri-Robert Indus

6+17 23
2 Mathias Einamann

9+13 22
3 Karl-Eerik Kukk

11+10 21
Läti 1. liiga
1 Pēteris Freimanis 23+39 62
2 Mihails Kostusevs 30+25 55
3 Mathias Einamann 27+17 44

Sünnipäevad

24. veebruar
Mario Paulus (36)
Esindusmeeskond

27. veebruar
Kaarel Eerik Kruus (13)
Tähe 09