PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

U10 MV-sed

Reedel pidasid oma esimesed mängud Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 ja Jõgeva SK Tähe/Olivia 11. Mõlemad meeskonnad kohtusid Sparta team Automaailmaga ja SK Noorusega. Mänguliselt jäädi alla aga poisid olid tublid. Arvestada tuleb ka sellega, et alles sellel sügisel alustati treeningutega.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 koosseis: Oliver Kuuskmann, Kristofer Robin Laur, Karel Teder, Siim Luhamäe, Ranek Aas, Illimar Miško, Henry Möller, Markus Aleksander Teppan, Roomet Tamm, Reio Sai, Kaarel Eerik Kruus, Paul Dieves ja peatreener Mathias Einamann.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11

Jõgeva SK Tähe/ Olivia 11 koosseis: Sven Žolobov, Marten Uueda, Ako Egert Hunt, Eric Tõnisson, Tristen Mägi, Karl Lehtmets, Markus Toode, Hugo Marten Härma, Maarjus Pärt, Kevin Mattisen, Rafael Zarin, Ado Ander Ots, Ain Aas, Siim Sarapuu ja peatreener Mathias Einamann.

Järgmine mäng
L 25.01 kell 18:00
Läti 1.liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Rubene-1
L 1.02 kell 18:00
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Viimsi Kepp
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 7 88 21
2 Ääsmäe 6 34 17
3 Eesti Maaülikool 7 12 17
4 Sparta/Autom II 8 9 17
5 JSK Tähe/Olivia 6 41 15
6 Viimsi Kepp 8 -1 12
7 Sinimäe 8 -12 12
8 Tahmaküla 8 -5 9
9 Bändidos 8 -24 6
10 Jäneda 8 -51 4
11 Viskoosa SK 8 -47 3
12 KAMA2 8 -44 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia138138
2Rubene-1123733
3FK Madona14925
4FBK SĀC142524
5Lielvārde/Fans14821
6EMU SK12021
7FBK Valmiera/BSS14-1020
8FK Valka14-2413
9Lekrings13-459
10Rēzeknes BJSS18-813
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

9 + 12 21
2 Sven Uue

7 + 3 10
3 Andreas Õun

8 + 2 10
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 25+35 60
2 Ainārs Juškēvičs 31+17 48
3 Sven Uue 13+12 25
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (15)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Tähe 04

03. jaanuar
Holger Nõmm (16)
Tähe 04

11. jaanuar
Rainer Kalde (30)
Esindusmeeskond

15. jaanuar
Mathias Einamann (22)
Esindusmeeskond

21. jaanuar
Martin Rosin (13)
Tähe 06

29. jaanuar
Kaidar Sai (11)
Tähe 08