PEASPONSOR

Baltic-Agro

Olivia

Toetajad

Kivikuvand
Jõgeva Vald
MLS Ehitus
Rannarootsi
Wesico
AS PEREVARA
Jõgeva Katuseehitus
Ruukki
EOK
Jõgeva Gaas
Adidas
Fatpipe
Kuup3

U10 MV-sed

Reedel pidasid oma esimesed mängud Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 ja Jõgeva SK Tähe/Olivia 11. Mõlemad meeskonnad kohtusid Sparta team Automaailmaga ja SK Noorusega. Mänguliselt jäädi alla aga poisid olid tublid. Arvestada tuleb ka sellega, et alles sellel sügisel alustati treeningutega.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10

Jõgeva SK Tähe/Olivia 10 koosseis: Oliver Kuuskmann, Kristofer Robin Laur, Karel Teder, Siim Luhamäe, Ranek Aas, Illimar Miško, Henry Möller, Markus Aleksander Teppan, Roomet Tamm, Reio Sai, Kaarel Eerik Kruus, Paul Dieves ja peatreener Mathias Einamann.

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11

Jõgeva SK Tähe/Olivia 11

Jõgeva SK Tähe/ Olivia 11 koosseis: Sven Žolobov, Marten Uueda, Ako Egert Hunt, Eric Tõnisson, Tristen Mägi, Karl Lehtmets, Markus Toode, Hugo Marten Härma, Maarjus Pärt, Kevin Mattisen, Rafael Zarin, Ado Ander Ots, Ain Aas, Siim Sarapuu ja peatreener Mathias Einamann.

Järgmine mäng
L 26.09 kell Edasi lükatud
Läti 1.liiga
Lekrings/CPSS Jõgeva SK Tähe/Olivia
P 27.09 kell Edasi lükatud
Läti 1.liiga
Rubene-1 Jõgeva SK Tähe/Olivia
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 JSK Tähe/Olivia 11 78 30
2 Sparta/Autom 11 104 30
3 Eesti Maaülikool 11 14 26
4 Ääsmäe 11 51 26
5 Viimsi Kepp 11 3 18
6 Sparta/Autom II 11 -17 17
7 Tahmaküla 11 -4 15
8 Sinimäe 11 -28 15
9 Bändidos 11 -27 9
10 Jäneda 11 -54 7
11 Viskoosa SK 11 -61 3
12 KAMA2 11 -59 2
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1FBK Valmiera/BSS000
2FK Saulkalne000
3Rubene-1000
4FK Metēji000
5FK Madona000
6FK Valka000
7Lielvārde000
8FBK SĀC000
9Jogeva SK Tähe/Olivi..000
10Lekrings/CPSS000
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

14 + 18 32
2 Ainars Juškevics

15 + 4 19
3 Peteris Freimanis

4 + 15 19
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 33+57 90
2 Ainārs Juškēvičs 54+27 81
3 Mathias Einamann 24+15 39
Sünnipäevad

07. september
Marko Saksing (47)
Esindusmeeskond

16. september
Kristofer Frank (15)
Tähe 04, Tähe 06, Teine liiga

17. september
Kristo Voitk (18)
Esindusmeeskond, Tähe 02, Teine liiga

20. september
Kaur Kevin Kalda (15)
Tähe 02, Tähe 04, Tähe 06, Teine liiga

21. september
Ronaldo Zarin (12)
Tähe 08