PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 võitis pronksmedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Tallinnas toimusid Fatpipe Eesti noorte U17 play-off mängud. Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 jäi poolfinaalis alla Emü SK võistkonnale 5-8(2-4,1-3,2-2). Resultatiivsed olid Rasmus Randoja(0+1), Margus Rosin(1+0), Oliver Heljand(1+0), Rome Andro Moora(1+0), Alex Guske(1+2) ja Kristo Voitk(1+2). Pronksimängus suudeti võita Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 4-1(0-1,2-0,2-0). Rasmus Randoja(0+1), Rome Andro Moora(1+0), Kristo Voitk(1+0), Alex Guske(1+1) ja Sten Siida(1+1).

Alex Guske

Alex Guske

Eriauhind:
Meistrivõistluste parim ründaja – Alex Guske
Pronksmedalid võitsid kapten Alex Guske, väravavaht Marten Teppan, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Margus Rosin, Sten Metsar, Rasmus Randoja, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Kristo Voitk ja peatreener Marko Saksing.

Arvestades seda, et sellles vanuses oli võistkonnas vaid 3 mängijat, siis on tulemus väga hea! Enamus mängijad üks või kaks aastat nooremad.

Järgmine mäng
L 14.12 kell 18:00
Läti 1.liiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Emü SK/Tartu
R 3.01 kell 19:30
PAF Saalihokiliiga
Jõgeva SK Tähe/Olivia Bändidos
PAF Saalihokiliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 5 54 15
2 Ääsmäe 4 18 11
3 Eesti Maaülikool 5 8 11
4 Sparta/Autom II 6 6 11
5 JSK Tähe/Olivia 4 25 9
6 Tahmaküla 5 1 9
7 Sinimäe 6 -9 9
8 Viimsi Kepp 5 -13 6
9 Jäneda 5 -7 4
10 Bändidos 5 -21 3
11 KAMA2 5 -23 2
12 Viskoosa SK 5 -39 0
Läti saalihokiliiga
VõistkondMSP
1JSK Tähe/Olivia95627
2Rubene-1102927
3FBK SĀC92018
4EMU SK9415
5Lielvārde/Fans91014
6FBK Valmiera/BSS10-514
7FK Valka10-1210
8FK Madona9-1310
9Lekrings10-339
10Rēzeknes BJSS13-563
Resultatiivsemad
PAF Saalihokiliiga
1 Mathias Einamann

5 + 8 13
2 Sven Uue

7 + 3 10
3 Andreas Õun

5 + 2 7
Läti saalihokiliiga
1 Pēteris Freimanis 20+24 44
2 Ainārs Juškēvičs 21+14 35
3 Sven Uue 9+9 18
Sünnipäevad

07. detsember
Timo Kotkas (21)
Esindusmeeskond

16. detsember
Oliver Raudsepp (12)
Tähe 08

16. detsember
Silver Raudsepp (12)
Tähe 08

17. detsember
Carol Viiding (28)
Esindusmeeskond

31. detsember
Alex Guske (18)
Esindusmeeskond, Tähe 00, Tähe 02