Võistkonnad
PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Liigatabel

Saalihoki.ee

U13

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK12-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-1 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK9-4  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK   
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK4-6   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtHK Kaigas/Kehtna PK  
6. kohtKuusalu  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 5 8 13
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 2 5 4 9
3 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 3 6 9
4 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 2 6 2 8
5 EMÜ SK Uku Malki 2 3 4 7
6 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 6 0 6
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 3 1 4
8 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 3 0 3
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 2 1 3
10 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 2 1 3
11 EMÜ SK Jakob Puu 2 1 2 3
12 EMÜ SK Andreas Pehka 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 2 2 0 2
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 2 2 0 2
15 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 2 0 2 2
16 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 0 2 2
17 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 1 0 1
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 2 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 2 1 0 1
20 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 1 0 1
21 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 1 1
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 1 1
23 EMÜ SK Ott Tera 2 0 1 1
24 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
26 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
27 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
29 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
30 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
31 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
33 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
34 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
35 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
39 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
40 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
41 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
42 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
43 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
45 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
46 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
47 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
48 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
49 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
55 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
58 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
61 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
66 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
67 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
69 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
70 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
71 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
72 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
73 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
74 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
76 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
77 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
78 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
79 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
81 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
82 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
85 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
88 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 1 0 0 0
89 EMÜ SK Romet Piir 1 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 2 0 0 0
91 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 0 0
92 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 0 0
93 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 0 0
94 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 2 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 2 0 0 0
97 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 2 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 0 0
103 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
104 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
105 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 2 0 0 0
107 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 2 0 0 0
108 EMÜ SK Oskar Männik 2 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 2 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 2 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 0 0 0
114 EMÜ SK Sander Timmusk 2 0 0 0
115 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin111100,0
2. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm68837084,3
3. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg51161381,3
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand67564478,6
5. EMÜ SKLiisaKaasik68624471,0
6. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen1710770,0

U13

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm10100000134 - 2430
Jõgeva SK Tähe / Olivia 061080200112 - 5024
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK105050085 - 10215
EMÜ SK105050055 - 7315
HK Kaigas/Kehtna PK102080031 - 896
Kuusalu1000100037 - 1160

U13 - lõunagrupp

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 10 56 10 66
2 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 10 34 31 65
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 10 48 12 60
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 10 24 31 55
5 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 10 24 17 41
6 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 10 27 12 39
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 10 16 12 28
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 10 16 11 27
9 Kuusalu Ian Järve 10 24 2 26
10 EMÜ SK Uku Malki 10 13 8 21
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 10 8 11 19
12 EMÜ SK Jakob Puu 8 10 8 18
13 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 8 13 4 17
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 8 10 5 15
15 EMÜ SK Andreas Pehka 10 11 3 14
16 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 10 7 6 13
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 10 7 6 13
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 10 3 10 13
19 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 10 7 4 11
20 Kuusalu Joonas Arro 10 5 6 11
21 Sparta Team Automaailm Robin Savi 10 6 4 10
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 10 4 6 10
23 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 6 7 2 9
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 8 5 4 9
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 10 1 8 9
26 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 4 4 8
27 EMÜ SK Sander Timmusk 8 6 2 8
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 8 2 6 8
29 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 10 5 3 8
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 7 7 0 7
31 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 6 3 2 5
32 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 8 4 1 5
33 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 10 4 1 5
34 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 10 4 1 5
35 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 10 3 2 5
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 5 0 4 4
37 EMÜ SK Akim Solovjov 8 0 4 4
38 Kuusalu Andreas Puusepp 10 2 2 4
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 10 0 4 4
40 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 8 3 0 3
41 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 10 2 1 3
42 Kuusalu Kaspar Rüngenen 10 2 1 3
43 Kuusalu Mihkel Ots 10 1 2 3
44 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 2 2
45 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 1 1 2
46 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 7 1 1 2
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 8 0 2 2
48 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 10 2 0 2
49 Kuusalu Jakob Lillenberg 10 1 1 2
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 10 1 1 2
51 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 1 0 1
52 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 0 1
53 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 2 0 1 1
54 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 4 0 1 1
55 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 4 0 1 1
56 Kuusalu Kaarel Priilinn 4 0 1 1
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 5 1 0 1
58 Kuusalu Joosep Põllmaa 5 0 1 1
59 Kuusalu Risto Liivo 5 0 1 1
60 EMÜ SK Ekke Malki 6 0 1 1
61 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 6 0 1 1
62 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 7 1 0 1
63 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 7 0 1 1
64 Kuusalu Ann Järve 8 1 0 1
65 Kuusalu Hugo Saul 8 0 1 1
66 Kuusalu Norman Nikkarinen 8 0 1 1
67 Kuusalu Mattias Mänd 10 1 0 1
68 Kuusalu Hendrik Madisson 10 0 1 1
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 10 0 1 1
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 10 0 1 1
71 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
72 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
73 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
74 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
77 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
80 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
81 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
82 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 1 0 0 0
84 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 1 0 0 0
85 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 1 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 1 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 2 0 0 0
88 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
89 EMÜ SK Henri Kutsar 2 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Karl Perm 2 0 0 0
91 Kuusalu Rasmus Karro 2 0 0 0
92 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 3 0 0 0
93 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 3 0 0 0
94 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 3 0 0 0
95 EMÜ SK Okko Jalli 4 0 0 0
96 EMÜ SK Ott Tera 4 0 0 0
97 EMÜ SK Remi Väärt 4 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 6 0 0 0
99 Kuusalu Maia Järve 6 0 0 0
100 EMÜ SK Teigo Toomsalu 6 0 0 0
101 Kuusalu Kert Gebruk 7 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 7 0 0 0
103 Kuusalu Märten Trei 7 0 0 0
104 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 8 0 0 0
105 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 8 0 0 0
106 EMÜ SK Mart Väljamäe 8 0 0 0
107 EMÜ SK Mart Väljamäe 8 0 0 0
108 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 8 0 0 0
109 Kuusalu Sebastian Palu 8 0 0 0
110 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 10 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 10 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 10 0 0 0
113 EMÜ SK Oskar Männik 10 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 10 0 0 0
115 Kuusalu Rasmus Meigas 10 0 0 0
116 Kuusalu Robin Patrik Närska 10 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg107262492,3
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin122786279,5
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand21813610275,0
4. EMÜ SKTeigoToomsalu136755573,3
5. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu68795772,2
6. EMÜ SKLiisaKaasik68614268,9
7. KuusaluHendrik Madisson26225517468,2
8. HK Kaigas/Kehtna PKAimarMöldri27220914267,9
9. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm1701308867,7
10. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen223644265,6
11. EMÜ SKEkkeMalki136915762,6
12. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies1701347455,2
13. KuusaluMärtenTrei68663654,6

 

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK10-5  
Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 068-3 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK16-3  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 3.-4. koha mäng 
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK7-9   
1. kohtSparta Team Automaailm  
2. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 06  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
5. koht  
6. koht  
  
  
  
  

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 2 9 5 14
2 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 5 6 11
3 EMÜ SK Uku Malki 2 7 3 10
4 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 7 2 9
5 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 2 4 4 8
6 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 5 1 6
7 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 3 3 6
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 2 3 1 4
9 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 2 2 4
10 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 2 2 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 2 2 2 4
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 2 1 2 3
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 2 1 2 3
14 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 0 3 3
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 2 2 0 2
16 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 2 2 0 2
17 EMÜ SK Andreas Pehka 2 1 1 2
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 1 1 2
19 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 2 1 1 2
20 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 0 2 2
21 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 0 2 2
22 EMÜ SK Akim Solovjov 2 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 1 0 1
24 EMÜ SK Ekke Malki 2 0 1 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 2 0 1 1
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 2 0 1 1
27 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
28 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
29 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
30 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
31 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
32 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
33 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
34 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
39 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
40 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
41 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
42 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
43 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
46 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
47 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
48 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
49 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 2 0 0 0
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 2 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 2 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 2 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 2 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 2 0 0 0
63 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
64 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 2 0 0 0
66 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 2 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0
69 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 0 0 0
70 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin158675,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand45322371,9
3. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm60674465,7
4. EMÜ SKTeigoToomsalu60533464,2
5. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg60211361,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |

Järgmine mäng
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

06. juuli
Gregor Rande (12)
Tähe 04, Tähe 06

06. juuli
Rasmus Moora (10)
Tähe 06, Tähe 08

17. juuli
Marek Blinnikov (12)
Tähe 06

29. juuli
Oleg Vasjov (11)
Tähe 08