Pildid

2017

Jõgeva Karikas 2017 (16-17.09.2017)

2016

Jõgeva Karikas 2016 (03-04.09.2016)

2015

Jõgeva Tähe 20 (16.10.2015)

2013

Jõgeva karikas 2013
EuroFloorball Cup 13 (09-13.10.2013)

2012

Jõgeva karikas 2012
U17 karikas (10.05.2012)
U15 karikas (05.05.2012)
U13 karikas (22.04.2012)
U19 neidude karikas (21.04.2012)
U17 Play-off (13.03.2012)
U19 Play-off (07.03.2012)
U19 neidude Play-off (04.03.2012)
U15 Play-off (02.03.2012)
U11 Play-off (29.02.2012)
U13 Play-off (22.02.2012)

2011

U15 (17.11.2011)
JSK Tähe II – EMÜ II (23.10.2011)
JSK Tähe – Saku (15.10.2011)
SK Tähe – EMÜ (08.10.2011)
Jõgeva karikas 2011(24-25.09.11)
U17 karikas (18.05.2011)
U15 karikas (27.04.2011)
U11 karikas (19.04.2011)
JSK Tähe – EMÜ pronksimäng (09.04.2011)
Lielvarde – JSK Tähe (07.04.2011)
U13 MV-sed (13.03.2011)
U15 Play-off (03.03.2011)
ÜG klassidevahelised MV-sed (22.02.2011)

2010

U15 etapp Tartus (17.11.2010)
ÜG Klassidevahelised võistlused (13. ja 20. okt.2010)
Jõgeva karikas 2010 (04 – 05.09.2010)
Läti Open (20.08.2010)
JSK Tähe – Augur finaal (18.04.2010)
JSK Tähe – Augur (10.04.2010)
Augur – JSK Tähe (09.04.2010)
JSK Tähe – Augur (04.04.2010)
JSK Tähe – EMÜ (27.03.2010)
U11 PLAY-OFF (10.03.2010)
U15 PLAY-OFF (03.03.2010)
JSK Tähe – Viimsi kepp (24.02.2010)
JSK Tähe – Ulbroka 1-8 finaal (21.02.2010)
U13 PLAY-OFF (19.02.2010)
JSK Tähe – Bauska (14.02.2010)

2009

JSK Tähe – Automaailm (04.10.2009)
JSK Tähe – Kurši (03.10.2009)
JSK Tähe – Kekava (20.09.2009)
Euro Floorball 2009 (26-30.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (16.08.2009)
Jõgeva karikas 2009 (15.08.2009)
Eesti karikas 2009 (01.08.2009)
Eesti MV 4. finaal Tähe – SK Augur (18.04.2009)
Eesti MV 3. finaal Tähe – SK Augur (11.04.2009)
Eesti MV 2. finaal Tähe – SK Augur (05.04.2009)
Eesti MV 1. finaal Tähe – SK Augur (04.04.2009)
Eesti MV 3. poolfinaal Tähe – TTÜ (28.03.2009)
Eesti MV 1. poolfinaal Tähe – TTÜ (21.03.2009)
Tähe – Talsi (18.03.2009)
Fännid Talsis (07.03.2009)
Tähe – RTU (21.02.2009)
Tähe – Valmiera (18.01.2009)

2008

U17 karikavõistlused (21.11.2008)
Tähe – Kurši (08.11.2008)
Tähe – FK Valmiera (04.10.2008)
Tähe – Pargauja (27.09.2008)
Tähe – Rubene (21.09.2008)
Eesti karikas 2008 – Finaal (13.07.2008)
Eesti karikas 2008 – Poolfinaal (13.07.2008)
Latvian Open 08 (22-24.08.2008)
Tähe – TTÜ 4 Finaal (20.04.2008)
Tähe – TTÜ 3 finaal (19.04.2008)
Tähe – TTÜ (13.04.2008)
Tähe – TTÜ (12.04.2008)
U13 PLAY-OFF (04.04.2008)
Tähe – Rubene (09.03.2008)
Tähe – Augur (29-03.2008)
Tähe – TTÜ (01.03.2008)
Paide mini Cap (23.02.2008)
Tähe – Lekrings (19.01.2008)
Tähe – Augur(13.01.2008)

2007

Tähe – Blazma (17.11.2007)
Tähe naised – Paide (09.11.2007)
Tähe – FK Kurši (03.11.2007)
Tähe naised – Tapa (28.10.2007)
Tähe naised – Tartu (26.10.2007)
Tähe – Lat Avize (08.12.2007)
Tähe – ASK Lielvarde (24.11.2007)
Tähe – Jäneda (21.11.2007)
Tähe – Autom (04.11.2007)
Tähe – TTÜ (28.10.2007)
Tähe – Tartu (17.10.2007)
Tähe – Jäneda SK (10.10.2007)
Tähe – Kekava (29.09.2007)
Tähe naiskond – Jäneda (28.09.2007)
Tähe – Augur (23.09.2007)
Tähe – FK Riga (22.09.2007)
Koceni Cup (23-26.08.2007)

2006

Jõgeva karikas 2006
Eesti MV 2. finaal Tähe -TTÜ (29.04.2006)
Eesti naiste MV 2. finaal Tähe – Saku Fortuna (29.04.2006)
Eesti MV 1. finaal Tähe – TTÜ (23.04.2006)
EMV Tähe – TTÜ (28.01.2006)
EMV Tähe – TÜ/ISIC 2006

2005

Eesti Karikas 2005
SK Tähe 2005/2006
Eesti MV 1.finaal TTÜ-ga (17.04.2005)
Eesti MV: Tähe – TTÜ (20.02.2005)
SK Tähe 10. juubel
10 aastat saalihokit Jõgeval

2004

Euroopa Karikas 2004 Prahas
MM 2004 Šveitsis
Jõgeva Karikas 2004 finaal: Tähe – Rubene (14.11.2004)
Jõgeva Karikas 2004 alagrupimängud (13.11.2004)
Eesti MV 2. finaal TTÜ-ga (01.05.2004)
Eesti naiste MV (25.04.2004)
Eesti MV 1. finaal TTÜ-ga (18.04.2004)
Eesti noorte MV (10.-11.04.2004)
Eesti MV 2. poolfinaal Citroen-iga (04.04.2004)
Eesti MV Tähe – Tartu (18.01.2004)

2003

Eesti MV Tähe – Exide (13.12.2003)
Eesti noorte MV 2003
Sõpruskohtumine Tähe – Kirkkonummi Rangers juuli 2003
Eesti MV finaal Tähe – TTÜ aprill 2003

2002

Põhja Liiga 2002 Tähe – Rubene
Poolfinaali 2. mäng Tähe – TTÜ 2002

2001

Jõgeva Karikas 2001
Eesti MV 2. finaalmäng 2001
Eesti MV 1. finaalmäng 2001
Tähe – Nõmme (18.03.2001)

2000

Eesti MV 2. finaalmäng 2000
Eesti MV 1. finaalmäng 2000
Jõgeva Karikas 2000

1999

Pildid 1999 aasta hooajast

Järgmine mäng
L 25.11 kell 18:00
Eesti meistriliiga
ML
JSK Tähe/Olivia EMÜ SK
L 2.12 kell 16:00
Eesti meistriliiga
ML
SK Link/Saku JSK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 8 28 18
2 TTÜ SK 7 11 13
3 SK LINK/Saku 4 16 9
4 EMÜ SK 4 -2 5
5 JSK Tähe/Olivia 7 -53 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Ilmar Niitov

2 – 3 5
2 Margus Guss

3 – 2 5
3 Aleksander Andrejev

4 – 0 4
Sünnipäevad

07. november
Karl-Eerik Kukk (12)

21. november
Ralf-Gregor Laansalu (13)