Mängud
PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Saalihoki hooaeg 2006/2007

Eesti meistrivõistlused 2006-2007:
1. Tähe – TTÜ SK 6-4
2. Tähe – Pokkerituba.com 4-3
3. Tähe – Jäneda SK 7-6
4. Tähe – TÜ Akad.SK 3-6
5. Tähe – Tähe II 9-2
6. Tähe – Tähe II 12-4
7. Tähe – TÜ Akad.SK 12-2
8. Tähe – TTÜ SK 5-5
9. Tähe – SK Saku Fortuna 12-3
10. Tähe – Jäneda SK 17-5
11. Tähe – SK Saku Fortuna 15-3
12. Tähe – Pokkerituba.com 3-3
13. Tähe – SK saku Fortuna 10-3(poolfinaal)
14. Tähe – SK saku Fortuna 6-7(poolfinaal)
15. Tähe – SK saku Fortuna 3-2(poolfinaal)
16. Tähe – TTÜ SK 4-6(finaal)
17. Tähe – TTÜ SK 5-8(finaal)
18. Tähe – TTÜ SK 6-8(finaal)
Eesti karikas:
19. Tähe – Bändidos 7-1(veerandfinaal)
20. Tähe – Pokkerituba.com 2-1 kv(poolfinaal)
21. Tähe – Jäneda SK 12-4(finaal)
Jõgeva karikas 06 11-12.nov.:
22. Tähe – Valmiera(LAT) 1-0
23. Tähe – VKTP(FIN) 2-1
24. Tähe – TÜ Akad.SK 7-1
25. Tähe – Eesti U19 7-2(veerandfinaal)
26. Tähe – TÜ Akad.SK 5-1(poolfinaal)
27. Tähe – Augur/Rangers 3-11(finaal)
Riga Open 2006 10-12.08:
28. Tähe – Ylhas I (FIN) 5-5
29. Tähe – SKC Lekrings(LAT) 2-6
30. Tähe – SBS Kings(FIN) 2-1
31. Tähe – Lino LV(LAT) 4-3(veerandfinaal)
32. Tähe – VKTP(FIN) 3-2 kv(poolfinaal)
33. Tähe – FoSu(FIN) 3-4 kv(finaal)
Sõprusmängud:
34. Tähe – Pargauja(LAT) 9-8
35. Tähe – Rubene(LAT) II 8-1
36. Tähe – Rubene(LAT) 5-9
Euroopa Cup 31.08 – 03.09:
37. Tähe – Amsterdam FB Agents(NED) 12-3
38. Tähe – FBC Bozen(ITA) 8-2
39. Tähe – HKL-MJM Petrzalka(SLK) 11-5
40. Tähe – Latvijas Avize(LAT) 10-3
41. Tähe – Nizhegorodets(RUS) 5-8(MQF1)
Kocenu Kauss 2006. 29-30.juuli:

 

Järgmine mäng
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

07. mai
Mikk Allika (10)
Tähe 08

09. mai
Siim Selgis (27)
Esindusmeeskond

12. mai
Heino Avi (20)
Esindusmeeskond, Tähe 00

12. mai
Margus Rosin (15)
Tähe 00, Tähe 02, Tähe 04

20. mai
Sten Siida (16)
Tähe 00, Tähe 02

29. mai
Alex Kaarepere (12)
Tähe 04, Tähe 06

29. mai
Andres Kazakov (13)
Tähe 06

29. mai
Sten Metsar (12)
Esindusmeeskond, Tähe 00, Tähe 02

30. mai
Karl Kastan (20)
Esindusmeeskond