PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 võitis pronksmedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Jõgeva SK Tähe/Olivia 02

Tallinnas toimusid Fatpipe Eesti noorte U17 play-off mängud. Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 jäi poolfinaalis alla Emü SK võistkonnale 5-8(2-4,1-3,2-2). Resultatiivsed olid Rasmus Randoja(0+1), Margus Rosin(1+0), Oliver Heljand(1+0), Rome Andro Moora(1+0), Alex Guske(1+2) ja Kristo Voitk(1+2). Pronksimängus suudeti võita Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 4-1(0-1,2-0,2-0). Rasmus Randoja(0+1), Rome Andro Moora(1+0), Kristo Voitk(1+0), Alex Guske(1+1) ja Sten Siida(1+1).

Alex Guske

Alex Guske

Eriauhind:
Meistrivõistluste parim ründaja – Alex Guske
Pronksmedalid võitsid kapten Alex Guske, väravavaht Marten Teppan, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Margus Rosin, Sten Metsar, Rasmus Randoja, Sten Siida, Karlis Kirsimägi, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Rauno Pärtel, Kristo Voitk ja peatreener Marko Saksing.

Arvestades seda, et sellles vanuses oli võistkonnas vaid 3 mängijat, siis on tulemus väga hea! Enamus mängijad üks või kaks aastat nooremad.

Järgmine mäng
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

01. august
Kristjan Puu (30)
Esindusmeeskond

04. august
Gregor Saar (11)
Tähe 08

04. august
Kristofer Kiis (11)
Tähe 08

09. august
Uku Siim Oja (13)
Tähe 06

10. august
Lauri-Robert Indus (20)
Esindusmeeskond

11. august
Kevin Ots (14)
Tähe 04

11. august
Oliver Heljand (15)
Tähe 02, Tähe 04

24. august
Markus-Lion Räitsak (11)
Tähe 06, Tähe 08

25. august
Mattias Lust (15)
Tähe 02, Tähe 04

26. august
Marten Teppan (15)
Tähe 00, Tähe 02, Tähe 04

28. august
Iiro Liede (32)
Esindusmeeskond