PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 võitis hõbemedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06

Jõgeva SK Tähe/Olivia 06

Fatpipe Eesti noorte meistrivõistlustel U13 vanuses saavutasid Jõgeva SK Tähe/Olivia 06 poisid teise koha. Poolfinaalis võideti Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9-4(3-3,6-1). Resultatiivsed olid Kaur Kevin Kalda(0+1), Kaspar Jaan Heljand(0+1), Kert Kristjan Kukk(1+0), Marek Rosin(1+0), Gregor Rande(0+2), Markus-Lion Räitsak(2+0) ja Karl-Eerik Kukk(5+3). Finaalis jäädi alla Sparta team Automaailmale 1-8(1-5,0-3). Ainukese värava viskas Marek Rosin. Söötjaks Karl-Eerik Kukk.

Kaspar Jaan Heljand ja Karl-Eerik Kukk

Kaspar Jaan Heljand ja Karl-Eerik Kukk

Eriauhinnad:
Põhiturniiri parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Meistrivõistluste parim ründaja – Karl-Eerik Kukk

Hõbemedalid võitsid kapten Karl-Eerik Kukk, väravavahid Kaspar Jaan Heljand, Martin Rosin, Kaur Kevin Kalda, Kristofer Frank, Markus-Lion Räitsak, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Kert Kristjan Kukk, Marek Rosin, Marek Blinnikov ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 23.03 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML 2. poolfinaal
JSK Tähe/Olivia TalTech
P 24.03 kell 13:00
Eesti meistriliiga
ML 3. poolfinaal
TalTech JSK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

04. märts
Erki Teder (24)
Esindusmeeskond

05. märts
Andreas Õun (20)
Esindusmeeskond

15. märts
Sven Uue (24)
Esindusmeeskond

17. märts
Peteris Freimanis (38)
Esindusmeeskond

20. märts
Remi Asman (11)
Tähe 08

26. märts
Kristo Lehiste (29)
Esindusmeeskond

30. märts
Karlis Kirsimägi (16)
Tähe 00, Tähe 02