PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid võitsid kuldmedalid

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Jõgeva SK Tähe/Olivia 08

Tartus peetud play-off mängudes võitsid Jõgeva SK Tähe/Olivia 08 poisid poolfinaalis Sparta team Automaailma 12-1(5-0,7-1). Resultatiivsed olid Rasmus Moora(0+2), Markus Aleksander Teppan(2+0), Kristofer Kiis(0+3), Marek Rosin(2+2), Kert Kristjan Kukk(3+2) ja Markus-Lion Räitsak(5+0). Finaalis alistati põhjagrupi võitnud HC Vipers/Novikov team 09 tulemusega 5-4(1-2,3-2,1-0). Mäng oli väga tasavägine ja vahepeal tundus juba, et vastased on mängu võitnud. Poisid olid väga tublid ja tulid välja koatusseisudest 1-3 ja 2-4. Otsustavaks said karistusvisked, mis võideti 3-1. Resultatiivsed olid Kristofer Kiis(0+1), Rasmus Moora(0+1), Marek Rosin(0+1), Daniil Lavruškin(1+0), Markus-Lion Räitsak(1+0) ja Kert Kristjan Kukk(3+0). Bullitid realiseerisid Markus-Lion Räitsak, Rasmus Moora ja Kert Kristjan Kukk.

Eriauhinnad:
Lõunagrupi resultatiivsem – Markus-Lion Räitsak
Play-offide resultatiivsem – Kert Kristjan Kukk
MVP – Marek Rosin
Kuldmedalid võitsid kapten Marek Rosin, väravavaht Mikk Allika, Oliver Raudsepp, Silver Raudsepp, Markus-Lion Räitsak, Markus Aleksander Teppan, Rasmus Moora, Remi Asman, Oleg Vasjov, Daniil Lavruškin, Kert Kristjan Kukk, Kristofer Kiis ja peatreener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 23.03 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML 2. poolfinaal
JSK Tähe/Olivia TalTech
P 24.03 kell 13:00
Eesti meistriliiga
ML 3. poolfinaal
TalTech JSK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 13 60 34
2 TalTech 13 67 29
3 JSK Tähe/Olivia 13 -35 12
4 EMÜ SK 13 -54 9
5 Eesti juunioride koondis 4 -38 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

11 – 13 24
2 Kristjan Puu

12 – 8 20
3 Joel Ekroos

5 – 7 12
Sünnipäevad

04. märts
Erki Teder (24)
Esindusmeeskond

05. märts
Andreas Õun (20)
Esindusmeeskond

15. märts
Sven Uue (24)
Esindusmeeskond

17. märts
Peteris Freimanis (38)
Esindusmeeskond

20. märts
Remi Asman (11)
Tähe 08

26. märts
Kristo Lehiste (29)
Esindusmeeskond

30. märts
Karlis Kirsimägi (16)
Tähe 00, Tähe 02