Adidas
  Fatpipe
Kuup3

Meistriliiga

Esindusmeeskond võitis võõrsil väga raskes ja pingelise kohtumises Emü SK 7-5(2-1,2-2,3-). Mängu skoori avasid vastased ülekaalust kui mängitud oli 09:17. Kohe suudeti visata kaks väravat ja veel oli võimalus minna karustusviskest juhtima 3-1 aga kahjuks ei õnnestunud realiseerida. Esimesele vaheajale mindi 2-1 eduseisus. Teise perioodi alguses olid vastased teravamad ja läksid mängu juhtima 3-2. Kiirelt tuli viik ja ülekaalust mindi juhtima 4-3. Kolmandal kolmandikul püsis pikalt seis muutumata kuigi võimalusi oli mõlemal võistkonnal. Mängitud 49:50 ja teeniti järjekordne karistusvise. Kahjuks ei suudetud ka seda väravaks vormistada. Kui mängitud oli 52:10 saadi jälle karistusviset proovida. Seekord õnnestus Kristjan Puul vastaste väravavaht üle mängida. Lõpus tegi Sven Uue kaks väravat. Ühe ülekaalust ja teise tühja väravasse kui mängiti vähemuses. Seisul 7-3 oli mängu saatus otsustatud aga vastased üritasid lõpuni ning suutsid 6-4 ja 6-5 vastu mängides visata kaks väravat. Lõppseis 7-5 ja esindusmeeskonnale väga väärtuslik võit. Resultatiivsed olid Lauri-Robert Indus(0+1), Joel Ekroos(0+1), Andreas Õun(1+0), Margus Guss(1+0), Alex Guske(1+0), Peteris Freimanis(0+2), Sven Uue(2+0) ja Kristjan Puu(2+2). Meeskonna parimaks tunnistati jätkuvalt suurepärases hoos ja väga head mängu näidanud väravavaht Rainer Kalde.