PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 saavutas II koha

Tallinnas peetud medalimängudes võitsid poisid poolfinaalis HK Kaigas/Kehtna PK 14-3(8-2,6-1). Resultatiivsed olid Rikardo Paabort(0+1), Kaur Kevin Kalda(0+1), Gregor Rande(1+0), Kert Kristjan Kukk(1+0), Karl-Eerik Kukk(0+2), Kristofer Frank(2+1), Karl Mark Tammsaar(2+3), Rasmus Randoja(2+4) ja Rome Andro Moora(6+1). Finaalis jäädi lõpuks alla Sparta team Automaailmale 8-10(5-4,5-4). Mäng oli tasavägine ja pingeline. Vahelduva eduga mängus oli vastastel rohkem õnne. Ralf-Gregor Laansalu(0+1),Rome Andro Moora(2+1), Karl-Eerik Kukk(1+3) ja Rasmus Randoja(4+1).

Kaur Kevin Kalda, Kaspar Jaan Heljand ja Rasmus RandojaEriauhinnad:
Põhiturniiri resultatiivsem – Rasmus Randoja
Meistrivõistluste parim kaitsja – Kaur Kevin Kalda
Meistrivõistluste parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Hõbemedalid võitsid väravavahid Kaspar Jaan Heljand ja Martin Rosin, kapten Rasmus Randoja, Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Kert Kristjan Kukk, Marek Rosin, Kevin Ots ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
L 19.01 kell 18:00
Eesti meistriliiga
ML
Jõgeva SK Tähe/Olivia TalTech
P 20.01 kell 13:00
Eesti meistriliiga
ML
TalTech Jõgeva SK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 6 24 16
2 JSK Tähe/Olivia 5 -5 9
3 TalTech 6 13 8
4 EMÜ SK 7 -32 3
5 Eesti juunioride koondis 0 0 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Peteris Freimanis

5 – 6 11
2 Kristjan Puu

7 – 3 10
3 Joel Ekroos

2 – 4 6
Sünnipäevad

01. jaanuar
Rasmus Randoja (14)
Tähe 02, Tähe 04

03. jaanuar
Holger Nõmm (15)
Tähe 04

11. jaanuar
Rainer Kalde (29)
Esindusmeeskond

21. jaanuar
Martin Rosin (12)
Tähe 06