PEASPONSOR

Baltic-Agro 
Olivia  

Toetajad

  Kivikuvand

Jõgeva Vald

      MLS Ehitus  

Rannarootsi  
Wesico 

Jõgeva Katuseehitus  
Ruukki
EOK  

Moreen
  Adidas
  Fatpipe  
Kuup3

Jõgeva SK Tähe/Olivia 05 saavutas II koha

Tallinnas peetud medalimängudes võitsid poisid poolfinaalis HK Kaigas/Kehtna PK 14-3(8-2,6-1). Resultatiivsed olid Rikardo Paabort(0+1), Kaur Kevin Kalda(0+1), Gregor Rande(1+0), Kert Kristjan Kukk(1+0), Karl-Eerik Kukk(0+2), Kristofer Frank(2+1), Karl Mark Tammsaar(2+3), Rasmus Randoja(2+4) ja Rome Andro Moora(6+1). Finaalis jäädi lõpuks alla Sparta team Automaailmale 8-10(5-4,5-4). Mäng oli tasavägine ja pingeline. Vahelduva eduga mängus oli vastastel rohkem õnne. Ralf-Gregor Laansalu(0+1),Rome Andro Moora(2+1), Karl-Eerik Kukk(1+3) ja Rasmus Randoja(4+1).

Kaur Kevin Kalda, Kaspar Jaan Heljand ja Rasmus RandojaEriauhinnad:
Põhiturniiri resultatiivsem – Rasmus Randoja
Meistrivõistluste parim kaitsja – Kaur Kevin Kalda
Meistrivõistluste parim väravavaht – Kaspar Jaan Heljand
Hõbemedalid võitsid väravavahid Kaspar Jaan Heljand ja Martin Rosin, kapten Rasmus Randoja, Rome Andro Moora, Kaur Kevin Kalda, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rikardo Paabort, Andreas Kazakov, Uku Siim Oja, Gregor Rande, Rasmus Moora, Alex Kaarepere, Ralf-Gregor Laansalu, Karl-Eerik Kukk, Karl Mark Tammsaar, Kert Kristjan Kukk, Marek Rosin, Kevin Ots ja treener Marko Saksing.

Järgmine mäng
R 26.10 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Sparta team Automaailm Jõgeva SK Tähe/Olivia
R 2.11 kell 20:30
Eesti meistriliiga
ML
Emü SK Jõgeba SK Tähe/Olivia
Eesti meistriliiga
Võistkond M S P
1 Sparta/Autom 1 6 3
2 JSK Tähe/Olivia 1 2 3
3 Eesti juunioride koondis 0 0 0
4 EMÜ SK 1 -2 0
5 TalTech 1 -6 0
Resultatiivsemad
Eesti meistriliiga
1 Sven Uue

2 – 1 3
2 Kristjan Puu

2 – 0 2
3 Joel Ekroos

1 – 1 2
Sünnipäevad

05. oktoober
Daniil Lavruškin (10)
Esindusmeeskond, Tähe 07, Tähe 09

07. oktoober
Rauno Pärtel (15)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05

09. oktoober
Karl Mark Tammsaar (14)
Tähe 03, Tähe 05

14. oktoober
Karl Kalm (19)
Tähe 99

20. oktoober
Karlos Tammsaar (10)
Tähe 09

21. oktoober
Rome Andro Moora (14)
Tähe 01, Tähe 03, Tähe 05