Adidas

Fatpipe

Kuup3

Meistriliiga

Esindusmeeskond võitis koduhallis peetud kohtumises TTÜ SK 7-5(2-2,2-0,3-3). Mängu alguses jäädi kiirelt kaotusseisu 0-2. Kolmandiku keskel viigistatud ja esimesele vaheajale mindi seisul 2-2. Teine periood mängiti paremini ja kahest ülekaalu väravast juhiti 4-2. Viimasel veerandil surus vastane kõvasti ja kui mängitud oli 49:32, siis särasid tablool viiginumbrid. Suurepärasest kiirrünnakust saadi uuesti juhtima 5-4. Värav Peteris Freimanis ja söötjaks Andreas Õun. Kahjuks võeti karistus ja vastane realiseeris ülekaalu kui mängida jäi veel 4:23 normaalajast. Meeskond võitles võidu nimel ning suutis uuesti juhtima minna 2:25 enne lõpu. Võiduvärava viskas Alex Kark vastaste värava ees tekkinud segadusest. Mängu võit vormistati juba tühja väravasse. Suurepärane töövõit kogu meeskonnalt! Resultatiivsed olid Margus Guss(1+0), Alex Kark(1+0), Joel Ekroos(1+1), Andreas Õun(0+2), Peteris Freimanis(3+0) ja Matti Lipponen(1+3).
Meeskonna parimaks tunnistati Lauri-Robert Indus.