Adidas

Fatpipe

Kuup3

Kuusalu turniir

Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 poisid võitsid Kuusalus toimunud 2004 aastal sündinud ja nooremate saalihoki turniiri. Esimeses mängus võideti Tamsalu EBE 11-2(5-1,6-1). Resultatiivsed olid Oliver Heljand(0+1), Ralf-Gregor Laansalu(0+1), Martin Annuk(1+0), Rasmus Randoja(1+0), Rome Andro Moora(1+1), Karl Marl Tammsaar(2+0), Margus Rosin(3+2) ja Karl-Eerik Kukk(3+3). Teises kohtumises alistati Kuusalu 14-1(4-0,10-1). Rauno Pärtel(1+0), Oliver Heljand(2+0), Rome Andro Moora(2+1), Rasmus Randoja(3+0), Karl-Eerik Kukk(3+3) ja Margus Rosin(3+4). Viimases mängus võideti karistusvisetega Sparta team Automaailm 2-1(0-0,1-1,1-0). Mäng oli väga pingeline ja poistel olid väga head võimalused juhtima minna aga 3 minutit enne mängu lõppu viskasid hoopis vastased värava. Õnneks suudeti viigistada kui mängida jäi 2 minutit. Värava viskas Rome Andro Moora ja söötjaks oli Margus Rosin. Karistusvisked võideti 2-1. Täpsed olid Karl-Eerik Kukk ja Margus Rosin. Väravas tõrjus võistkonna parimaks tunnistatud Marten Teppan kolmest viskest kaks.

Esikoha võitsid kapten Margus Rosin, väravavahid Marten Teppan ja Mattias Lust, Rasmus Randoja, Karl-Eerik Kukk, Rauno Pärtel, Kristofer Frank, Ralf-Gregor Laansalu, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Karl Mark Tammsaar, Kaur Kevin Kalda, Martin Annuk ja treener Marko Saksing.